Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Od nowa ... na przekór wszystkim

Pokaż wątki Pokaż posty

Od nowa ... na przekór wszystkim

Marga 14:13, 28 lip 2018


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 4122
Iwka, wpadłam pozachwycać się Twoim buszem Już za moment, rozchodniki Ci pięknie zakwitną.
Ptasie łapki masz piękne. U mnie niestety wymarzły.
Macham z upalnego Lublina
____________________
Ogród dla moich synków
anbu 09:40, 30 lip 2018


Dołączył: 19 sie 2014
Posty: 7839
iwka napisał(a)
[img






Iwonka cuuudny busz!
A co to za trawka na tej fotce?
____________________
Ania Ogród Ani :)
Kasia_CS 11:21, 30 lip 2018


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Haha, tak patrzę na fotkę zacytowaną przez Anię i dochodzę do wniosku, że nie w tej kolejności posadziłam obwódkę bukszpanową - przed trawką a to nie silver sceptre?
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
kasja83 07:47, 07 sie 2018


Dołączył: 09 lis 2015
Posty: 8961
anna_t napisał(a)
czyli co jechać dopiero jak będę chciała chłopa się pozbyć?
to w sumie jak nie zrobi czegoś ten wieprz z chrapaniem to moje sanatorium niebawem

buhahahaha-chrapanie zwłaszcza nie swoje w spaniu nie pomaga. Wiem coś o tym...Współczuję kręgosłupowych problemów-ja walczę z rwa kulszową od stycznia-jak coś porobię, pokucam-to klękajcie narody-nie wiem jak do łóżka się położyć.
____________________
Kasja-Nowocześnie u Kasji - kiedyś będzie
kasja83 07:48, 07 sie 2018


Dołączył: 09 lis 2015
Posty: 8961
iwka napisał(a)







Rozchodniki jak żołnierze na baczność stoją!Robi to wrażenie.Jaką tu masz hakone?
____________________
Kasja-Nowocześnie u Kasji - kiedyś będzie
malkul 18:03, 16 sie 2018


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
kocham ten łan rozchodników u ciebie
____________________
Gosia - Ogród tworzę nowoczesny***Wizytówka - Ogród nowoczesny kokoszki
iwka 14:18, 22 sie 2018


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
hejka dawno mnie tu nie było i tęskniłam okrutnie Urlop się skończył, powrót do codzienności trudny, ale powoli się zbieram

Ogrodowo nadal nic nie działam, wszystko zarośnięte chwastami, susza zrobiła swoje, brzozy padły, graby usychają, jedynie cisy jeszcze się w miarę trzymają Jeżówki z braku wody uschły więc obcięłam wszystkie, słaby widok Trawy jeszcze w miarę, ale po tygodniu bez wody widać że marnieją, listki się zwijają.

U niektórych już cebulowe szaleństwo się zaczyna a ja przechodzę obojętnie w sklepie, nawet spojrzeć w stronę cebul mi się nie chce, nie kupuję w tym roku ani jednej cebulki

Tak więc ogólnie, ogrodowo i życiowo lipaaaa.

No ale mam kilka zdjęć

rabata tworzona ubiegłej wiosny, hakone oszalało


____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
iwka 14:18, 22 sie 2018


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
montana ładnie przyrosła, tegoroczne sadzonki, z tyłu trzcinnik krótkowłosy, za nim gracek


trzcinnik KF, góra ładna, dół już niestety nie. Rdza poszła po całości. Raz tylko wczesną wiosna były pryśnięte, stanowczo za mało.




pojedyncze kłaki stipy taką mam dorodną
____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
iwka 14:18, 22 sie 2018


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
matrona czy nie matrona ?




ladyU i sporobolus Czekałam na jego kwitnienie, żeby sprawdzić czy faktycznie "inaczej pachnie" Młody jeszcze jest, ale nie wiem czy w większej masie jestem w stanie znieść ten mdlący, przyprawiający o zawrót głowy zapach.



i to tyle wieczorkiem postaram się pobuszować w Waszych ogrodach
____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
iwka 14:22, 22 sie 2018


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
Efffa napisał(a)

Moje Ptasie wymarzla rok temu,jak były małe takie ładne nie były jak Twoje,no ale nie zdążyły urosnąć
dziwne, że wymarzły. U mnie prędzej ślimaki je atakowały, ale te granulki wiosna sypnełam i spokój, pewnie już ich nie ma ale ptasie na razie ładne są. Nie dzieliłam w tym roku, może w końcu będą docelowej wielkości
____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies