Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Od nowa ... na przekór wszystkim

Pokaż wątki Pokaż posty

Od nowa ... na przekór wszystkim

eVka 10:46, 31 sie 2018


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Iwka pięknie masz mimo klęsk żywiołowych, ciężkie to lato było ogrodowo, moje życie w te wakacje skupiało się głównie na podlewaniu ogrodu...porażka ale cóż, może za rok będzie lepiej!
____________________
asiak 19:46, 10 wrz 2018


Dołączył: 13 lip 2016
Posty: 8518
Iwonko, dawaj na kolację
____________________
AsiaDziałeczka Asi
iwka 14:12, 01 paź 2018


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
kasja83 napisał(a)

U mnie nie śmierdzi...dziwne.

Co do kręgosłupa-a to my może już stare jesteśmy?


Kasia ... jakie stare się pytam ???

lojalna_ napisał(a)


Matulu ale busz !!!!U mnie nawet drzewa są mniejsze. Hihi szukam co smierdxi i małe literki mnie odbijają musze okulary sobie wreszcie kupić .. nie ma co się oklamywac . A co do kręgosłupa mnie kiedyś pomogły ćwiczenia rozciągające yogi warto spróbować tez z łóżka wstać nie mogłam ....no chyba ze Ci to czasami pasu je. Hihi buxiski mocne zostawiam
Jola, jak do pracy muszę to tak mnie boli, a do ogrodu jak na skrzydłach lecę przestaje od razu yoga zawsze mi się kojarzyła ze staniem na głowie, hihi no nie umiem, ale faktycznie chyba bliżej się jej przyjrzę

effka napisał(a)
Iwka pięknie masz mimo klęsk żywiołowych, ciężkie to lato było ogrodowo, moje życie w te wakacje skupiało się głównie na podlewaniu ogrodu...porażka ale cóż, może za rok będzie lepiej!


no u mnie to totalna porażka, cały sezon mam w plecy, a tyle planów miałam. Skupiłam się w tym roku tylko na cenniejszych roślinach, cisy ładnie rosną, za to graby usychają.

asiak napisał(a)
Iwonko, dawaj na kolację




____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
eVka 15:18, 01 paź 2018


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
U mnie graby dostały w d.... niestety. Za mało wody lałam a były swieżo posadzone i uschły. Na szczęscie jak się zorientowałam co się dzieje, zaczęłam regularnie lać wodę i odbiły. Zobaczymy jak będą wyglądały na wiosnę.
____________________
Wiolka5_7 17:09, 01 paź 2018


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20483
effka napisał(a)
U mnie graby dostały w d.... niestety. Za mało wody lałam a były swieżo posadzone i uschły. Na szczęscie jak się zorientowałam co się dzieje, zaczęłam regularnie lać wodę i odbiły. Zobaczymy jak będą wyglądały na wiosnę.

Czyli jednak mialy za sucho .... Super,że się pozbierały
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
eVka 17:41, 01 paź 2018


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Wiolka5_7 napisał(a)

Czyli jednak mialy za sucho .... Super,że się pozbierały

Niestety, ewidentnie za sucho... nie było mnie dwa tygodnie i budulki konały bez wody.
____________________
Wiolka5_7 18:11, 01 paź 2018


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20483
effka napisał(a)

Niestety, ewidentnie za sucho... nie było mnie dwa tygodnie i budulki konały bez wody.

No tak nie było ciebie...moje za to wypuściły metrowe przyrosty,odżyły bardzo w gruncie i mają duże liscie bo w donicy wegetowały i miały małe listki....

Twoje w przyzłym sezonie będą piękne
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
eVka 21:14, 01 paź 2018


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Wiolka5_7 napisał(a)

No tak nie było ciebie...moje za to wypuściły metrowe przyrosty,odżyły bardzo w gruncie i mają duże liscie bo w donicy wegetowały i miały małe listki....

Twoje w przyzłym sezonie będą piękne

Super ja zła jestem na siebie, że wyraźnie nie wytłumaczyłam rodzicom ile lać wody.... oni podlewali te drzewa symbolicznie a były upały...
____________________
Wiolka5_7 21:33, 01 paź 2018


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20483
effka napisał(a)

Super ja zła jestem na siebie, że wyraźnie nie wytłumaczyłam rodzicom ile lać wody.... oni podlewali te drzewa symbolicznie a były upały...

Też się cieszę
Miejmy nadzieję,że przyszły rok nie będzie taki suchy
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
mrokasia 21:35, 01 paź 2018


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17986
effka napisał(a)
U mnie graby dostały w d.... niestety. Za mało wody lałam a były swieżo posadzone i uschły. Na szczęscie jak się zorientowałam co się dzieje, zaczęłam regularnie lać wodę i odbiły. Zobaczymy jak będą wyglądały na wiosnę.


Dobrze, że w porę zareagowałaś. Trochę odchorują ale dadzą radę.
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies