Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Od nowa ... na przekór wszystkim

Pokaż wątki Pokaż posty

Od nowa ... na przekór wszystkim

iwka 11:36, 18 cze 2015


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
przetacznik

czosnek Krzysztofa

czosnek Hair
____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
iwka 11:45, 18 cze 2015


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363

Moja duma anabelka, mam ją trzeci rok i wydała na świat już dwie kolejne piękne sadzonki, które też będą kwitły. Ta ma ponad 80 pąków Ale będzie kwiecia, cieszę się jak dziecko Tylko pcha mi się do sąsiadki na siłę, część już za siatką, a tam boisko i za piłką ganiają

____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
iwka 11:49, 18 cze 2015


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
W tym roku lilie oszalały pożarły miłorzęba i limki

____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
iwka 11:54, 18 cze 2015


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363


I te nieszczęsne tuje od czapy

tą po lewej to chyba spróbuję przyciąć, może jakieś niwaki powstanie, tylko czy to tu bedzie pasować? Doradźcie coś
____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
Iwcia 12:03, 18 cze 2015

Dołączył: 10 sty 2012
Posty: 1212
W doradzaniu to jestem kiepska, chciałam tylko napisać, że 1, 3 i 4 (nie znam nazw tych roślin) zdjęcie na tej stronie jest niesamowite. Fajnie tu u ciebie.
____________________
Mój przyszły ogród
gabriela_kra... 12:24, 18 cze 2015


Dołączył: 18 lut 2013
Posty: 655
Przeczytała cały wątek - super już masz!! Nie mogę się napatrzeć na te równiutki linie z lawendy i bukszpanów chyba z linijką cięłaś? Jest pięknie.

Nie wiem co z przycięciem tuji,bo ta z lewej się rozchodzi u góry. Mam też takie duże i sama szukam pomysłu na ich przycięcie. Jak na coś wpadnę to dam Ci znać.

Pozdrawiam i zapraszam do siebie.

____________________
Gabisiowy ogród...początki...
iwka 12:37, 18 cze 2015


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
Iwcia napisał(a)
W doradzaniu to jestem kiepska, chciałam tylko napisać, że 1, 3 i 4 (nie znam nazw tych roślin) zdjęcie na tej stronie jest niesamowite. Fajnie tu u ciebie.


Dziękuję za odwiedziny i miłe słowa. Muszę odwiedzić Twój ogród
Edytowałam post dodająć opisy z nazwami
____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
Mirka 12:44, 18 cze 2015


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12324
iwka napisał(a)

Moja duma anabelka, mam ją trzeci rok i wydała na świat już dwie kolejne piękne sadzonki, które też będą kwitły. Ta ma ponad 80 pąków Ale będzie kwiecia, cieszę się jak dziecko Tylko pcha mi się do sąsiadki na siłę, część już za siatką, a tam boisko i za piłką ganiają

Iwonko twoja anabelka duża muszę u siebie policzyć ile kwiatów ma też mam ją wychodowaną z patyka 3rok.Z moich doświadczeń w ukorzenianiu z patyka najlepiej ukorzeniły się wlaśnie anabelki.Pokarzę w weekend fotki Miłego dnia
____________________
Mazowsze Mirkowy ogród )
iwka 13:12, 18 cze 2015


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
gabriela_krajewska napisał(a)
Przeczytała cały wątek - super już masz!! Nie mogę się napatrzeć na te równiutki linie z lawendy i bukszpanów chyba z linijką cięłaś? Jest pięknie.

Nie wiem co z przycięciem tuji,bo ta z lewej się rozchodzi u góry. Mam też takie duże i sama szukam pomysłu na ich przycięcie. Jak na coś wpadnę to dam Ci znać.

Pozdrawiam i zapraszam do siebie.



Gabrysiu ja bukszpanom to jestem coś winna i muszę o nie dbać

Jak się przeprowadziliśmy, kilkanaście lat temu, w ogródku rósł bardzo duży bukszpan, był wrośnięty w siatkę i podmurówkę. Do dzisiaj mam krzywy palec jak wycinałam siatkę z podmurówki i trafiłam młotkiem zamiast w przecinak to w palec. Przez swoją niewiedzę, jaką wspaniałą roślinę posiadam, bezczelnie go wyrwałam, i jeszcze straszne rzeczy o nim mówiłam. Przez te lata to już miał by pewnie ponad metr średnicy, kula marzenie. Głupia ja

Do Ciebie wpadnę i pobuszuję po Twoim ogrodzie, dziekuję za zaproszenie
____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
iwka 13:17, 18 cze 2015


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
Mirka napisał(a)
Iwonko twoja anabelka duża muszę u siebie policzyć ile kwiatów ma też mam ją wychodowaną z patyka 3rok.Z moich doświadczeń w ukorzenianiu z patyka najlepiej ukorzeniły się wlaśnie anabelki.Pokarzę w weekend fotki Miłego dnia


W tym roku powsadzałam patyki w ziemię i mają listki, w ubiegłym były w wodzie ale niestety nic się nie ukorzeniło. Te o których mówiłam to były z odkładów i jak dla mnie to najlepszy i najpewniejszy sposób na nowe sadzonki, limkę też mi sie udało tak rozmnożyć

Czekam więc na weekend i na Twoje zdjęcia
____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies