Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Od nowa ... na przekór wszystkim

Pokaż wątki Pokaż posty

Od nowa ... na przekór wszystkim

NetkaZ 16:25, 15 cze 2015

Dołączył: 09 sie 2013
Posty: 32
Wpadam z rewizytą bardzo ładnych tych kilka zakątków co pokazujesz
Będę zaglądać.
____________________
Aneta-Miejski zakątek z nieduża działką
Warmia 22:29, 15 cze 2015


Dołączył: 14 maj 2014
Posty: 8120
Byłam , zobaczyłam, pozachwycałam się i zapisuję Pozdrawiam
____________________
Marta Jestem w polu Wizytówka- Jestem w polu
Kawa 11:21, 16 cze 2015


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
bry
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
Shemsi 15:37, 16 cze 2015


Dołączył: 15 cze 2015
Posty: 716
Dziękuję za odwiedziny i ciepłe słowa! Przeczytałam cały Twój wątek i jestem zachwycona.

Zaczynam nabierać ochoty na lawendę, choć wcześniej o niej nie myślałam. Cudna jest! Oj, lista chciejstw zaczyna się wydłużać

Bardzo mi się podoba rabatka z konwalnikiem, ale słabo jeszcze rozpoznaję rośliny, zdradzisz, co tam rośnie?
____________________
Weronika Oswajanie chaosu
rzulieta 18:18, 16 cze 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 1161
Iwka, jutro będę miała Śliwe Wiśniowa. Nie wiem co pod nią posadzić. Róże białe okrywowe? Albo trawe Klosowke Miękką? .. jak myślisz? To tam gdzie parasol postawiłam. Ajudo!!
____________________
Ogródek Niny
iwka 23:32, 16 cze 2015


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
Śliwę mam i bardzo ją lubię, planuję nawet drugą ale czym podsadzić ... nie wiem u mnie rośnie na razie w trawie idę do Ciebie
____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
Kawa 11:54, 17 cze 2015


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
a ja śliwy nie mam ale też idę zobaczyć
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
amelia_b 15:43, 17 cze 2015


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 12720
Iwka cięłaś już bukszpany? Mam 2 i nie wiem czy już je ruszać, czy jeszcze czekać? Pozdraiwm

I zazdroszczę ci trawy moja jest tak okropna że nie wiem co a fe
____________________
Pogubiłam się po drodze
rzulieta 15:44, 17 cze 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 1161
Mam śliwę!
____________________
Ogródek Niny
iwka 11:35, 18 cze 2015


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
Shemsi napisał(a)
Dziękuję za odwiedziny i ciepłe słowa! Przeczytałam cały Twój wątek i jestem zachwycona.

Zaczynam nabierać ochoty na lawendę, choć wcześniej o niej nie myślałam. Cudna jest! Oj, lista chciejstw zaczyna się wydłużać

Bardzo mi się podoba rabatka z konwalnikiem, ale słabo jeszcze rozpoznaję rośliny, zdradzisz, co tam rośnie?


Shemsi na tej rabacie to rośnie sama zbieranina, upychałam rośliny w każde wolne miejsce przed moją świerkową demolką Wszystko co rosło w pobliżu świerków musiałam poprzenosić, aby nie zniszczyć. Zresztą mam wiele takich zakątków gdzie są rośliny, które do siebie nie pasują. Chyba w tym roku już nie będę ich przesadzać, dam im czas na podrośnięcie, bo widzę, że dopiero teraz pomału zbierają się w sobie

Mam tu miodunkę pstrą, dąbrówkę rozłogową, bukszpany, begonie ale to jednoroczne, konwalnik oczywiście, jakiś miskant, którego nazwy niestety nie znam ale go bardzo lubię . Z prawej strony berberys Maria, przetacznik i hosty. Z lewej rabata z żurawkami i trawą ice dance, tawułka i lilie, które juz niedługo będą kwitły



A co do lawendy to ja mam na jej punkcie fioła, zamówiłam znowu 12 sztuk tylko coś Pani nie odpisuje od dwóch dni.
No i udało mi się ukorzenić swoją po raz pierwszy, po cięciu powsadzałam patyczki między tulipany i kilka żyje i ma piękne przyrosty, ba nawet będzie kwitła. Normalnie jestem heepy
____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies