Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród do odnowy

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród do odnowy

Kasya 18:28, 24 paź 2021


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 41731
Derenie piekne
A podpisz inne kolorowe listki
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
Gosiek33 20:38, 24 paź 2021


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14119
Kasya napisał(a)
Derenie piekne
A podpisz inne kolorowe listki


podpisałam, ale pewno myślałaś o astilbe? Żadne mi nie zakwitło i listki też słabe są w tym roku


____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
Gruszka_na_w... 22:52, 26 paź 2021


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 21914
Na jesienne widoki mogę patrzeć bez końca. We mgle, w słońcu czy w deszczu. U Ciebie doznań wzrokowych nie brakuje.
I co? Podjęłaś już decyzję podestową?
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Anda 07:14, 27 paź 2021


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33285
Piękne widoki Piękne kolory, faktury. Ośmiał też jeszcze kwitnie.

Poczytałam o schodkach. U nas kompozyt jest popularny, ale jego wyrzucenie po pewnym czasie sprawia problem i jest kosztowne, bo to ani drewno, ani czysty plastik. Za takie śmieci specjalne trzeba więcej płacić.
Najbardziej podoba mi sie drewno, na tarasie mamy bangkirai. Jest bardzo trwałe i gładkie. Nie maluję go niczym. Ładnie sie spatynowalo i jest srebrzyste, gdy jest suche.
Stopnie betonowe też są fajne i popularne u nas. Pasowałyby tam u Ciebie. Kolor musiałabyś dopasować do tego, co już masz, żeby było spójnie

____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Gosiek33 08:46, 27 paź 2021


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14119
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)
Na jesienne widoki mogę patrzeć bez końca. We mgle, w słońcu czy w deszczu. U Ciebie doznań wzrokowych nie brakuje.
I co? Podjęłaś już decyzję podestową?


Niby podjęłam ale panowie jakoś nie przyjeżdżają a sama mam za dużo wyjazdów do różnych lekarzy by ich teraz naciskać. Najgorzej, że ceny w górę szybują
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
Gosiek33 08:51, 27 paź 2021


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14119
Anda napisał(a)
Piękne widoki Piękne kolory, faktury. Ośmiał też jeszcze kwitnie.

Poczytałam o schodkach. U nas kompozyt jest popularny, ale jego wyrzucenie po pewnym czasie sprawia problem i jest kosztowne, bo to ani drewno, ani czysty plastik. Za takie śmieci specjalne trzeba więcej płacić.
Najbardziej podoba mi sie drewno, na tarasie mamy bangkirai. Jest bardzo trwałe i gładkie. Nie maluję go niczym. Ładnie sie spatynowalo i jest srebrzyste, gdy jest suche.
Stopnie betonowe też są fajne i popularne u nas. Pasowałyby tam u Ciebie. Kolor musiałabyś dopasować do tego, co już masz, żeby było spójnie




Dziękuję za głos w temacie schodowym

Tarasu nie mam i nic nie wskazuje by mi się wybudował
Mam od 9 lat drewniane schodki i bardzo je lubię, tyle, że w końcu się rozleciały
Teraz czas na coś trwalszego i nie wymagającego corocznej konserwacji


____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
KasiaBawaria 11:24, 27 paź 2021


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
Gosiek33 napisał(a)



za to u mnie nadmiar tych niechcianych - nie ma równowagi



Usmialam sie
____________________
Zapraszam na kawe
Gosiek33 11:55, 01 lis 2021


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14119
trochę słońca złąpałam

mój ulubiony zapóźniony aster bocznolistny



____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
Gosiek33 11:57, 01 lis 2021


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14119
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
Gosiek33 12:05, 01 lis 2021


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14119
dębolistna



wiosna jesienią



tawuła




zawciągowiec słabo kwitnie w tym roku ale liście zdobią




ten bodziszek całkiem z czerwieniał, druga kępa zaschła i bądź ty mądry


____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies