Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród do odnowy

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród do odnowy

JoannA 10:50, 16 kwi 2019


Dołączył: 12 lut 2013
Posty: 12505
U mnie też nocne temperatury jak u Ciebie.
Już po kwiatach magnolii. Może pąki się uchwały.
____________________
Nasz azyl - ogród Joanny i Andrzeja
Zana 11:30, 16 kwi 2019


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Dziewczyny, w prognozach od przyszłego tygodnie już bez mała lato. Oby nie takie jak w ubiegłym roku, a niestety jest to prawdopodobne.
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Gosiek33 12:49, 16 kwi 2019


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14119
paradas napisał(a)
O, ile litrów ma ten zbiornik?
Chciałbym bardzo mieć Koi w ogrodzie, dałoby radę w takim pojemniku?
Powodzenia z oczkiem



chyba taka pojemność za mała na rybki (180x150x50) mam nadzieję na żabki
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
Gosiek33 12:54, 16 kwi 2019


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14119
Rano czosnki i hiacynty leżały, teraz wszystko do słońca się ciągnie. Z magnolii chyba cieszyć się nie będę

Za to susza tragiczna i jeśli coś ma rosnąć to podlewanie trzeba na serio zacząć. Z nawożeniem czekam - jak sypać w taką suszę, tylko nawozy w płynie? Podsypałam róże wiórkami rogowymi to pies siedzi w grządkach i je wybiera (( Niby ziemią trochę przysypałam ale co to za przeszkoda dla psiego nosa
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
Zana 12:57, 16 kwi 2019


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Gosiek33 napisał(a)
Podsypałam róże wiórkami rogowymi to pies siedzi w grządkach i je wybiera (( Niby ziemią trochę przysypałam ale co to za przeszkoda dla psiego nosa


No nie mogę, normalnie parsknęłam śmiechem, sorry
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
TAR 15:10, 16 kwi 2019


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7238
Gosiek33 napisał(a)



chyba taka pojemność za mała na rybki (180x150x50) mam nadzieję na żabki


to juz ci mowie, na stowe za mala. mam podobnej wielkosci mise i zima zamraza ja do samego dna. a przeciez u mnie zimy lagodniejsze niz u ciebie



Gosiek33 napisał(a)
Rano czosnki i hiacynty leżały, teraz wszystko do słońca się ciągnie. Z magnolii chyba cieszyć się nie będę

Za to susza tragiczna i jeśli coś ma rosnąć to podlewanie trzeba na serio zacząć. Z nawożeniem czekam - jak sypać w taką suszę, tylko nawozy w płynie? Podsypałam róże wiórkami rogowymi to pies siedzi w grządkach i je wybiera (( Niby ziemią trochę przysypałam ale co to za przeszkoda dla psiego nosa


u nas tez susza okropna. oby nie bylo jak w zeszlym roku.

Moje bialasy kore pozeraja, szczegolnie maly, jak czipsy, istna mlockarnia. I stoi , patrzy bezczelnie na ciebie i memla paszcza pełna kory. wkurzam sie, bo to niezdrowe przeciez ale on wiecznie glodny. i jak go oduczyc, nie bede jak te dekiel za nim biegac, dla niego frajda ze ucieknie i nie brak mu zadnych witamin czy mineralow. zima ptakom wyzera ziarna.

jak ktos ma na zbyciu kosacce to ja bym chetnie przytulila moge sie ładnymi marcinkami odwdzieczyc od granatowych po amaranty.


Gosia te kosacce od ciebie kwitna, sa sliczne a mnie mało
____________________
Ogrod nad bajorkiem
Gosiek33 17:25, 16 kwi 2019


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14119
dziś popatrzyłam, że w różnych miejscach różne wyłażą z ziemi ale co jest co później się okaże
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
wunia 18:57, 16 kwi 2019


Dołączył: 05 sie 2018
Posty: 77
Gosiu ja to ciągle patrzę i po główce się skrobię co też może mi tu wyłazić rozłazi się wszystko gdzie chce i jak chce
inka74 19:11, 16 kwi 2019


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 14930
Gosiek33 napisał(a)
Dwa lata temu pozbyłam się z tego miejsca wszystkich kosaćców, miałam olbrzymie kępy - niebieskie i żółte, porozdawałam, troszkę posadziłam resztę wywaliłam. A teraz mają do mnie wrócić?
los przewrotny jest. Ale tyle jest roślin pięknych nad oczko, że trudno wybrać.

U mnie rano -4 pokazywało a teraz pada deszczyk i roślinki podlewa. Nie byłam jeszcze w domu to nie wiem co się dzieje z tulipanami. Główki rano zwieszały
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
Gosiek33 19:20, 16 kwi 2019


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14119
wunia napisał(a)
Gosiu ja to ciągle patrzę i po główce się skrobię co też może mi tu wyłazić rozłazi się wszystko gdzie chce i jak chce


Wusia taki los ogrodnika ważne by na wstrzymanie wziąć i nie wypielić czego nie trzeba
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies