Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród do odnowy

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród do odnowy

Gosiek33 19:21, 16 kwi 2019


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14119
inka74 napisał(a)
los przewrotny jest. Ale tyle jest roślin pięknych nad oczko, że trudno wybrać.

U mnie rano -4 pokazywało a teraz pada deszczyk i roślinki podlewa. Nie byłam jeszcze w domu to nie wiem co się dzieje z tulipanami. Główki rano zwieszały


Roślinki z radością deszczyk przyjmują
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
TAR 20:28, 16 kwi 2019


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7017
u nas nie ma szans na deszczyk

u mnie dziec stojace ciemierniki wszystkie glowki pozwisaly i tez nie wiem o co chodzi. w nocy owszem byl przymrozek ale lekki. a caly dzien slonecznie.
____________________
Ogrod nad bajorkiem
Gosiek33 20:32, 16 kwi 2019


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14119
Przy przymrozkach ciemierniki kładły mi się plackiem potem wstawały
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
KasiaBawaria 07:04, 17 kwi 2019


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
U mnie ciemierniki po mrozach tez sie polozyly, ale potem wstaly. Moze temperatura ziemi ogrzeje troche powietrze i rosliny nie ucierpia?U mnie po kilkulanstu cieplych dniach przyszedl mroz ale nic nei ucierpialo, bo przy ziemi bylo cieplej a powietrze zimne na -5 stopni.
Moj pies tez zjada kore. To normalne i nie jest niezdrowe.FDaj mu kosci do gryzienia
____________________
Zapraszam na kawe
TAR 09:33, 17 kwi 2019


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7017
KasiaBawaria napisał(a)
U mnie ciemierniki po mrozach tez sie polozyly, ale potem wstaly. Moze temperatura ziemi ogrzeje troche powietrze i rosliny nie ucierpia?U mnie po kilkulanstu cieplych dniach przyszedl mroz ale nic nei ucierpialo, bo przy ziemi bylo cieplej a powietrze zimne na -5 stopni.
Moj pies tez zjada kore. To normalne i nie jest niezdrowe.FDaj mu kosci do gryzienia


maja kosteczki codziennie. tylko maly, wiecznie glodny, ma akcje z kora. mysle, ze gdyby mial okazje to zezarlby konia z kopytami
____________________
Ogrod nad bajorkiem
Gosiek33 06:04, 18 kwi 2019


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14119
Psy miewają niezwykłe upodobania


Po strzyżeniu psicy zbieram jej włosy i w siatce plastikowej po warzywach wieszam na płocie, to tak od kilku lat. Dziś zobaczyłam jak sikorka zbiera te włosy na wymoszczenie gniazda, trochę to trwa aż powyciąga cały kłąb tych kłaków

aż się wruszyłam
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
tulucy 06:25, 18 kwi 2019


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12890
Ja w ubiegłym roku przywiozłam końskie włosie ze stajni, w której jeździ córka - też powiesiłam w siatce warzywnej - nie wiem, które ptaki zabrały, ale zniknęło
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
KasiaBawaria 07:11, 18 kwi 2019


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
Ostatnio czytalam o futrach i siersci wieszanej dla ptakow i grupa zajmujaca sie nimi ostrzega by tego nie robic. Ptaki okrecaja sobie stopy wlosem, tak, ze nie dociera juz krew i stopy obumieraja. Tez kiedys wieszalam, ale przestalam.Lepsze sa piorka.
____________________
Zapraszam na kawe
tulucy 08:49, 18 kwi 2019


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12890
Takim krótkim też? O rety...
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
Gosiek33 19:29, 18 kwi 2019


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14119
Zmartwiłaś mnie tymi wiadomościami. Ale nie myślę, by problem był duży, włosy nie długie a ptak w dziobie go nosi. Puchu dla wszystkich nie starczy
To tak jakby należało domów nie budować bo ptaki rozbijają się o szyby
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies