Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród do odnowy

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród do odnowy

Anda 09:19, 26 kwi 2019


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33375
Ale masz tego kwiecia Śliczne wszystko
Bardzo ładne klony.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
paradas 09:49, 26 kwi 2019


Dołączył: 03 paź 2018
Posty: 432
Ale ten bez Eva jest ładny. To pierwszy rok czy miałaś go wcześniej? Jeśli to drugie to proszę o zdjęcia Myślę nad takim czarnym bzem wokół 2 jodeł które rosną przy sobie ale wydaję mi się że urosną za duże.
Gosiek33 13:16, 26 kwi 2019


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
Kasya napisał(a)


Pseudosebodianum do koreanski
Obie kupowalyśmy go w rogowie
Ty wcześniej miałaś juz ussuryjskiego chyba
Tatarskiego Hot wings masz od ulinskich



No cóż... skleroza podobno nie boli
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
Gosiek33 13:16, 26 kwi 2019


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
Anda napisał(a)
Ale masz tego kwiecia Śliczne wszystko
Bardzo ładne klony.



staram się my móc czym oczy cieszyć

A klony to moje oczko w głowie
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
Agania 13:20, 26 kwi 2019


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Gosiek33 napisał(a)
epimedium od Bogdzi - bardzo dziękuję, piękne jest

moje stare gdzieś ledwo zipie






Moje Epimedium też ledwo po zimie, miałam dwa tylko jeden mi został..śliczna jest jego delikatność
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
makadamia 13:27, 26 kwi 2019


Dołączył: 25 kwi 2016
Posty: 10110
Jak to ledwo zipie? To ja się właśnie zachwycam swoim nowym, cudnym kwiatkiem, że do suchego cienia się nadaje; już nową listę zakupów robię - a on Wam ledwo zipie?! No ja się tak nie bawię!
____________________
Asia-podmiejski ogrodek
Gosiek33 13:30, 26 kwi 2019


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
paradas napisał(a)
Ale ten bez Eva jest ładny. To pierwszy rok czy miałaś go wcześniej? Jeśli to drugie to proszę o zdjęcia Myślę nad takim czarnym bzem wokół 2 jodeł które rosną przy sobie ale wydaję mi się że urosną za duże.



Ładny? właśnie pokazałam jak totalnie całe górne piętro zmarniało Myślałam, ze to brak wody ale rano po wieczornym podlaniu wcale lepiej nie wygląda
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
anka_ 13:40, 26 kwi 2019


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
Gosiu wydaje mi się, że to wina gorącego, wysuszającego wiatru. Moje rośliny tak poparzyło dwa dni temu- ewidentnie od strony podmuchów. A wilgoć w nóżkach mają.
____________________
Anka Kiedyś będzie tu ogród "Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one własnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec" Robin Williams
Gosiek33 13:46, 26 kwi 2019


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
Agania napisał(a)

Moje Epimedium też ledwo po zimie, miałam dwa tylko jeden mi został..śliczna jest jego delikatność


Aganiu uwielbiam takie nieoczywiste roślinki, trochę taki różnych zwiewności rośnie u mnie
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
Gosiek33 13:48, 26 kwi 2019


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
makadamia napisał(a)
Jak to ledwo zipie? To ja się właśnie zachwycam swoim nowym, cudnym kwiatkiem, że do suchego cienia się nadaje; już nową listę zakupów robię - a on Wam ledwo zipie?! No ja się tak nie bawię!



Przed trzema laty kupiłam małą sadzonkę epimedium i teraz nie wiem gdzie ono jest, coś malutkiego zieleni się więc myślę, że to ono. To ze zdjęcia jest przepiękne ale duże już było gdy od Bogdzi latem dostałam

Zakochałam się w epimedium rosnącym w ogrodzie botanicznym, rośnie w takiej skalnej kieszeni na słońcu - nie wiem kiedy jest w cieniu
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies