Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród do odnowy

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród do odnowy

TAR 14:54, 01 paź 2019


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7480
a moze zamiast Drummondi zaczaic sie na Flamingo? tym bardziej, ze u mnie w szkolce maja ładne okazy w dosc przyzwoitej cenie.
____________________
Ogrod nad bajorkiem
Gosiek33 15:54, 01 paź 2019


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
Drumondi chyba wyższy docelowo ale flamingo ładny cały sezon
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
TAR 16:04, 01 paź 2019


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7480
akurat nie musza byc jakies wysokie, wiec pewnie skonczy sie na Flamingo, od czerwca przy nich sie kręce z pewną doza niesmiałosci
____________________
Ogrod nad bajorkiem
Gosiek33 17:30, 01 paź 2019


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
Sprawdziłam marcinki od Ciebie, dostałam różowo-fioletowego, ciemny fiolet i coś niskiego co jeszcze nie pokazało koloru










____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
wunia 18:48, 01 paź 2019


Dołączył: 05 sie 2018
Posty: 77
paldiski mi się podoba cały czas cały sezon genialnie udaje palmowego a teraz oczu oderwać nie mogę bo przebarwia się na taki ciemno miodowo-żółty kolor

z drummondi jest prosto wypuszcza zielone to obciąć gałąź mój kupiony piękny biało-zielony, na następną wiosnę cały zielony, myślę co jest, letni przyrost biało-zielony się pojawił, obmacałam dokładnie i gałąź tuż nad szczepieniem podejrzana, no to sekator, ciach i po kłopocie od tej pory biało-zielony jak ta lala a nawet część liści całkiem biała

kocham klony
wunia 18:51, 01 paź 2019


Dołączył: 05 sie 2018
Posty: 77
TAR-cia flamingo mam i piękny jest w tym roku nasionka miał i skubane takie same jak liście biało-zielono-różowe
galgAsia 19:28, 01 paź 2019


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Gosiek33 napisał(a)
Sprawdziłam marcinki od Ciebie, dostałam różowo-fioletowego, ciemny fiolet i coś niskiego co jeszcze nie pokazało koloru




Matko, jaki ten ciemnofioletowy cudny jest! Uwielbiam
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
Aurelllia 21:18, 01 paź 2019


Dołączył: 07 lut 2017
Posty: 6092
Gosia i Ty też tymi marcinkami kusisz no nie wytrzymam i pojadę po nie jak trochę czasu znajdę
____________________
Aurelia Ogrodowe kreacje, Wizytówka
TAR 21:39, 01 paź 2019


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7480
galgAsia napisał(a)


Matko, jaki ten ciemnofioletowy cudny jest! Uwielbiam


to jest albo Barr's Blue albo Marina Volkonsky
____________________
Ogrod nad bajorkiem
TAR 21:43, 01 paź 2019


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7480
wunia napisał(a)
paldiski mi się podoba cały czas cały sezon genialnie udaje palmowego a teraz oczu oderwać nie mogę bo przebarwia się na taki ciemno miodowo-żółty kolor

z drummondi jest prosto wypuszcza zielone to obciąć gałąź mój kupiony piękny biało-zielony, na następną wiosnę cały zielony, myślę co jest, letni przyrost biało-zielony się pojawił, obmacałam dokładnie i gałąź tuż nad szczepieniem podejrzana, no to sekator, ciach i po kłopocie od tej pory biało-zielony jak ta lala a nawet część liści całkiem biała

kocham klony
wunia napisał(a)
TAR-cia flamingo mam i piękny jest w tym roku nasionka miał i skubane takie same jak liście biało-zielono-różowe


zobaczymy co dostane w szkolce, na pewno Flamingo byly ładne, moze beda miec i inne. Na razie zafiksowałam sie na Brilantissimum. A pan Drumondi jak bedzie to tez nie pogardze. Na takie nizsze mam miejsca dosc... najwyzej wywale te wszystkie niskie na kijku.
____________________
Ogrod nad bajorkiem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies