Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród do odnowy

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród do odnowy

wunia 22:06, 01 paź 2019


Dołączył: 05 sie 2018
Posty: 77
normalnie TAR-cia usiedzieć na tyłku nie możesz
mrokasia 22:25, 01 paź 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18147
wunia napisał(a)
TAR-cia flamingo mam i piękny jest w tym roku nasionka miał i skubane takie same jak liście biało-zielono-różowe


A na jakim stanowisku go masz? Ciekawi mnie czy słońce go nie przypala.
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
TAR 22:31, 01 paź 2019


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7631
wunia napisał(a)
normalnie TAR-cia usiedzieć na tyłku nie możesz



wez daj spokoj tylek juz taki wielki, ze trzeba sie ruszyc po prostu od kilku dni mam strasznego zgryza i wreszcie po wyrwaniu sie z zalamki, chce zakopac problemy w ogrodzie. taki wlasnie mam ogrod, dlatego tyle zrobilam, bo ciagle na dopalaczu wkurzeniowym robie
____________________
Ogrod nad bajorkiem
wunia 22:36, 01 paź 2019


Dołączył: 05 sie 2018
Posty: 77
Mrokasiu na patelni rośnie i nic mu nie jest, ostro cięty późną jesienią odwdzięcza się na wiosnę

TAR-cia mnie tak dokopało że z musu robiłam, nawet ogród nie cieszył, jeszcze ten tydzień przetrwać i może w głowie spokój zapanuje
April 07:36, 02 paź 2019


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10310
mrokasia napisał(a)


A na jakim stanowisku go masz? Ciekawi mnie czy słońce go nie przypala.


Kasiu, na moim piasku jeden Flamingo usechł na słońcu, a drugiego chyba przesadzę do półcienia bo też ciężko przędzie. Może dziewczyny mają lepszą ziemię to dają radę ale na słabych ziemiach, bez szans.
____________________
April April podbija las Mazowsze
galgAsia 08:35, 02 paź 2019


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
TAR napisał(a)


to jest albo Barr's Blue albo Marina Volkonsky

Chyba raczej Marina - skąd ją wytrzasnęłaś? masz na miejscu takie szkółki czy z Olsztyna brałaś? bo tylko u nich znalazłam w necie. No kolor jak dla mnie normalnie czadzior
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
TAR 08:39, 02 paź 2019


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7631
galgAsia napisał(a)

Chyba raczej Marina - skąd ją wytrzasnęłaś? masz na miejscu takie szkółki czy z Olsztyna brałaś? bo tylko u nich znalazłam w necie. No kolor jak dla mnie normalnie czadzior


z Olsztyna, kupuje u nich od 2011 r. robie liste i odbieram zamowienie na targach ogrodniczych w okolicy. Nie wiem czy mam jeszcze ten kolor, jakby co moze jak u Gosi urosna to podzieli sie sadzonką.
____________________
Ogrod nad bajorkiem
Gosiek33 09:49, 02 paź 2019


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
TAR napisał(a)


wez daj spokoj tylek juz taki wielki, ze trzeba sie ruszyc po prostu od kilku dni mam strasznego zgryza i wreszcie po wyrwaniu sie z zalamki, chce zakopac problemy w ogrodzie. taki wlasnie mam ogrod, dlatego tyle zrobilam, bo ciagle na dopalaczu wkurzeniowym robie



Tak, tak nasze ogrody często zakopują nasze frustrcje...
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
Gosiek33 09:56, 02 paź 2019


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
TAR napisał(a)


to jest albo Barr's Blue albo Marina Volkonsky



mam podobnego od Szmitów Abendsonne - nowoangielskiego





a te od Ciebie jeszcze nie pokazały w pełni koloru, dopiero jak ruszą nowe pędy od korzenia będzie można je w pełni podziwiać
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
Gosiek33 10:11, 02 paź 2019


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
Ciągle czytam o nowych klonach, u Gruszki ściętolistny, teraz ten paldiski, a myślałam, że już więcej nie mam w głowie


orange dream





stoi jeszcze w doniczce, schowałam go gdy wichura była ale bardzo łyso zrobiło się na tej rabatce
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies