Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród do odnowy

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród do odnowy

Gruszka_na_w... 20:53, 16 paź 2019


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 21989
No to jesteśmy na podobnym etapie, jeśli chodzi o kres pojemności ogrodu i możliwości nowych nasadzeń.

Ta wiśnia cudnej jest urody.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Gosiek33 08:41, 17 paź 2019


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)
No to jesteśmy na podobnym etapie, jeśli chodzi o kres pojemności ogrodu i możliwości nowych nasadzeń.

Ta wiśnia cudnej jest urody.



W trzecim roku nowej wersji ogrodu zaczyna mi się włączać myślenie. Pozwalan sobie jeszcze na szaleństwa w stosunku do małych cudeniek.


Dziś przeczytałam/obejrzałam Zgubioną duszę Olgi Tokarczuk z ilustracjami Joanny Concejo... dojrzałam to tego stanu
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
vts 19:28, 17 paź 2019


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 43
Gosia, zaglądam do Twojego ogrodu systematycznie, jestem nim zachwycona i dużą wiedzą jaką posiadacie dziewczyny i dzięki Twoim wpisom przed chwilą zamówiłam "Zgubioną duszę" O. Tokarczuk.
pozdrawiam Lila
____________________
Gosiek33 07:37, 18 paź 2019


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
vts napisał(a)
Gosia, zaglądam do Twojego ogrodu systematycznie, jestem nim zachwycona i dużą wiedzą jaką posiadacie dziewczyny i dzięki Twoim wpisom przed chwilą zamówiłam "Zgubioną duszę" O. Tokarczuk.
pozdrawiam Lila



Wszelki duch.... sto lat Cię nie było witaj
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
Gruszka_na_w... 19:32, 18 paź 2019


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 21989
Gosiek33 napisał(a)



W trzecim roku nowej wersji ogrodu zaczyna mi się włączać myślenie. Pozwalan sobie jeszcze na szaleństwa w stosunku do małych cudeniek.


Dziś przeczytałam/obejrzałam Zgubioną duszę Olgi Tokarczuk z ilustracjami Joanny Concejo... dojrzałam to tego stanu


Powiało optymizmem.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Gosiek33 07:22, 19 paź 2019


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
Bez słońca zdjęcia pozostawiają wiele do życzenia

Derenie chińskie dziś


Milky Way i dla porównania koloru trzmielina compactus



cjiński i kwiecisty Cherokee Chief






a tu kwiecisty bez nazwy - zupełnie inne kolory



____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
Helen 07:32, 19 paź 2019


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8292
Milky Way zdecydowanie gwiazdorzy
____________________
Helen - Hortensjowo
inka74 07:36, 19 paź 2019


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15004
Cherokee ile pąków kwiatowych ma!!! Moja kousa czerwona. One w zupełnie inne kolory stroją się jesienią.
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
Gosiek33 07:47, 19 paź 2019


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
Helen napisał(a)
Milky Way zdecydowanie gwiazdorzy


to mój najstarszy dereń i zawsze pięknie się przebarwia
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
Gosiek33 07:49, 19 paź 2019


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
inka74 napisał(a)
Cherokee ile pąków kwiatowych ma!!! Moja kousa czerwona. One w zupełnie inne kolory stroją się jesienią.



Sama jestem w szoku, wiosną długo go nie wsadzałam i myślam, że go zmarnowałam. Po posadzeniu i obfitym podlewaniu, dopiero niedawno pokazał pączki i przebarwienia
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies