Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ranczo Szmaragdowa Dolina

Pokaż wątki Pokaż posty

Ranczo Szmaragdowa Dolina

yolka 21:58, 07 lut 2018


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
Ciągle smutne wiadomości, ale życzę aby się wkrótce odmieniło
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
sylwia_slomc... 22:10, 07 lut 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82129
Zobaczymy co jutro powiedzą lekarze...mam nadzieję, ze będzie coś wiadomo.
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Magleska 15:58, 08 lut 2018


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18738
Sylwia jak dzisiaj ?? Co lekarze powiedzieli ? ..... mocno trzymam kciuki za poprawę u Babci .......
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
kasiek 16:45, 08 lut 2018


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
Taka cisza u Ciebie.... Trzymajcie się dzielnie!
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
sylwia_slomc... 16:51, 08 lut 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82129
Magleska napisał(a)
Sylwia jak dzisiaj ?? Co lekarze powiedzieli ? ..... mocno trzymam kciuki za poprawę u Babci .......

Madziu byłam u Niej do południa teraz rodzice pojechali. Rozmawiałam z lek prowadzącym( kobieta) rtg jest złe, białko bardzo wysokie, didimery też i krwinek białych dużoooo
5 dni abntybiotyk , potem rtg jeśli nie będzie poprawy widocznej na zdjęciu to tomografia.
Babcia nim zajechałam nie zjadła nic przy mnie tylko banana, którego zawiozłam. Em w między czasie ugotował rosołek, rodzice zabrali może zje.
Opowiadała mi, że spadła z łóżka i cała się potłukła co jest nieprawdą bo lezy na sali z 3 innymi osobami, które zaprzeczyły, że nic takiego miejsca nie miało Martwię się dodatkowo tymi zachowaniami Chyba choroba przyspieszyła demencję
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 16:54, 08 lut 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82129
kasiek napisał(a)
Taka cisza u Ciebie.... Trzymajcie się dzielnie!
Kasiu bo cały dzień na pełnych obrotach, rano sklep, rachunki, do szpitala, potem na dolinie przepalać w piecu trzeba, w domu temp tak spadła, że para z ust idzie, a rozpalamy codziennie, ale dom nie ogrzewany, pali się krótko.Zimnica się zrobiła. Teraz mam robić chłopakom słodkości bo tłusty czwartek , a Oni nic sobie kupić nie mogą
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
kasiek 16:54, 08 lut 2018


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
sylwia_slomczewska napisał(a)

Madziu byłam u Niej do południa teraz rodzice pojechali. Rozmawiałam z lek prowadzącym( kobieta) rtg jest złe, białko bardzo wysokie, didimery też i krwinek białych dużoooo
5 dni abntybiotyk , potem rtg jeśli nie będzie poprawy widocznej na zdjęciu to tomografia.
Babcia nim zajechałam nie zjadła nic przy mnie tylko banana, którego zawiozłam. Em w między czasie ugotował rosołek, rodzice zabrali może zje.
Opowiadała mi, że spadła z łóżka i cała się potłukła co jest nieprawdą bo lezy na sali z 3 innymi osobami, które zaprzeczyły, że nic takiego miejsca nie miało Martwię się dodatkowo tymi zachowaniami Chyba choroba przyspieszyła demencję


U mnie też tak było... Ale były tez wzloty kiedy wydawało się że z upadku nic już nie podniesie... Bądź dobrej mysli, ja też będę...
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
Magleska 17:02, 08 lut 2018


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18738
Oj...... kurczę .....aż mi słów brakuje ...... bardzo współczuję ..... domyślam się jak się czujesz


Ja dziś kupiłam kilka pączków,nie mam sił ,ani chęci na pieczenie ....
trzymam mocno kciuki &&&&&
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
sylwia_slomc... 17:11, 08 lut 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82129
kasiek napisał(a)


U mnie też tak było... Ale były tez wzloty kiedy wydawało się że z upadku nic już nie podniesie... Bądź dobrej mysli, ja też będę...

Dzięki Kasiu.
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 17:11, 08 lut 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82129
Magleska napisał(a)
Oj...... kurczę .....aż mi słów brakuje ...... bardzo współczuję ..... domyślam się jak się czujesz


Ja dziś kupiłam kilka pączków,nie mam sił ,ani chęci na pieczenie ....
trzymam mocno kciuki &&&&&

Buziak...duży buziak.
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies