Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ranczo Szmaragdowa Dolina

Pokaż wątki Pokaż posty

Ranczo Szmaragdowa Dolina

Katkak 06:44, 02 sie 2018


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Właśnie nową zaczął podróż, by ją skończyć w Pacanowie, a co przeżył i co widział Sylwia wszystkim nam opowie
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Iwonka 06:49, 02 sie 2018


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 4166
sylwia_slomczewska napisał(a)
Ostatnio Szmaragdowa była parkingiem dla niezłych wozów, a w ostatnia niedzielę dla rowerów, bo tym razem to młodzież szalała po ogrodzie
I wstyd się przyznać, ale góra dół spacerowali kilkukrotnie


Obłędny ten parking Policz, ile razy ty tam spacerujesz, zdziwisz się wynikiem

sylwia_slomczewska napisał(a)
Jeszcze takiego jegomościa stargowałam


Jegomość obłędny Powiem ci, że fajne miejsce mu wybrałaś, najlepsze z całego ogrodu. Wygląda jakby tam stał i opłatę za przejście pobierał Takie pierwsze skojarzenie
____________________
Iwonka - Wzgórze chaosu
kasiek 07:53, 02 sie 2018


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
Kurcze jaja z tymi srokami - ale zbóje!
Matołek super pasuje u Ciebie, zwłaszcza na też ścieżce
Młody przeszczęśliwy, fajnie tak dzieci oglądać, jeszcze fajniej czytać że są dumne z tego miejsca

Podkłady jak chcesz wziąć to daj je w miejsce nie na pełnej patelni. Nie wiem co oni mieli za podkłady ale to była masakra (te na górkach), trzeba było uważać na buty bo takie olejowate coś z nich wychodziło, a smród jak cholera...
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
BKosimkArt 08:03, 02 sie 2018


Dołączył: 03 kwi 2015
Posty: 5749
Nie dziwne że i dzieci dumne, tyle pracy i serca wkładacie w swoje miejsce na ziemi... piękne zakupy...

Ps. Czyściec żyje i ma się dobrze dziękuję jeszcze raz
____________________
Basi Kosimkowo - Kosimkowo-ogród po totalnej rekonstrukcji
sylwia_slomc... 08:19, 02 sie 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81959
Waclaw napisał(a)
A to sroki!

Mówię Ci pieronice jedne
Klatce całe dno urwały, żeby się dostać do ptaszków w środku, a jak się okazało, że nie jadalne to je porzuciły w rabacie....
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 08:21, 02 sie 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81959
Anabell napisał(a)
Sylwia! obłęd w głowie od Twoich stworzonych widoków. Pokoje, korytarze, schodki, łany, przystanki, wypoczynki
Młodzież miała co podziwiać, właściciele w dumę obrastali. mam na myśli młodych.
Dobre przykłady dla młodych niech podziwiają piękno, może coś zaszczepią w przyszłości.

Sylwia, podpisuj pokazywane dalie jak pamiętasz nazwy

Haniu, pomysły mi się lęgną , a okazuje się, że ogród na wszystkie za mały
Młodym się podobało bardzo, chwalili, dopytywali
Te co będę znała z nazwy to mogę podpisywać , ale mam sporo nn co dostałam lub kupiłam takie
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 08:23, 02 sie 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81959
Katkak napisał(a)
Właśnie nową zaczął podróż, by ją skończyć w Pacanowie, a co przeżył i co widział Sylwia wszystkim nam opowie

Ale fajnie tam wygląda nie? Chciałam gdzieś przy strumieniu, ale tam za stromo i krzywo i nie ustoi, a tu mi też pasował
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 08:24, 02 sie 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81959
anpi napisał(a)


...więc Koziołek mądra głowa,błąka się po całym świecie aby dojść do Pacanowa...

Zabłądził na amen
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 08:32, 02 sie 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81959
Iwonka napisał(a)


Obłędny ten parking Policz, ile razy ty tam spacerujesz, zdziwisz się wynikiem



Jegomość obłędny Powiem ci, że fajne miejsce mu wybrałaś, najlepsze z całego ogrodu. Wygląda jakby tam stał i opłatę za przejście pobierał Takie pierwsze skojarzenie

Hmmmm w jedną stronę 180 metrów.....w trakcie koszenia przez dwa lata to bym pewnie nad morze zaszła i wróciła.....a tak codziennie to pewnie z 5 km robię po samym ogrodzie.....no nie zawsze, ale tak z grubsza licząc

Może Mu jaki koszyczek na drobne podstawię
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 08:38, 02 sie 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81959
kasiek napisał(a)
Kurcze jaja z tymi srokami - ale zbóje!
Matołek super pasuje u Ciebie, zwłaszcza na też ścieżce
Młody przeszczęśliwy, fajnie tak dzieci oglądać, jeszcze fajniej czytać że są dumne z tego miejsca

Podkłady jak chcesz wziąć to daj je w miejsce nie na pełnej patelni. Nie wiem co oni mieli za podkłady ale to była masakra (te na górkach), trzeba było uważać na buty bo takie olejowate coś z nich wychodziło, a smród jak cholera...

Jak nie bażanty to sroki, a sroki z rozbójnikami mają wiele wspólnego
Zaskoczyła nas taka reakcja młodzieży na nasz ogród, miło zaskoczyła

Te co ja mam są suche na wiór, no nie wiadomo jakie przyjadą, może Oni tam jakieś nówki mieli???
Trzeba spytać Pawła, bo O też ma i OlęCiekawe jak to u Nich jest z tymi podkładami...
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies