Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ranczo Szmaragdowa Dolina

Pokaż wątki Pokaż posty

Ranczo Szmaragdowa Dolina

abiko 10:55, 03 sie 2018


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 8409
jakich ażurów..? no to czas szukać nowego stroju
____________________
Agnieszka Ogródkowe perypetieTrzeba było zostać dresiarzem... Wizytówka
sylwia_slomc... 13:02, 03 sie 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81727
abiko napisał(a)
jakich ażurów..? no to czas szukać nowego stroju

Betonowych, takich jak mam w drodze wjazdowej. Nowego do ogrodu sie nie opłaci, a i tak to plan na za rok może
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Anitka 13:09, 03 sie 2018


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7773
Sylwia nie pokazuj tych dali, bo na jesień nie będziesz miała co wykopywać Cudnie wyglądają. Nawet nie wiem co masz w warzywniku, choć u ciebie byłam osobiście, bo tylko na nie się gapiłam
Fajnie, że młodzież was odwiedziła to "młody" będzie maił przynajmniej satysfakcje, że jego pomoc w ogrodzie też jest zauważana i nie tylko przez znajomych rodziców. I waszą prace tez doceni bardziej.

Sylwia możesz zwozić do siebie wszystko, take koziołki mile widziane w niezliczonych ilościach. Nawet mogę ci przewozić, ale podkłady kolejowe nigdy. A tym bardziej jak cena kusi. Są podkłady certyfikowane, po badaniach, że już nie są szkodliwe, ale te na pewno nie jeśli cena kusząca. Macie taki sielski ogród, tyle owadów, ptaków w nim przebywa no i oczywiście gości. O was już nie wspomnę. Ta cała chemia przenika do gleby i wodami opadowymi będzie się rozchodzić. One są bardzo rakotwórcze
Wystarczy całej tej chemii dookoła.
____________________
Anitka Mój azyl na wichrowym wzgórzu*** Wizytówka
sylwia_slomc... 13:18, 03 sie 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81727
Anitka napisał(a)
Sylwia nie pokazuj tych dali, bo na jesień nie będziesz miała co wykopywać Cudnie wyglądają. Nawet nie wiem co masz w warzywniku, choć u ciebie byłam osobiście, bo tylko na nie się gapiłam
Fajnie, że młodzież was odwiedziła to "młody" będzie maił przynajmniej satysfakcje, że jego pomoc w ogrodzie też jest zauważana i nie tylko przez znajomych rodziców. I waszą prace tez doceni bardziej.

Sylwia możesz zwozić do siebie wszystko, take koziołki mile widziane w niezliczonych ilościach. Nawet mogę ci przewozić, ale podkłady kolejowe nigdy. A tym bardziej jak cena kusi. Są podkłady certyfikowane, po badaniach, że już nie są szkodliwe, ale te na pewno nie jeśli cena kusząca. Macie taki sielski ogród, tyle owadów, ptaków w nim przebywa no i oczywiście gości. O was już nie wspomnę. Ta cała chemia przenika do gleby i wodami opadowymi będzie się rozchodzić. One są bardzo rakotwórcze
Wystarczy całej tej chemii dookoła.

Odpuszczam pomału, wykorzystam te co mam bo wiem, że zapachu żadnego nie maja, a nowych chyba nie będzie jednak....wszystkie głosy przeciw.
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
AgnieszkaW 13:32, 03 sie 2018

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
Sylwia, Twój ogród w każdej odsłonie "odsłania" coś nowego. Pięknie jest, Koziołek Matołek super
____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
sylwia_slomc... 13:40, 03 sie 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81727
AgnieszkaW napisał(a)
Sylwia, Twój ogród w każdej odsłonie "odsłania" coś nowego. Pięknie jest, Koziołek Matołek super

Aguś u ciebie tak samo za każdym razem jak fotki dajesz to jest inna szata i inne oblicze
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Magleska 15:18, 03 sie 2018


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18284
A ten basen to do kąpieli będzie ,czy tylko dla ptaszków
Ciekawam coś to nowego wymyśliła niesamowita jesteś w ilości pomysłów i wykonanej roboty

Wpadaj pomóc z ogórkami - zakupiłam nie wiem sama po co - pod wpływem impulsu ,a nie chce mi się iść ich zaprawiać

Ps. Niby dobre ,z rynku - ale cholera wie jak naprawdę hodowane .......moich urosło 5 szt
Buziaki

Ps. 2
Fajne postępy z rowem - dzieje się

U Was też tak gorąco ???
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
sylwia_slomc... 15:55, 03 sie 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81727
Magleska napisał(a)
A ten basen to do kąpieli będzie ,czy tylko dla ptaszków
Ciekawam coś to nowego wymyśliła niesamowita jesteś w ilości pomysłów i wykonanej roboty

Wpadaj pomóc z ogórkami - zakupiłam nie wiem sama po co - pod wpływem impulsu ,a nie chce mi się iść ich zaprawiać

Ps. Niby dobre ,z rynku - ale cholera wie jak naprawdę hodowane .......moich urosło 5 szt
Buziaki

Ps. 2
Fajne postępy z rowem - dzieje się

U Was też tak gorąco ???

Madzia basen to na razie tylko pomysł, ale kto wie,może sensowne miejsce znajdę, musi być taki by stylem do ogrodu pasował

Zaraz lecę
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
kerii 15:58, 03 sie 2018


Dołączył: 05 mar 2016
Posty: 2185
U Ciebie jak zwykle ruch i coś się dzieje, ciężko watek nadgonić A to donice, a to rów, a t basen ) Skąd masz tyle energii??

Ja ostatnio coś straciłam wenę do czegokolwiek, nawet fotek mi się nie chce robić a co dopiero coś innego Chodzę tylko i podlewam.
Chyba te upały tak na mnie rozleniwiająco działają
____________________
Jola Moja glebo terapia
sylwia_slomc... 16:07, 03 sie 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81727
kerii napisał(a)
U Ciebie jak zwykle ruch i coś się dzieje, ciężko watek nadgonić A to donice, a to rów, a t basen ) Skąd masz tyle energii??

Ja ostatnio coś straciłam wenę do czegokolwiek, nawet fotek mi się nie chce robić a co dopiero coś innego Chodzę tylko i podlewam.
Chyba te upały tak na mnie rozleniwiająco działają

Spokojnie basen to na razie w sferze marzeń zostaje do przyszłego sezonu, a jak mu miejsca nie wymyślę to na zawsze marzeniem będzie, chyba, że chłopaki z boiska wyrosną

Mam p;rac dywan u Babci, ale tak mi się nie chce wyleźć na zewnątrz....jeszcze tam na miejscu to już spoko , ale ta droga asfaltowa taka nagrzana....odwlekam
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies