Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ranczo Szmaragdowa Dolina

Pokaż wątki Pokaż posty

Ranczo Szmaragdowa Dolina

AgataM 23:46, 02 sie 2018


Dołączył: 19 gru 2017
Posty: 4904
Świetnie, że ich uczysz pracowitości, pomysłowości i tworzenia czegoś pięknego. Widzą Wasz wysiłek i efekty pracy. Jestem pewna,ze są z Was bardzo dumni.
Pozdrawiam gorąco.
____________________
AgataM Przedziwny Ogród
sylwia_slomc... 00:02, 03 sie 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81910
AgataM napisał(a)
Świetnie, że ich uczysz pracowitości, pomysłowości i tworzenia czegoś pięknego. Widzą Wasz wysiłek i efekty pracy. Jestem pewna,ze są z Was bardzo dumni.
Pozdrawiam gorąco.

Raczej uważają nas za pracoholików A jeśli są dumni to nigdy tego nie powiedząTaka cecha po poprzednich pokoleniach....
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Gardenarium 07:26, 03 sie 2018


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Podkłady kolejowe stanowczo zabronione Są rakotwórcze.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Monia81 08:29, 03 sie 2018


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8006
Sylwuś koziołka wpasowałaś idealnie w miejscówkę i taki fajny przystojniaczek z niego na podkładach się nie znam, więc się nie wypowiem... a odnośnie srok u mnie też się pojawiły, wredne to to że hej, mi wydziobują z doniczek rojniki, no taką se zabawę zrobiły, no i nie powiem na co mam ochotę jak je widzę buziaki
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
abiko 09:57, 03 sie 2018


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 8410
Sylwia ja wiem, że Ci się podobają, ale ogród masz taki, że ciągle masz w nim ludzi. Sama spędzasz tam dużo czasu, będą też i znajomi chłopaków. U was nie m ogrodu do oglądania, to ogród użytkowy, a klimat nie zmieni się na zimniejszy.
Odradzam jak mogę te podkłady, bo też kiedyś analizowałam czym są nasiąknięte. I znajomy z kolei też odradził.
Wacław dobrze napisał (jak zwykle)..
____________________
Agnieszka Ogródkowe perypetieTrzeba było zostać dresiarzem... Wizytówka
sylwia_slomc... 10:25, 03 sie 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81910
Gardenarium napisał(a)
Podkłady kolejowe stanowczo zabronione Są rakotwórcze.

No to jest argument nie do odbicia. Dzięki Danusiu, powiem Emowi.
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 10:26, 03 sie 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81910
Monia81 napisał(a)
Sylwuś koziołka wpasowałaś idealnie w miejscówkę i taki fajny przystojniaczek z niego na podkładach się nie znam, więc się nie wypowiem... a odnośnie srok u mnie też się pojawiły, wredne to to że hej, mi wydziobują z doniczek rojniki, no taką se zabawę zrobiły, no i nie powiem na co mam ochotę jak je widzę buziaki

To samo robiły u mnie przez dwa lata, coś im te rojniki się podobają....lub nie podobają.
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 10:29, 03 sie 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81910
abiko napisał(a)
Sylwia ja wiem, że Ci się podobają, ale ogród masz taki, że ciągle masz w nim ludzi. Sama spędzasz tam dużo czasu, będą też i znajomi chłopaków. U was nie m ogrodu do oglądania, to ogród użytkowy, a klimat nie zmieni się na zimniejszy.
Odradzam jak mogę te podkłady, bo też kiedyś analizowałam czym są nasiąknięte. I znajomy z kolei też odradził.
Wacław dobrze napisał (jak zwykle)..

aga co raz mniej mi się już podobają, już wczoraj obmyślałam, ze to co bym chciała z podkładów to i z więźby dachowej by zrobił.....koszt wiadomo nie ten sam, ale może kiedyś
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
abiko 10:30, 03 sie 2018


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 8410
sylwia_slomczewska napisał(a)

aga co raz mniej mi się już podobają, już wczoraj obmyślałam, ze to co bym chciała z podkładów to i z więźby dachowej by zrobił.....koszt wiadomo nie ten sam, ale może kiedyś


Powiedz W. że nie przyjadę więcej heheh chociaż to zły pomysł, bo może wtedy zrobi żartuję..

Jaki basen..?
____________________
Agnieszka Ogródkowe perypetieTrzeba było zostać dresiarzem... Wizytówka
sylwia_slomc... 10:52, 03 sie 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81910
abiko napisał(a)


Powiedz W. że nie przyjadę więcej heheh chociaż to zły pomysł, bo może wtedy zrobi żartuję..

Jaki basen..?


Mija nam okres napalenia na nie, jednak tych przeciw jest za dużo chyba.

No i transportu nadal nie mamy. Ja tak jakoś od samego początku wierze, że nam Góra pomaga z tym ogrodem bo jak coś w planach to się okazja na materiał pojawia no i tym razem chyba góra nie planuje ich u nas bo z transportem kiszka
Ale za to okazało się, ze tych ażurów co Małgosia na spotkaniu mówiła to będziemy mieli oprawie na cały rów za free
A cena jednego na składzie 12zł za szt.....czyli sporo zostanie w kieszeni i może właśnie na materiał na basen kto wie
Z drewna, obity od środka folią do oczek, obsadzony dookoła ML. Tak wymyśliłam
Tylko miejsca jeszcze szukam
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies