Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowy song

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowy song

frezja 11:05, 26 maj 2016


Dołączył: 01 kwi 2014
Posty: 11313
O widzisz...co 2 głowy...pomyślę i chyba pomysł mi się podoba idę do Oli
____________________
Ewa - Ogrodowy song
Gardenarium 11:12, 26 maj 2016


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
frezja napisał(a)


Kuleczki fajne by były..mam odmianę Atropurpurea Nana, ale czy nie za wysoka ? nawet nie wiem, czy jego się tnie..


Jak się chce, to wszystko się tnie, nawet do ziemi, żeby odbił od nowa.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
lindsay80 11:14, 26 maj 2016


Dołączył: 23 wrz 2014
Posty: 16229
ja bym całą rabatę pozmieniała, bo tam się za dużo dzieje i każda roślina z innej parafii, ale wiem ile razy już przesadzałaś i aż się boję coś pisać...
Zresztą poczekajmy co inni jeszcze doradzą.

Jakie ona ma wymiary?
____________________
Tu ma być ogród :)
frezja 11:15, 26 maj 2016


Dołączył: 01 kwi 2014
Posty: 11313
Danusiu, biorę do serca Twoje uwagi czyli będą pasowały tutaj..
____________________
Ewa - Ogrodowy song
frezja 11:21, 26 maj 2016


Dołączył: 01 kwi 2014
Posty: 11313
lindsay80 napisał(a)
ja bym całą rabatę pozmieniała, bo tam się za dużo dzieje i każda roślina z innej parafii, ale wiem ile razy już przesadzałaś i aż się boję coś pisać...
Zresztą poczekajmy co inni jeszcze doradzą.

Jakie ona ma wymiary?


Przede wszystkim do usunięcia jest jałowiec płożący bo zdaję sobie sprawę z tego, że tam nie pasuje. Trawki przycięte czekają na przyrost to trochę się zmieni. W pierwszej kolejności ten przód, pozostałych zmian się nie zapieram
____________________
Ewa - Ogrodowy song
Efffa 12:42, 26 maj 2016


Dołączył: 11 cze 2014
Posty: 3530
frezja napisał(a)
Jeszcze inne ujęcia i prośba o pomoc.



Co mogę posadzić wzdłuż chodnika, tam gdzie kreska..wcześniej tulipany ale wolałabym coś niskiego i dekoracyjnego cały rok. Mam trochę swoich jeżówek i do czego by je dopasować ?





a ja bym w te miejsce dała żywopłocik bukszpanowy albo carex variegata, nawet w zimie przysypane sniegiem wyglądaja obłędnie pięknie.
____________________
Ewelina Odcienie zieleni 2
Efffa 12:44, 26 maj 2016


Dołączył: 11 cze 2014
Posty: 3530
Ewuś albo żywopłocik bukszpanowy w formie litery L a w środku porozrzucane carexy, takie ramy mogą uporządkować rabatę.
____________________
Ewelina Odcienie zieleni 2
lindsay80 12:49, 26 maj 2016


Dołączył: 23 wrz 2014
Posty: 16229
ten żywopłocik bukszpanowy też mi przez głowę przeszedł.

Ja to bym zostawiła tam tylko buksy tylko na środek bym je dała, a na całości coś zadarniającego typu trzmielina albo runianka i wtedy przy krawędzi chodnika żywopłocik bukszpanowy.
____________________
Tu ma być ogród :)
sylwia_slomc... 13:18, 26 maj 2016


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82123
Ewka , cos takiego wychodzi mi z tych Twoich nasadzeń + jeżówki i trawy i coś od siebie dodałam , ale nie wiem jaki charakter ma mieć to miejsce
Część roślin zastosowana zastępczo z powodu braku odpowiednich w programie.....uruchom wyobraźnię
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
frezja 13:25, 26 maj 2016


Dołączył: 01 kwi 2014
Posty: 11313
Dziękuję dziewczyny za podpowiedzi ..myślę jeszcze. Spróbuję na początek z berberysami...teraz coś je bierze i oby nie była to werticilloza, o której doczytałam w wątku tematycznym.

Sylwia..
____________________
Ewa - Ogrodowy song
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies