Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowy song

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowy song

frezja 12:30, 22 maj 2019


Dołączył: 01 kwi 2014
Posty: 11313
AnnaCh napisał(a)
Piękny avatar
Cudna wycieczka, super Autokar fajnie przygotowany, ale i tak pewnie w te 14 godzin, to przerwy jakieś były na rozprostowanie kości, co? Tak da się radę znieść. Mnie niedługo czeka 9 godzin w samolocie i już się boję jak to przetrwam.
A ogród Ewo masz przepiękny, ale to już pewnie wiesz
Aniu, przerw dużo...kierowcy mają limit pracy. Przerwy dłuższe, krótsze...wystarczająco, aby iśc na kawkę lub coś zjeść. Kawka też dostępna w autokarze.
Aniu, do Bułgarii jechaliśmy dużo ponad 20 godzin...tylko w samolocie inna rzeczywistość..nie pospacerujesz. Nie leciałam jeszcze, ale myślę, da się znieść. Co wybrałaś..jaki kierunwk podróży?

Dziękuję za ogród i avatar
____________________
Ewa - Ogrodowy song
frezja 12:38, 22 maj 2019


Dołączył: 01 kwi 2014
Posty: 11313
DARCEY BUSSELL.
Popatrzcie, jaka piękność mi zakwitła
3 tygodnie temu przywiózł kurier i już pokazała swoje wdzięki .Oprócz urody ma piękny zapach.


____________________
Ewa - Ogrodowy song
mirkaka 17:16, 22 maj 2019


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9659
Ewa, w tych tulipanach wyglądasz świetnie
Targ serów bardzo apetyczny

No nie, i róże już zaczynają??? U mnie wszystko naraz będzie kwitło , zwariuję od tych kolorów
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
frezja 18:31, 22 maj 2019


Dołączył: 01 kwi 2014
Posty: 11313
mirkaka napisał(a)
Ewa, w tych tulipanach wyglądasz świetnie
Targ serów bardzo apetyczny

No nie, i róże już zaczynają??? U mnie wszystko naraz będzie kwitło , zwariuję od tych kolorów
Miło mi Mireczko słyszeć takie słowa
Z tymi kolorami to prawda...szaleństwo kolorystyczne
____________________
Ewa - Ogrodowy song
ElzbietaFranka 23:33, 22 maj 2019


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13941
Jestem na razie oglądam.

Patrzyłam na opis tej róży bardzo ładna ma wszystkie walory aby ją mieć - zdrowa i kwitnie ładnie no i zapach.
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
ElzbietaFranka 00:02, 23 maj 2019


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13941
Obejrzałam do mojego ostatniego wpisu do str 706.
Więc mój rododendron odżył nie do poznanie i przepięknie kwitnie.
Kiku... nie za bardzo w tym roku kwitł mimo tyle pączków kwiatowych było u nas bardzo zimno może dlatego. W ogóle mam w tym roku same nieszczęścia w ogrodzie jak nie przymrozek który mi zmroził prawie wszystkie krzaki razem z magnolią która nie może ruszyć to wiatr.

Miałaś piękną wycieczkę też bym chciała pojechać może w przyszłym roku. Ale coś mam wbite do głowy lepiej w domu bo może być zamach. Jest tyle cudownych miejsc na świecie a ja siedzę w domu. Czy ten wyjazd był urządzany przez biuro podróży czy jakaś organizacja. Napisz skąd jesteś na priv bo widać u ciebie, że rośliny już daleko w rozkwicie zaawansowane.
Moje różnie, ale wg poprzedniego roku jest opóźnienie ok. 2 tygodni.

Van eijki to piękne tulipany, też mam. Kupuje w Lidlu worek cebulek i sadzę. W tym roku muszę nasadzić więcej niech rosną. W donicach trochę nasadziłam tych ciemno fioletowych i nie wszystkie mi wyrosły, wyciągając cebulki tak jakby jakaś zgnilizna zielonkawa na nich była.

To tyle - czekamy na piękną słoneczną pogodę u nas przechodzą ulewy, ale nie jest tak źle było bardzo sucho więc woda ma gdzie wsiąkać.

Pozdrawiam Ewa
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
anbu 07:30, 23 maj 2019


Dołączył: 19 sie 2014
Posty: 7839
Ewa róża śliczna
Ja kupiłam ostatnio Lagunę i też już jest zapączkowana
____________________
Ania Ogród Ani :)
frezja 09:53, 23 maj 2019


Dołączył: 01 kwi 2014
Posty: 11313
ElzbietaFranka napisał(a)
Obejrzałam do mojego ostatniego wpisu do str 706.
Więc mój rododendron odżył nie do poznanie i przepięknie kwitnie.
Kiku... nie za bardzo w tym roku kwitł mimo tyle pączków kwiatowych było u nas bardzo zimno może dlatego. W ogóle mam w tym roku same nieszczęścia w ogrodzie jak nie przymrozek który mi zmroził prawie wszystkie krzaki razem z magnolią która nie może ruszyć to wiatr.

Miałaś piękną wycieczkę też bym chciała pojechać może w przyszłym roku. Ale coś mam wbite do głowy lepiej w domu bo może być zamach. Jest tyle cudownych miejsc na świecie a ja siedzę w domu. Czy ten wyjazd był urządzany przez biuro podróży czy jakaś organizacja. Napisz skąd jesteś na priv bo widać u ciebie, że rośliny już daleko w rozkwicie zaawansowane.
Moje różnie, ale wg poprzedniego roku jest opóźnienie ok. 2 tygodni.

Van eijki to piękne tulipany, też mam. Kupuje w Lidlu worek cebulek i sadzę. W tym roku muszę nasadzić więcej niech rosną. W donicach trochę nasadziłam tych ciemno fioletowych i nie wszystkie mi wyrosły, wyciągając cebulki tak jakby jakaś zgnilizna zielonkawa na nich była.

To tyle - czekamy na piękną słoneczną pogodę u nas przechodzą ulewy, ale nie jest tak źle było bardzo sucho więc woda ma gdzie wsiąkać.

Pozdrawiam Ewa
Chcę jeszcze dodac, że stosuję ekologię w ogrodzie.Zero chemii i częste opryski HT i OW wykonuję oraz podlewanie Florowitem całwgo ogrodu. Roślinki zdrowsze.
Muszę kupić w Lidlu te tulipany i przekonać się do nich. Moje przywiezione z Holandii zakwitły... ścięłam więc do wazonu.Co dalej z cebulami..myślę.

Popatrz

____________________
Ewa - Ogrodowy song
frezja 10:00, 23 maj 2019


Dołączył: 01 kwi 2014
Posty: 11313
anbu napisał(a)
Ewa róża śliczna
Ja kupiłam ostatnio Lagunę i też już jest zapączkowana
Laguna cieszy się dobrą opinią jak zapączkowana, to tylko na plus.
Moje wszystkie 3 w pąkach kupiłam różne i zobaczę.
____________________
Ewa - Ogrodowy song
Zana 10:19, 23 maj 2019


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Nadrobiłam fotki z wycieczki, do pozazdroszczenia.
I się uśmiechnęłam pod nosem na widok przywiezionej tulipanowej pamiątki. No bo co rasowa ogrodniczka może przywieźć z tego kraju? No oczywiście, że tulipany. Ja jesienią też przywiozłam sobie z Amsterdamu tulipany.

Róża cudna
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies