Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowy song

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowy song

frezja 22:58, 07 cze 2019


Dołączył: 01 kwi 2014
Posty: 11313
Szałwii czas



____________________
Ewa - Ogrodowy song
kaz742011 00:26, 08 cze 2019


Dołączył: 01 sty 2016
Posty: 4248
Śliczności z tych szałwii. Też się skusiłam i niedawno posadziłam .
____________________
Kasia - Miejski ogród w wersji mini
oliwka 14:34, 08 cze 2019


Dołączył: 07 lut 2015
Posty: 1965
Ewaaa szałwie oszałamiające komponują się z trasami i tworzą u Ciebie śliczne zakątki. A jakie trawki masz w tym zwirku? Wyspałam w donicach z trawami korę, tak jak mi poradziła Ewa-Anda. Jest praktycznie ale coraz bardziej podoba mi się biały żwirek, tak jak u Ciebie. Szczególnie teraz kiedy zmieniłam kolor wszystkich donic z hebanowego na jasno szary. Rośliny pewnie będą się mniej zaparzac
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/5302-ogrodek-warzywny-na-balkonie, wątek ogrodowy zamknięty http://www.ogrodowisko.pl/watek/5701-ogrod-oliwkowy
Nowa12 22:28, 08 cze 2019


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
ElzbietaFranka napisał(a)
W jesieni zrobię zakup białych trzeba przemieszac z fioletowymi. Moje w tym roku fioletowe ładnie zakwitły z jednej cebulki już podwoiły kwitnienie.
W zeszłym roku jakiś nie byłam zadowolona z czosnków, ale jak podwoiły kwitnienie i zakryły im liście inne rośliny mogą być.
Wniosek jak ich jest więcej ładniej wyglądają

Pozdrawiam


No właśnie, podstawa to zakryć im liście. Ja mam je na wierzchu i wyglądają koszmarnie.
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
frezja 21:06, 09 cze 2019


Dołączył: 01 kwi 2014
Posty: 11313
kaz742011 napisał(a)
Śliczności z tych szałwii. Też się skusiłam i niedawno posadziłam .
To zaraz pędzę do Ciebie na szałwie

Mało mnie na wątku..skupiam się na ogrodzie bardziej
____________________
Ewa - Ogrodowy song
frezja 21:23, 09 cze 2019


Dołączył: 01 kwi 2014
Posty: 11313
oliwka napisał(a)
Ewaaa szałwie oszałamiające komponują się z trasami i tworzą u Ciebie śliczne zakątki. A jakie trawki masz w tym zwirku? Wyspałam w donicach z trawami korę, tak jak mi poradziła Ewa-Anda. Jest praktycznie ale coraz bardziej podoba mi się biały żwirek, tak jak u Ciebie. Szczególnie teraz kiedy zmieniłam kolor wszystkich donic z hebanowego na jasno szary. Rośliny pewnie będą się mniej zaparzac


Warto mieć szałwie..naprawdę efekt wart uwagi
Kasiu, w żwirku mam stipy; takie dorodne mam już okazy i bardzo chciałam by były skupione w jednym miejscu...co się nagłowiłam i udało się żwirek mój nie jest całkiem biały..wpada w odcienie szarości i jakiegos zgaszonego różu. Chciałam, by nawiązywał do elewacji budunku.

W donicy z trawami ładnie może wyglądać gruby żwirek, takie kamienie oszlifowane...nie wiem, jak fachowo to się nazywa. Gdzieś widziałam i bardzo ładnie to się prezentowało.
Ze żwirkiem to u mnie taka historia, że kombinowałam z miejscem na wypoczynek w ogrodzie i już żwirek wysypany był; potem szefowa Danusia doradziła, że mam ten placyk przykleić do altany i zaczęło się zbieranie 3 worków żwirku.. i tak przez 2 lata stały te wory aż stworzyłam przed domem rabatę z tujami kulistymi, a potem po roku pomysł ten, o którym wyżej. Trawki ładnie wyglądają w żwirku, pięknie się odbijają kolorystycznie. Kombinuj i pokazuj
____________________
Ewa - Ogrodowy song
frezja 21:27, 09 cze 2019


Dołączył: 01 kwi 2014
Posty: 11313
Nowa12 napisał(a)


No właśnie, podstawa to zakryć im liście. Ja mam je na wierzchu i wyglądają koszmarnie.
To prawda. Planowanie musi być..u siebie też kombinuję z liśćmi tulipanów..żółte liście straszą.
____________________
Ewa - Ogrodowy song
frezja 21:44, 09 cze 2019


Dołączył: 01 kwi 2014
Posty: 11313
I bukiecik z moich róż mam nadzieję, że całe lato będę miała takie czy inne bukieciki.


____________________
Ewa - Ogrodowy song
kaz742011 22:02, 09 cze 2019


Dołączył: 01 sty 2016
Posty: 4248
Ciekawe kiedy ja będę takie bukieciki robić. Na razie czekam na pierwsze kwiaty na moich ledwo posadzonych Chopinach .
____________________
Kasia - Miejski ogród w wersji mini
anabuko1 09:25, 10 cze 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23552
frezja napisał(a)
I bukiecik z moich róż mam nadzieję, że całe lato będę miała takie czy inne bukieciki.



Bukiecik i ja lubię. Wszelakiego rodzaju. Najbardziej te naturalistyczne
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies