Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowy song

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowy song

anabuko1 09:29, 10 cze 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23552
frezja napisał(a)
Szałwii czas




I ja lubię szalwiowy czas.
Twoje śliczne. A ta trawa to stipa ?

____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
asiak 10:29, 10 cze 2019


Dołączył: 13 lip 2016
Posty: 8518
Śliczne bukieciki różane Ja ze względu na posiadanie kotów, nie mogę sobie pozwolić na takie bukiety
____________________
AsiaDziałeczka Asi
frezja 13:51, 10 cze 2019


Dołączył: 01 kwi 2014
Posty: 11313
anabuko1 napisał(a)

I ja lubię szalwiowy czas.
Twoje śliczne. A ta trawa to stipa ?

Dziękuję Aniu. Tak..to stipa. Bardzo dorodna. Koty urządzają sobie w niej zabawy
____________________
Ewa - Ogrodowy song
frezja 13:56, 10 cze 2019


Dołączył: 01 kwi 2014
Posty: 11313
asiak napisał(a)
Śliczne bukieciki różane Ja ze względu na posiadanie kotów, nie mogę sobie pozwolić na takie bukiety
Asiu, u mnie 2 kotki i jeszcze niczego nie zniszczyły. Nie wchodzą na stoły, meble. Teraz jedna z kotek powiła 3 małe..mają już ok.miesiąca. Na czas, aż znajdę dla nich domek pomieszkują u mnie w mieszkaniu; oby były grzeczne i dały postać wazonom na swoim miejscu.
____________________
Ewa - Ogrodowy song
frezja 13:57, 10 cze 2019


Dołączył: 01 kwi 2014
Posty: 11313
anabuko1 napisał(a)

Bukiecik i ja lubię. Wszelakiego rodzaju. Najbardziej te naturalistyczne
Jakoś weselej z nimi
____________________
Ewa - Ogrodowy song
15:01, 10 cze 2019
Jaka świeża i soczysta zieleń u ciebie, jakby upał roślinkom wcale nie przeszkadzał
ElzbietaFranka 17:23, 10 cze 2019


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13882
Okazuje się, że już mam białe czosnki one później zaczynają kwitnąć. Fioletowe przekwitają a zaczynają kwitnąć białe u mnie płasko.

Upał nie do zniesienia siedzę w domu i zaglądam po wątkach. Kiedy to się skończy wczoraj drzewa podlewałam w zeszłym roku posadzone bo jeszcze pewnie się nie ukorzeniły zaczęły liście żółknąć.
Trzeba będzie się oglądać za palmami a nie za klonami.

Pozdrawiam
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
frezja 18:38, 10 cze 2019


Dołączył: 01 kwi 2014
Posty: 11313
MonikA napisał(a)
Jaka świeża i soczysta zieleń u ciebie, jakby upał roślinkom wcale nie przeszkadzał


Deszczu było bardzo dużo i napojone wszystko. Chociaż wyglądam za następnymi opadami A u Ciebie Moniko też roślinki chyba nie narzekają..
Choć przy tym upale trzeba będzie szykować zraszacze...klon Flamingo zrzuca listki
____________________
Ewa - Ogrodowy song
frezja 18:42, 10 cze 2019


Dołączył: 01 kwi 2014
Posty: 11313
ElzbietaFranka napisał(a)
Okazuje się, że już mam białe czosnki one później zaczynają kwitnąć. Fioletowe przekwitają a zaczynają kwitnąć białe u mnie płasko.

Upał nie do zniesienia siedzę w domu i zaglądam po wątkach. Kiedy to się skończy wczoraj drzewa podlewałam w zeszłym roku posadzone bo jeszcze pewnie się nie ukorzeniły zaczęły liście żółknąć.
Trzeba będzie się oglądać za palmami a nie za klonami.

Pozdrawiam


No widzisz..czosnki się znalazły W domu idzie wytrzymac przy opuszczonych roletach zewnętrznych. Nawet na porządki mnie wzięło, byle nie wychodzić z domu. Na dodatek komary i to w dzień. Musiałam odpalić moje pochodnie, jak wyszłam z kawą.
Klony to wrażliwce.
____________________
Ewa - Ogrodowy song
frezja 19:00, 10 cze 2019


Dołączył: 01 kwi 2014
Posty: 11313
No to jeszcze stipa...ona jest urocza


____________________
Ewa - Ogrodowy song
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies