Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródek Goniak

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek Goniak

Magda70 23:03, 13 gru 2013


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
Gosia...właśnie mi się przypomniało jak poczytałam u Wilczej o domku z drewna....i nie wiem bo nie pamiętam (jezu jaka skleroza) czy pisałam Ci, że jak oglądałam Twój ogród w Mai to odniosłam wrażenie, że mamy ten sam projekt. Bo mój też z drewna...ani kawalka cegły nie mam
Chyba się nazywa Stokrotka?!

Odnośnie chlebka to ja jeszcze nie piekę ale ciocia na zakwasie od jakiegoś czasu i sobie chwali. Ja zersztą też bo mnie częstuje
Ale ona zakwas dostała od kogoś...
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
goniak 23:18, 13 gru 2013


Dołączył: 13 lis 2010
Posty: 1276
Magda, zgadza się, Stokrotka
U mnie murowane są tylko kominy i ściany kominowe, reszta w systemie kanadyjskim, szkielet drewnainy.
____________________
Małgosia mój zielony świat
Magda70 23:23, 13 gru 2013


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
A czyli dobrze widziałam...
Ja nawet komina nie mam bo mamy piec z jakąś komorą spalania i tylko "rurka" wystaje.
No i dobudowaliśmy garaż dodatkowo kilka lat później i on już jest cały murowany.
Garaż z projektu zamieniliśmy na pokój.
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
goniak 09:13, 14 gru 2013


Dołączył: 13 lis 2010
Posty: 1276
Magda70 napisał(a)
A czyli dobrze widziałam...
Ja nawet komina nie mam bo mamy piec z jakąś komorą spalania i tylko "rurka" wystaje.
No i dobudowaliśmy garaż dodatkowo kilka lat później i on już jest cały murowany.
Garaż z projektu zamieniliśmy na pokój.


U mnie garaż jest pomieszczeniem gospodarczym, a pustka nad nim, po opuszczeniu sufitu została zaadaptowana na dodatkowy pokój, z maleńką garderobą. Dodatkowo schody są wygodniejsze, z podestem na półpiętrze, z którego wchodzi się do tego pokoju.
Niedawno obszar tarasu został wykorzystany w celu powiększenia powierzchni salonu, wyszło świetnie
____________________
Małgosia mój zielony świat
WilczaGora 09:27, 14 gru 2013


Dołączył: 31 lip 2012
Posty: 5530
a u nas garaż jest garażem ale nad nim tak jak u Ciebie...fajny dodatkowy pokój łączony z innym pokojem 2 schodkami

u nas dziś sobota = robota

macham, Ewa
____________________
WIZYTÓWKA Wilcza pozdrawia Wilcza Gora http://wilczagora.blogspot.com
goniak 09:55, 14 gru 2013


Dołączył: 13 lis 2010
Posty: 1276
Zakwitła mi taka dziwna roślinka doniczkowa, może ktoś ją rozpozna.
Kupiłam kiedyś takiego patyczaka,cudaka, bo u mnie w domu suche powietrze i ''normalne'' rośliny nie dają rady.
Zielony patyczak radził sobie świetnie, podrósł, ale nigdy, aż do teraz nie kwitł i nawet go o to nie podejrzewałam



____________________
Małgosia mój zielony świat
AgnieszkaW 10:00, 14 gru 2013

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
Tej rośliny nie znam, ale jest bardzo ładna. Pozdrawiam przedświątecznie
____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
goniak 10:05, 14 gru 2013


Dołączył: 13 lis 2010
Posty: 1276
AgnieszkaW napisał(a)
Tej rośliny nie znam, ale jest bardzo ładna. Pozdrawiam przedświątecznie

Dziękuję

Miskanty i hortensja, suszki z mojego ogrodu



____________________
Małgosia mój zielony świat
goniak 10:05, 14 gru 2013


Dołączył: 13 lis 2010
Posty: 1276
Łąka kwietna, ścienna, poprawia mi nastrój w jesienno-zimowe, długie wieczory

____________________
Małgosia mój zielony świat
Malgorzata_G 13:41, 14 gru 2013

Dołączył: 17 sie 2013
Posty: 76
goniak napisał(a)
Zakwitła mi taka dziwna roślinka doniczkowa, może ktoś ją rozpozna.
Kupiłam kiedyś takiego patyczaka,cudaka, bo u mnie w domu suche powietrze i ''normalne'' rośliny nie dają rady.
Zielony patyczak radził sobie świetnie, podrósł, ale nigdy, aż do teraz nie kwitł i nawet go o to nie podejrzewałam



To Hatiora Salicornioides.
Trafiłam do Ciebie Małgosiu po programie Maja.....,i tak sobie tu podziwiam. Dzisiaj się odezwalam mogąc się do czegoś przydać. Pozdrawiam serdecznie
____________________
Gosia.S.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies