Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródek Goniak

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek Goniak

goniak 14:05, 14 gru 2013


Dołączył: 13 lis 2010
Posty: 1276
Witam imienniczkę
Rozgość się proszę, miło mi będzie
Bardzo Ci dziękuję za identyfikację mojego patyczaka, bo skoro tak mu u mnie dobrze, że kwitnie, to należy mu się nieco więcej uwagi z mojej strony
Poczytałam już i cieszy mnie, że to niekłopotliwa roślinka i kwitnie przez długi czas.
Kwiatuszki są drobne ale barzdo wdzięczne
____________________
Małgosia mój zielony świat
Magda70 15:43, 14 gru 2013


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
goniak napisał(a)


U mnie garaż jest pomieszczeniem gospodarczym, a pustka nad nim, po opuszczeniu sufitu została zaadaptowana na dodatkowy pokój, z maleńką garderobą. Dodatkowo schody są wygodniejsze, z podestem na półpiętrze, z którego wchodzi się do tego pokoju.
Niedawno obszar tarasu został wykorzystany w celu powiększenia powierzchni salonu, wyszło świetnie


A u mnie pustka na garażem została zaadaptowana na garderobę a ponieważ nie mamy komina to schody też inaczej zostały zbudowane...odbyło się to wszystko kosztem górnej łazienki. Jest troszkę węższa niż w projekcie.

Ten obszar tarasu też mnie korci...kto wie może za jakiś czas
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
goniak 16:07, 14 gru 2013


Dołączył: 13 lis 2010
Posty: 1276
Magda, ja też dojrzewałam do tej decyzji, ale ręczę, że warto
____________________
Małgosia mój zielony świat
WilczaGora 17:06, 14 gru 2013


Dołączył: 31 lip 2012
Posty: 5530
znalazłam u siebie parę cegieł dla Ciebie ...
filary na ganku ...
co prawda, to nie taka cegła jak lubisz...ale jest
foty u mnie
macham
____________________
WIZYTÓWKA Wilcza pozdrawia Wilcza Gora http://wilczagora.blogspot.com
goniak 17:10, 14 gru 2013


Dołączył: 13 lis 2010
Posty: 1276
WilczaGora napisał(a)
znalazłam u siebie parę cegieł dla Ciebie ...
filary na ganku ...
co prawda, to nie taka cegła jak lubisz...ale jest
foty u mnie
macham

Nie rzucaj słów na wiatr, bo się wybiorę.....po ową cegłę
____________________
Małgosia mój zielony świat
Katkak 17:40, 31 gru 2013


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Droga Gosiu życzę Ci samych wspaniałych chwil w Nowym Roku oraz wspaniałej zabawy sylwestrowej
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
AniaDS 19:47, 01 sty 2014


Dołączył: 25 sty 2011
Posty: 5078
____________________
Ania i róże i cała reszta :)
Nikita 14:42, 04 sty 2014


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5919
Witaj Małgosiu! Pierwszy raz jestem z wizytą u Ciebie – bo po prostu nowa jestem, taka zielona zieloniutka i od razu taki szok – pełne zauroczenie. Piękny ogród – taki pełen kolorów i świetnie dobranych kompozycji i……eeeehhhh te hosty…… moja miłość.
Altana po prostu powala – stara cegła, drewno, a sam projekt koncepcyjny – taki przemyślany i dopracowany w szczegółach (ty architekt z zawodu jesteś czy cuś). Wieeeeelki szacun.
Naprawdę gratuluję cudownego ogrodu, oj coś czuję, że częstym gościem będę.
Już odliczam dni do wiosny…bo moje hosty teraz raczej mało reprezentacyjne, a chciałam się pochwalić. Pozdrawiam cieplutko.
____________________
Nikita -Szmaragdowy Zakątek / Wizytówka / Wizytówka-portrety host
Karolinek 19:37, 24 lut 2014


Dołączył: 25 kwi 2013
Posty: 966
Zajrzałam do Twojego ogrodu, Małgosiu, z wątku o dereniach. Masz ładny żywopłot z jego 3 odmian. Zdradź, jak go zakładałaś, co ile metrów był sadzony, jak go pielęgnujesz, jak jest wysoki itp. Szukam podobnego rozwiązania.
Z ciekawością obejrzałam Twój piękny ogród, z zadbanymi okazami i ciekawymi rozwiązaniami. Pozdrawiam już wiosennie, choć chyba dzisiaj mnie za bardzo poniosło i przycięłam lawendę. Oby jakoś to zniosła.
____________________
Trzy Jabłonie-marzenia o ogrodowym azylu
vagnieszka 11:17, 26 lut 2014


Dołączył: 06 lut 2014
Posty: 265
Przyszłam się Gosiu z Tobą przywitać. Jestem na Ogrodowisku od bardzo niedawna, dziś spostrzegłam, że jesteśmy z mniej więcej tej samej okolicy Miło spotkać na TAKIM forum Krajana

Pozdrawiam
____________________
Agulek Mój "ogród"
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies