Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Droga do spełnienia

Pokaż wątki Pokaż posty

Droga do spełnienia

zoja 12:35, 23 mar 2018


Dołączył: 31 sty 2016
Posty: 12471
a ja bym tuj nie ruszała
kiedyś będziesz miała tam chyba sąsiadów - to raz
na dwa - oba gatunki chyba mają inne potrzeby? musiałabyś na nowo przygotowywać dwie rabaty...

ale ja się nie znam
____________________
zoja Ukojenie, wizytówka
MirellaB 14:08, 23 mar 2018


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Przyszłam wianek zobaczyć, ale nie znalazłam
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
MalGosia 14:51, 23 mar 2018

Dołączył: 16 lut 2018
Posty: 142
Kamilka
wydaje mi się, że Zoja ma rację
u mnie długo działka obok była pusta, a tu raptem szast prast i sąsiedzi są - więc tujki się przydają! a i cis z czasem da Ci "parawan" od ulicy tylko musisz uzbroić się w cierpliwość...

ps kupiłam horti Silver w B. i zastanawiam się czy to faktycznie będzie ta odmiana
____________________
pozdrawiam Małgosia
Kawa 15:09, 23 mar 2018


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
No dziękuję że na ziemię mnie sprowadzacie...
macie rację
może się doczekam parawanu z cisów

Zojka - cmok

Mirellko - bo nie zamieszczałam wianka bo się nie ma czym chwalić pstrokaty z córką robiony

Gosia - no mam nadzieję że to ta odmiana będzie chcoicaż różnie bywa
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
zoja 15:26, 23 mar 2018


Dołączył: 31 sty 2016
Posty: 12471
Kawa napisał(a)


Mirellko - bo nie zamieszczałam wianka bo się nie ma czym chwalić pstrokaty z córką robiony


ja chętnie pstrokaty wianek zobaczę pokaz
____________________
zoja Ukojenie, wizytówka
jankosia 17:48, 24 mar 2018


Dołączył: 20 mar 2014
Posty: 3124
No nie, tego już za wiele! Przydreptałam cię pocieszyć, bo ponoć takie mrozy u ciebie i co widzę? Nowy żywopłot. Nie było ostrzec? Wiesz przecież jak takie widoki na mnie działają - od razu też chcę coś sadzić. A nie mogę, bo ziemia zmarznięta jeszcze
Gratuluję pozbycia się hakuro. Ja miałam dwie, ale chęć ich wyrzucenia pojawiła się jeszcze przed posadzeniem - prezenty, wiesz jak jest
____________________
Monika. Gdybym tylko mogła nie wychodzić z ogrodu...
paulina_ns 18:15, 24 mar 2018


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
Kamilka podziałałaś coś dzisiaj?
____________________
Małymi kroczkami do celu, wizytówka
Kawa 21:47, 24 mar 2018


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
Zojus chyba nie
Monia ale u mnie jest mroz już terz minus 2 a graby posadzilam dzieb przed mrozami.jak mniemam swoje potrzeby zaspokoisz...sadzeniowe oczywiście
Paula nic bie robilam zimny wiatr i okna myte byly i jeżdżenie miałam tak jakis zeszło do tego znowu bardzo mokro.
Id wyglądają teraz paskudnie a takuw byly ladne. Ale kwitnie sesleria
Plusy w minusach zawsze są
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
jolka 19:58, 25 mar 2018


Dołączył: 25 sie 2012
Posty: 5502
Hej Kamisia Dałaś czadu z grabami Jeszcze parę tygodni i będą zieloniutkie listki. Na początku są najśliczniejsze ID u mnie w całości do ścięcia. Wygląda jak siano, myślę że w tym tyg uda mi się ją ściąć. Jak jest ciepło i dostanie trochę florovitu to się szybko odradza. Mówisz, że sesleria kwitnie?? Kurczę, nie zajrzałam do niej

Buziaki







____________________
Ogród wśród pól i wiatrów
Kawa 09:22, 26 mar 2018


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
jolka napisał(a)
Hej Kamisia Dałaś czadu z grabami Jeszcze parę tygodni i będą zieloniutkie listki. Na początku są najśliczniejsze ID u mnie w całości do ścięcia. Wygląda jak siano, myślę że w tym tyg uda mi się ją ściąć. Jak jest ciepło i dostanie trochę florovitu to się szybko odradza. Mówisz, że sesleria kwitnie?? Kurczę, nie zajrzałam do niej

Buziaki


no mus był Joluś
ciachnęłam graby chociaz pierwszego ucieła mi córa bo widziala że podchodze do tego jak do jeża...żal mi zanczy sie był

10 cisów przyciełam bo przecież już dawno powinny być ciachniete do innych nie ma szans sie dostać bo się można w błocie utopić

a rabatay tak zadeptane przez psy że szkoda gadać

ID mus ciachnąć bo wyglądają teraz tragicznie

no i stokrotki by pasowało przed świętami kupić...
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies