Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » W Kruklandii

Pokaż wątki Pokaż posty

W Kruklandii

Juzia 14:16, 29 cze 2020


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38948
Mgduska napisał(a)
Ale wiecie, dziewczyny, nie ma szans na nieposiadanie niczego, jeśli się ma jakąś pasję - jesteś ogrodnikiem, to masz 4 sekatory, dwie łopatki 3 pary rękawiczek, 2 konewki, koszyk nasion, w drugim etykiety, pudełko sznurków, nożyczki, znaczniki.... no nie ma siły, żeby nie mieć nic
U mnie w domu sami pasjonaci, przy czym każdy z innym hoplem, więc jest masakrycznie


Takie to jeszcze wybaczam
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
Anda 14:21, 29 cze 2020


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33637
Nas tez trojka, a mamy 130 qm plus garaz i domek ogrodnika Mniej nie chcialabym miec, bo biuro i pokoj dla gosci sa konieczne. Sprzatanie, no coz, nie jestem pedantyczna. Zamykane szafki bez szkla tez sa konieczne

____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Kawa 14:31, 29 cze 2020


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
no dobra Juziek 120 m2 weeeeźźź
ja mam 220
ale nas 6 ha!
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
Juzia 14:43, 29 cze 2020


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38948
Anda napisał(a)
Nas tez trojka, a mamy 130 qm plus garaz i domek ogrodnika Mniej nie chcialabym miec, bo biuro i pokoj dla gosci sa konieczne. Sprzatanie, no coz, nie jestem pedantyczna. Zamykane szafki bez szkla tez sa konieczne



U mnie goście spali raz! Raz na 10 lat! I pokój stoi pusty. Znaczy nie pusty, bo tylko pierdolnik coraz większy tam
Młoda ma dwa pokoje. Z jednego bym mogła zrobić biuro... ale mi nie potrzebne, bo wolę na kanapie przy oknie z widokiem na ogród
Czyli drugi jej pokój - niepotrzebny.
Ja byłam pedantką, ale metraż mnie wyleczył I albo dom albo ogród hehe
Mam stolik ze szklanym blatem! Serweta przykrywa jakieś 80%. Nie mogę patrzeć na te 20% Już się nie mogę doczekać kiedy się go pozbędę

____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
Juzia 14:45, 29 cze 2020


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38948
Kawa napisał(a)
no dobra Juziek 120 m2 weeeeźźź
ja mam 220
ale nas 6 ha!


Serio..... ja bym nie mogła.... toż to prawie jak blok

Mi by wystarczyło 80m. Tzn nam
Ale za to garaż podwójny.
I może jeszcze szopka narzędziowa.
I szklarnia.

____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
Anda 15:00, 29 cze 2020


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33637
Juzia napisał(a)


U mnie goście spali raz! Raz na 10 lat! I pokój stoi pusty. Znaczy nie pusty, bo tylko pierdolnik coraz większy tam
Młoda ma dwa pokoje. Z jednego bym mogła zrobić biuro... ale mi nie potrzebne, bo wolę na kanapie przy oknie z widokiem na ogród
Czyli drugi jej pokój - niepotrzebny.
Ja byłam pedantką, ale metraż mnie wyleczył I albo dom albo ogród hehe
Mam stolik ze szklanym blatem! Serweta przykrywa jakieś 80%. Nie mogę patrzeć na te 20% Już się nie mogę doczekać kiedy się go pozbędę



My mamy gosci czesto. Rodziny obie daleko, to trzeba im nocleg zapewnic

Szklanego blatu bym nie zdzierzyla, wspolczuje Pozyczyc Ci mlotek?
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Magda70 15:05, 29 cze 2020


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
ta...fajnie się Was czyta i rozumie
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
deszczowymaj 15:09, 29 cze 2020


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
Dziewczyny Uwielbiam Was

Nie dogodzisz noo nie dogodzisz ale i tak podziwiam

Ja jestem na wynajmie ( znaczy się My) już od 9 lat tak się bujamy , najpierw nas 4 mieszkanie nie całe 40m ..przez 5lat tak mieszkaliśmy ..teraz kolejne 4lata mieszkanie 60m , nas 5 i myślę że to 60m jest ok

Domek po babci który remontujemy ma 90m i też super ..myślę że spokojnie wystarczy ..w razie co można jeszcze na górze z dwa pokoiki strzelić

cały bajzlownik na zewnątrz w gospodarczym i jest super ..nie narzekam
cieszę się,że chociaż tam będziemy mieli w końcu swoje miejsce na ziemi , bez żadnych ekskluzifff wiocha pełną gębą




____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
Juzia 15:16, 29 cze 2020


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38948
Anda napisał(a)


Pozyczyc Ci mlotek?


Hłe hłe hłe

Nie no...szkoda hahahahaha

Jak wymyślę co z niego zrobić, to wtedy kupię sobie inny
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
Juzia 15:18, 29 cze 2020


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38948
deszczowymaj napisał(a)
Dziewczyny Uwielbiam Was

Nie dogodzisz noo nie dogodzisz ale i tak podziwiam

Ja jestem na wynajmie ( znaczy się My) już od 9 lat tak się bujamy , najpierw nas 4 mieszkanie nie całe 40m ..przez 5lat tak mieszkaliśmy ..teraz kolejne 4lata mieszkanie 60m , nas 5 i myślę że to 60m jest ok

Domek po babci który remontujemy ma 90m i też super ..myślę że spokojnie wystarczy ..w razie co można jeszcze na górze z dwa pokoiki strzelić

cały bajzlownik na zewnątrz w gospodarczym i jest super ..nie narzekam
cieszę się,że chociaż tam będziemy mieli w końcu swoje miejsce na ziemi , bez żadnych ekskluzifff wiocha pełną gębą






No i takie 90m z wiochą pełną gębą bym mogła mieć
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies