Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » W Kruklandii

Pokaż wątki Pokaż posty

W Kruklandii

Juzia 11:57, 29 cze 2020


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38836
sylwia_slomczewska napisał(a)

120 m2 na 3 osoby to wychodzi po 40 m2 do sprzątania dla każdego
Doczytałam o planach zmiany lokum, ot ma wszystko gotowe tylko żyć i cieszyć się życiem to zmian chce....no nie dogodzi


Żeby każdy sprzątał, a nie tylko ja.... to by było dobrze

Gotowe to można mieć przed położeniem się do trumny
A ja się nie wybieram


____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
Juzia 11:58, 29 cze 2020


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38836
popcorn napisał(a)
hahaha mam tak samo. właśnie kombinuję gdzie by tu wyjechać ledwo młoda na studia pójdzie. nie mogę się doczekać! Ile można patrzeć jak cukinia rośnie buahahaha

buziak Juzia!


Hahahahaha!
No ile można?

Buziak KArola!


____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
popcorn 12:40, 29 cze 2020


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
hehe
I tak sobie myślę że będzie super jak bedę miała te 80 parę lat (jak dobrze pójdzie i dożyję) i wszystko bedzie ogarnięte. A potem umrę hehe

I dokładnie, mam wrażenie że chodze i sprzątam po wszystkich, a im mniej powierzchni tym mnej do zagracenia Nauczyliśmy się wyrzucać/oddawać bez mrugnięcia, zamiast odkładać i chować bo się przyda
____________________
Mój nowy ogródek
Juzia 13:02, 29 cze 2020


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38836
popcorn napisał(a)
hehe
I tak sobie myślę że będzie super jak bedę miała te 80 parę lat (jak dobrze pójdzie i dożyję) i wszystko bedzie ogarnięte. A potem umrę hehe

I dokładnie, mam wrażenie że chodze i sprzątam po wszystkich, a im mniej powierzchni tym mnej do zagracenia Nauczyliśmy się wyrzucać/oddawać bez mrugnięcia, zamiast odkładać i chować bo się przyda


A jeszcze ile pierdółek i 'ozdób'. I to wszystko takie niepotrzebne mi teraz... aż mnie trzęsie. Niepotrzebne i za dużo.

____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
popcorn 13:05, 29 cze 2020


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Juzia do tego trzeba dojrzeć. Drugi dom mam o połowę mniejszy w stosunku do pierwszego, a kurzołapek się pozbyłam. Jedynie kwiatki kurz łapią, reszta pochowana, w większości. I szybciej się pozbywam rzeczy.
Ale leje znowu u nas eh...
pozdro
____________________
Mój nowy ogródek
Juzia 13:10, 29 cze 2020


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38836
popcorn napisał(a)
Juzia do tego trzeba dojrzeć. Drugi dom mam o połowę mniejszy w stosunku do pierwszego, a kurzołapek się pozbyłam. Jedynie kwiatki kurz łapią, reszta pochowana, w większości. I szybciej się pozbywam rzeczy.
Ale leje znowu u nas eh...
pozdro


NIe wiem czy dojrzeć.
Moja mama do tej pory zbiera.
Zbiera w domu, zbiera w pracy, w garażu, w domku na RODOS. Masakra!

Nienawidzę kurzołapek, ale bez nich dom też taki bez duszy...
W następnym powieszę same obrazy. Tu nawet nie mam jak, bo na prawie każdej ścianie jaką mam... są okna
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
Juzia 13:11, 29 cze 2020


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38836
u mnie też dzisiaj popaduje...
grzybek się cieszy
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
popcorn 13:15, 29 cze 2020


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
hahaha
z drugiej strony moja Mama też zbiera. Jak jej kupiłam komplet nowych garnków to tylko pod warunkiem że mi odda stare, 1:1 i tamte wyrzucę buahahaha

chyba ten typ tak ma. Ja też zbierałam pewnie po niej a potem do mnie dotaro że to głupota straszna

Słońce wyszło. Obserwuję kaputniki gmerające w kapustach, trzeba będzie zobaczyć czy jajek nie zostawiły heh
____________________
Mój nowy ogródek
Juzia 13:25, 29 cze 2020


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38836
popcorn napisał(a)
hahaha
z drugiej strony moja Mama też zbiera. Jak jej kupiłam komplet nowych garnków to tylko pod warunkiem że mi odda stare, 1:1 i tamte wyrzucę buahahaha

chyba ten typ tak ma. Ja też zbierałam pewnie po niej a potem do mnie dotaro że to głupota straszna

Słońce wyszło. Obserwuję kaputniki gmerające w kapustach, trzeba będzie zobaczyć czy jajek nie zostawiły heh


Moja by nie oddała, bo przecież jeszcze do czegoś się przydadzą.
Ona sama nie wie do czego... ale się przydadzą
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
Mgduska 13:51, 29 cze 2020


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
Ale wiecie, dziewczyny, nie ma szans na nieposiadanie niczego, jeśli się ma jakąś pasję - jesteś ogrodnikiem, to masz 4 sekatory, dwie łopatki 3 pary rękawiczek, 2 konewki, koszyk nasion, w drugim etykiety, pudełko sznurków, nożyczki, znaczniki.... no nie ma siły, żeby nie mieć nic
U mnie w domu sami pasjonaci, przy czym każdy z innym hoplem, więc jest masakrycznie
____________________
Sałatka pokrzywowa
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies