Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » W Kruklandii

Pokaż wątki Pokaż posty

W Kruklandii

sylwia_slomc... 14:18, 26 cze 2022


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81906
Ja obserwując jak moja mam siwiała i się farbowała postanowiłam starzeć się z godnością naturalnie. Za szybko mi włosy rosną co dwa tygodnie musiałaby być farba. Siwieje od dawna w miarę równomiernie (na szczęście)i namówiłam mamę, przestała farbować. Patrząc na wszystkie dolegliwości związane z wiekiem, siwe włosy są najmniejszym problemem A czasu nikt nie oszuka, choć niektórzy próbują, różnymi operacjami
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Juzia 19:49, 26 cze 2022


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38576
mrokasia napisał(a)


Mam to samo. I póki co farbuję bo nie jestem gotowa na siwiznę.


Jakby każdy miał tak samo.... to by nudno było
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
Juzia 19:50, 26 cze 2022


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38576
Judith napisał(a)
Nie każdy ma ładne siwe włosy. Niektórzy/niektóre mają piękną platynę, a inni/inne szaro-żółtawe… Moja mama ma właśnie te drugie, wiec farbuje się na jasny blond .


Moje się sianowate zrobiły... no ale mam to gdzieś
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
Juzia 19:52, 26 cze 2022


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38576
Kasya napisał(a)

Jak się robi airtouch to nie ma żadnych odrostów
Takie cuda


Nie wiem. Nie znam się.

____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
Juzia 19:54, 26 cze 2022


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38576
sylwia_slomczewska napisał(a)
Ja obserwując jak moja mam siwiała i się farbowała postanowiłam starzeć się z godnością naturalnie. Za szybko mi włosy rosną co dwa tygodnie musiałaby być farba. Siwieje od dawna w miarę równomiernie (na szczęście)i namówiłam mamę, przestała farbować. Patrząc na wszystkie dolegliwości związane z wiekiem, siwe włosy są najmniejszym problemem A czasu nikt nie oszuka, choć niektórzy próbują, różnymi operacjami


Myślę dokładnie tak samo
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
Judith 20:26, 26 cze 2022


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 9903
Farbowanie włosów to jak makijaż i malowanie paznokci . Nie zatrzymują procesu starzenia, ale pozytywnie wpływają na samopoczucie . Co kto lubi i potrzebuje .
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
Johanka77 21:34, 26 cze 2022


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
No ja jestem jakby inna…
Nie mam ani jednego siwego. A 45 wiosen za mną…
Ale regularnie każda fryzjerka minie pyta, czy świeżo farbowane
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
Mgduska 08:17, 27 cze 2022


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
A dla mnie farbowanie to przywracanie NATURALNEGO koloru, który gdzieś się wziął i zapodział
____________________
Sałatka pokrzywowa
Judith 09:09, 27 cze 2022


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 9903
Mgduska napisał(a)
A dla mnie farbowanie to przywracanie NATURALNEGO koloru, który gdzieś się wziął i zapodział

Ja farbuję włosy od zawsze, nawet nie pamiętam jaki jest/był mój naturalny kolor .
Przy czym w czasach studenckich były rozmaite eksperymenty m.in. z czerwienią i bordo, ale od tamtego czasu nigdy nie stosowałam farb nakładanych na wszystkie włosy, lecz wyłącznie balejaż. I to jest dla mnie naturalny kolor moich włosów .
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
Juzia 15:00, 27 cze 2022


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38576
Judith napisał(a)
Farbowanie włosów to jak makijaż i malowanie paznokci . Nie zatrzymują procesu starzenia, ale pozytywnie wpływają na samopoczucie . Co kto lubi i potrzebuje .


Ja ani jednego, ani drugiego... trzecie to tylko od wielkiego święta.... sama, zwykłym lakierem żeby na drugi dzień już móc zmyć

____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies