Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » W Kruklandii

Pokaż wątki Pokaż posty

W Kruklandii

Juzia 15:01, 27 cze 2022


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38239
Johanka77 napisał(a)
No ja jestem jakby inna…
Nie mam ani jednego siwego. A 45 wiosen za mną…
Ale regularnie każda fryzjerka minie pyta, czy świeżo farbowane


O ja!
Pomyśl ile na farbach zaoszczędzasz!!!
Wszystko możesz na ogród wydać
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
Juzia 15:03, 27 cze 2022


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38239
Mgduska napisał(a)
A dla mnie farbowanie to przywracanie NATURALNEGO koloru, który gdzieś się wziął i zapodział


Tak też można

A jaki masz naturalny?

Ja zaczynałam od skandynawskiego blondu Później ciemny blond, mysi.. aż do miedzianych z siwym
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
mrokasia 15:14, 27 cze 2022


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17800
Johanka77 napisał(a)
No ja jestem jakby inna…
Nie mam ani jednego siwego. A 45 wiosen za mną…
Ale regularnie każda fryzjerka minie pyta, czy świeżo farbowane


Aaaa, zazdrość...
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Dorii 16:41, 27 cze 2022


Dołączył: 15 sie 2018
Posty: 4341
Też zazdroszczę braku siwych. U mnie niestety pojawiły się już około 18nastki.
Od lat farbowałam na różne odcienie brązu bo i takie mam naturalne. Ale ilość siwych powodowała że już po dwóch tygodniach miałam świecący pasek który drażnił mnie niemiłosiernie. Odłożyć farbowania nie mogłam bo przeczekanie odrostów trwało by kilka lat. Do maja ubiegłego roku moje włosy sięgały sporo poniżej pasa. Wtedy pierwszy raz zrobiłam sobie pasemka, jeszcze nie blond bo rozjaśnianie z farbowanych na czarny brąz nie jest takie łatwe. Minusem jest kondycja włosów, niestety mocno cierpią na rozjaśnianiu i teraz nawet do pasa nie chcą sięgać.
Jedno dobre w tym wszystkim że okazało się że w blond włosach to mi nawet lepiej niż w prawie czarnych a tego bym nie podejrzewała.
____________________
Ogród na wzgórzu a czasem trochę pod górkę
Dorii 16:45, 27 cze 2022


Dołączył: 15 sie 2018
Posty: 4341
A tak z innej beczki to gdzie zdjęcia, się pytam? Widzę tyle wpisów myślę zdjęcia były a tu zonk
____________________
Ogród na wzgórzu a czasem trochę pod górkę
sylwia_slomc... 18:15, 27 cze 2022


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81261
Judith napisał(a)
Farbowanie włosów to jak makijaż i malowanie paznokci . Nie zatrzymują procesu starzenia, ale pozytywnie wpływają na samopoczucie . Co kto lubi i potrzebuje .

Niby tak i niby mamy jakiś wzorzec kobiety zadbanej, ale....zawsze jest jakieś ale
biorąc pod uwagę zatrucie i skażenie środowiska przy produkcji owych produktów plus to, że jest to w większości przypadków ciężka chemia, którą sobie świadomie lub nieświadomie serwujemy dość często i na dość długo to nie wiem czy by nie warto tych wzorców zmienić Jaki wpływ na nasze zdrowie ma ta chemia( nikt nie bada bo by się mogło okazać, że np. niektóre nowotwory to również od tego... bo o alergiach nie wspomnę ja jestem najlepszym przykładem, mam alergię na wszelakie cienie do powiek i tusze do rzęs. Leje mi się z oczu natychmiast i powieki swędzą, a niby wszystko hipoalergiczne i badane. Do tego doliczając doświadczenia na zwierzętach .... zdecydowane nie, dziękuję.
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Judith 20:00, 27 cze 2022


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 9599
Sylwia, to nie kwestia wzorca. Zwyczajnie gdy np. mam cerę w różne plamy i ślady po trądziku to fluid ten kolor wyrównuje. Dodatkowo taki fluid zawiera filtry przeciwsłoneczne, co wręcz chroni mnie przed potencjalnym nowotworem. A są kosmetyki - i jest ich coraz więcej, w tej chwili nawet większość - nie testowane na zwierzętach. Podobnie z kosmetykami bazującymi na naturalnych składnikach. Wybór jest ogromny.
Kwestia alergii to osobna sprawa. Ale takowe można mieć na najzwyklejszy krem czy nawet mydło.
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
Juzia 20:39, 27 cze 2022


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38239
Dorii napisał(a)
A tak z innej beczki to gdzie zdjęcia, się pytam? Widzę tyle wpisów myślę zdjęcia były a tu zonk


Nie zrobione
Ale będę miała w pamięci!!!
Lawenda zaczyna kwitnąć, to nie będzie tak całkiem zielono juz
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
Juzia 20:42, 27 cze 2022


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38239
sylwia_slomczewska napisał(a)

Niby tak i niby mamy jakiś wzorzec kobiety zadbanej, ale....zawsze jest jakieś ale
biorąc pod uwagę zatrucie i skażenie środowiska przy produkcji owych produktów plus to, że jest to w większości przypadków ciężka chemia, którą sobie świadomie lub nieświadomie serwujemy dość często i na dość długo to nie wiem czy by nie warto tych wzorców zmienić Jaki wpływ na nasze zdrowie ma ta chemia( nikt nie bada bo by się mogło okazać, że np. niektóre nowotwory to również od tego... bo o alergiach nie wspomnę ja jestem najlepszym przykładem, mam alergię na wszelakie cienie do powiek i tusze do rzęs. Leje mi się z oczu natychmiast i powieki swędzą, a niby wszystko hipoalergiczne i badane. Do tego doliczając doświadczenia na zwierzętach .... zdecydowane nie, dziękuję.


Mam takie same przemyślenia

I jeszcze takie... nie kładź na skórę niczego czego nie możesz zjeść
Ja jeszcze w 100% tego nie praktykuję... ale bardzo się staram.
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
Juzia 20:45, 27 cze 2022


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38239
Judith napisał(a)
Sylwia, to nie kwestia wzorca. Zwyczajnie gdy np. mam cerę w różne plamy i ślady po trądziku to fluid ten kolor wyrównuje. Dodatkowo taki fluid zawiera filtry przeciwsłoneczne, co wręcz chroni mnie przed potencjalnym nowotworem. A są kosmetyki - i jest ich coraz więcej, w tej chwili nawet większość - nie testowane na zwierzętach. Podobnie z kosmetykami bazującymi na naturalnych składnikach. Wybór jest ogromny.
Kwestia alergii to osobna sprawa. Ale takowe można mieć na najzwyklejszy krem czy nawet mydło.


Nowotwór skóry rozwija się w organizmie z niedoborem wit D3
Blokujemy coś co chroni nas przed chorobami
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies