Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » W Kruklandii

Pokaż wątki Pokaż posty

W Kruklandii

greg66 09:23, 01 lip 2022


Dołączył: 03 kwi 2018
Posty: 4556
U mnie w balii pistia w zeszłym roku chyba nie wytrzymała upału i była brzydka dlatego w tym posadziłem sit, który wykopałem w rowie, papirusa wyniosłem z domu i linie kupiona w zeszłym roku, która w tym zakwitła.
____________________
Serdeczności, Grzesiek :). https://www.ogrodowisko.pl/watek/8391-pamietajcie-o-ogrodach
Mgduska 11:27, 01 lip 2022


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
Ale jak to - myślałam, że rozmawiamy/cie o istniejącej kałuży/pistii???
Sorki, ja przez nieobecność weekendową nie nadążam (nie nadanżam właściwie)
____________________
Sałatka pokrzywowa
Juzia 16:53, 01 lip 2022


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38434
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)


Wiadro, czy pistię?


Hehe
Wiadro już mam. Nawet wkopane i wodą zalane
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
Juzia 16:53, 01 lip 2022


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38434
Kordina napisał(a)


ha, ha, ha, splułam klawiaturkę



____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
Juzia 16:56, 01 lip 2022


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38434
greg66 napisał(a)
U mnie w balii pistia w zeszłym roku chyba nie wytrzymała upału i była brzydka dlatego w tym posadziłem sit, który wykopałem w rowie, papirusa wyniosłem z domu i linie kupiona w zeszłym roku, która w tym zakwitła.


Sit chyba mi nie pasuje.
Tam wkoło same trawy i wypadałoby coś w innym kształcie
Lilię jakąś na płytkie wody też bym mogła mieć
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
Juzia 16:57, 01 lip 2022


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38434
Mgduska napisał(a)
Ale jak to - myślałam, że rozmawiamy/cie o istniejącej kałuży/pistii???
Sorki, ja przez nieobecność weekendową nie nadążam (nie nadanżam właściwie)


Kałuża jest.
Pusta.
I wypadałoby coś tam wrzucić
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
Martka 19:34, 01 lip 2022


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
Juzia napisał(a)


Ja ani jednego, ani drugiego... trzecie to tylko od wielkiego święta.... sama, zwykłym lakierem żeby na drugi dzień już móc zmyć



Juzia, nie zaglądałam przez chwilę, a tu taka zbiorowa spowiedź z podejścia urody i stosowania bądź nie specyfików upiększających Mm prawie jak ty, bardzo nie lubię hybrydowych paznokci. Miałam raz i nigdy więcej, zmywanie tego to dla mnie koszmar. Uważam, że kto co lubi i w czym dobrze się czuje, jeśli szkodzi, to organizm szybko pokaże, jeśli nie pokaże - to milion innych rzeczy zatruje nas bardziej niż pofarbowane włosy czy pomalowane paznokcie. Siwe włosy mam od 40 roku życia, wyglądają na razie jeszcze jak balejaż ale proces postępuje. Farbowanie co 3 tygodnie i ciągłe wizyty u fryzjera z tym związane to dla mnie nieosiągalne. Mogłoby, ale kosztem innych rzeczy, z których szkoda mi rezygnować. Za to bardzo podobają mi się włosy blond u innych kobiet, jeśli nie są zbyt białe. Uwielbiam. Nadmiar racjonalności czasem szkodzi, więc szaleństwo makijażowo-włosowe dopuszczam

Edit: ale gdzie to wiadro???
Juzia 22:01, 01 lip 2022


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38434
Martka napisał(a)


Juzia, nie zaglądałam przez chwilę, a tu taka zbiorowa spowiedź z podejścia urody i stosowania bądź nie specyfików upiększających Mm prawie jak ty, bardzo nie lubię hybrydowych paznokci. Miałam raz i nigdy więcej, zmywanie tego to dla mnie koszmar. Uważam, że kto co lubi i w czym dobrze się czuje, jeśli szkodzi, to organizm szybko pokaże, jeśli nie pokaże - to milion innych rzeczy zatruje nas bardziej niż pofarbowane włosy czy pomalowane paznokcie. Siwe włosy mam od 40 roku życia, wyglądają na razie jeszcze jak balejaż ale proces postępuje. Farbowanie co 3 tygodnie i ciągłe wizyty u fryzjera z tym związane to dla mnie nieosiągalne. Mogłoby, ale kosztem innych rzeczy, z których szkoda mi rezygnować. Za to bardzo podobają mi się włosy blond u innych kobiet, jeśli nie są zbyt białe. Uwielbiam. Nadmiar racjonalności czasem szkodzi, więc szaleństwo makijażowo-włosowe dopuszczam

Edit: ale gdzie to wiadro???


Wiem, że dużo rzeczy nas zatruwa... dlatego właśnie rezygnuję z tego z czego mogę i chcę
Mi się podoba platynowy blond. Albo nawet szary Ale tylko u kogoś

Wiadro wkopane przy huśtawce. Nie ma tam co pokazywać jeszcze
Może jak hortensje zakwitną...
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
Mirka 23:15, 01 lip 2022


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12324
Też bym chętnie zobaczyła te wiadro Nawet puste
____________________
Mazowsze Mirkowy ogród )
Juzia 17:59, 02 lip 2022


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38434
Mirka napisał(a)
Też bym chętnie zobaczyła te wiadro Nawet puste


Na dole prawej nogi huśtawki jest wkopane wiadro


Lepszego zdjęcia chwilowo nie mam
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies