Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » W Kruklandii

Pokaż wątki Pokaż posty

W Kruklandii

Anda 11:41, 19 kwi 2024


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33444
Juzia, jak piach to już szukaj kompostowni gdzieś w pobliżu Na piach to możesz nawet i najtańszą korę dawać (parę razy) lub jakiś inny, tani materiał organiczny. Przekompostuje się akurat do czasu tworzenia rabat.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Juzia 11:53, 19 kwi 2024


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38644
Anda napisał(a)
Juzia, jak piach to już szukaj kompostowni gdzieś w pobliżu Na piach to możesz nawet i najtańszą korę dawać (parę razy) lub jakiś inny, tani materiał organiczny. Przekompostuje się akurat do czasu tworzenia rabat.


Na kompost namiar już mam

Nic jeszcze robić nie mogę, bo będzie kopane w różnych miejscach i równane. Bez sensu nawozić dobra jak pojadą ze spychem gdzieś w kąt
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
polinka 12:42, 19 kwi 2024


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
Juzia napisał(a)


Dzięki kochana!
Dużo osób się wtedy krzywiło na ten pomysł A za chwilę nastąpił boom na żwirowe ogrody
Mi się podobał mój ogród z trawnikiem... kiedy ten trawnik ładnie wyglądał! Ale mało było takich chwil



Byłam jeszcze tutaj wtedy jak się zastanawiałas nad zmianą i pamietam, że sama nie byłam do końca przekonana do słuszności ale jest perfekto! A trawnik to najbardziej wymagająca roślina w ogrodzie.
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
Gruszka_na_w... 13:07, 19 kwi 2024


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22024
Juzia, ja tam wierzę, że uda Ci się stworzyć ten Twój raj na ziemi. Cierpliwości masz więcej, zmotywowana jesteś, masz wizję. Same plusy.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Juzia 14:33, 19 kwi 2024


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38644
polinka napisał(a)


Byłam jeszcze tutaj wtedy jak się zastanawiałas nad zmianą i pamietam, że sama nie byłam do końca przekonana do słuszności ale jest perfekto! A trawnik to najbardziej wymagająca roślina w ogrodzie.


O tak! Trawnik pochłaniacz wszystkiego
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
Juzia 14:33, 19 kwi 2024


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38644
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)
Juzia, ja tam wierzę, że uda Ci się stworzyć ten Twój raj na ziemi. Cierpliwości masz więcej, zmotywowana jesteś, masz wizję. Same plusy.


Nie ma opcji żeby się nie udało
I się już nigdzie nie spieszę
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
olciamanolcia 13:04, 20 kwi 2024


Dołączył: 11 lis 2019
Posty: 7055
Juzia napisał(a)


Prawie
Chwasty rosną wszędzie... mech. A nie pryskam, więc trzeba się trochę poschylać
Plus liście. Też zbieram ręcznie
Mrówki robią sobie kopce.
Jest co robić


No to trawnik jednak polecam
____________________
Justyna Ogród prawie wymarzony**Wizytówka
Juzia 19:16, 20 kwi 2024


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38644
olciamanolcia napisał(a)


No to trawnik jednak polecam


Hahahha!

Mam nadzieję, że już niedługo
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
Anda 11:46, 21 kwi 2024


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33444
Juzia napisał(a)


Na kompost namiar już mam

Nic jeszcze robić nie mogę, bo będzie kopane w różnych miejscach i równane. Bez sensu nawozić dobra jak pojadą ze spychem gdzieś w kąt


Czyli najważniejsze już odhaczone

Mocno trzymam kciuki
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Juzia 16:00, 21 kwi 2024


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38644
Anda napisał(a)


Czyli najważniejsze już odhaczone

Mocno trzymam kciuki


Dzięki!
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies