Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Jestem w polu

Pokaż wątki Pokaż posty

Jestem w polu

Gardener27 23:16, 05 sie 2017


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
Marta miałem się już ostatnio zapytać o Twój zlew w warzywniku. On jest jakiś specjalny ogrodowy bo nigdy wcześniej takich nie widziałem ?
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
Warmia 23:20, 05 sie 2017


Dołączył: 14 maj 2014
Posty: 8120
Gardener27 napisał(a)
Marta miałem się już ostatnio zapytać o Twój zlew w warzywniku. On jest jakiś specjalny ogrodowy bo nigdy wcześniej takich nie widziałem ?


Napisane było: zlew gospodarczy. Innego nie mogłam znaleźć, więc jest taki.
____________________
Marta Jestem w polu Wizytówka- Jestem w polu
Gardener27 23:21, 05 sie 2017


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
Blat roboczy więc zlew gospodarczy, wszystko jasne.
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
Warmia 23:23, 05 sie 2017


Dołączył: 14 maj 2014
Posty: 8120
Gardener27 napisał(a)
Blat roboczy więc zlew gospodarczy, wszystko jasne.


Zlewu roboczego nie było
____________________
Marta Jestem w polu Wizytówka- Jestem w polu
gierczusia 01:54, 09 sie 2017


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Warmia napisał(a)


Dzięki Eluś. Roboty było od cholery, ale już prawie koniec. Teraz jeszcze mała wykończeniówka i koniec. Mam nadzieję


Haha .... " prawie koniec ".. Martuś..ja chyba nie znam ogrodnika , który by miał rzeczywisty koniec..choćby nie wiadomo jak cudny był ogród..to zawsze cosik przekopujemy, przerabiamy na lepiej, itepe itede
Ale ostanio Bogdzia mówiła ,że dzięki temu jest fit , zadowolona, ogólnie szczęśliwa i pełna życia i tego się trzymajmy
Ściskam moocno
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
Warmia 20:19, 09 sie 2017


Dołączył: 14 maj 2014
Posty: 8120
gierczusia napisał(a)


Haha .... " prawie koniec ".. Martuś..ja chyba nie znam ogrodnika , który by miał rzeczywisty koniec..choćby nie wiadomo jak cudny był ogród..to zawsze cosik przekopujemy, przerabiamy na lepiej, itepe itede
Ale ostanio Bogdzia mówiła ,że dzięki temu jest fit , zadowolona, ogólnie szczęśliwa i pełna życia i tego się trzymajmy
Ściskam moocno


Niestety wiem, że w ogrodzie nigdy końca nie widać, ale w warzywniku te najcięższe roboty mamy za sobą i to miałam na myśli. Ja mam jeszcze tyle w ogrodzie do roboty, że chyba jeszcze w trumnie będę planować kolejny sezon ogrodowy.
____________________
Marta Jestem w polu Wizytówka- Jestem w polu
ryska 21:21, 09 sie 2017


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11629
Pięknie masz Marta, napatrzeć się nie mogę na te ścieżki z cegły. Mam ochotę swój kamyczek wywalić i zrobić tak samo. Cudo
Macham
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
Warmia 21:27, 09 sie 2017


Dołączył: 14 maj 2014
Posty: 8120
ryska napisał(a)
Pięknie masz Marta, napatrzeć się nie mogę na te ścieżki z cegły. Mam ochotę swój kamyczek wywalić i zrobić tak samo. Cudo
Macham


Bardzo dziękuję. Nam też bardzo się podoba. Zobaczymy jak cegła będzie wyglądać po zimie. Mam nadzieję, że da radę
____________________
Marta Jestem w polu Wizytówka- Jestem w polu
Warmia 21:37, 09 sie 2017


Dołączył: 14 maj 2014
Posty: 8120
Dzień był dzisiaj rewelacyjny (gdyby nie ten upał ), goście wspaniali i oby takich dni i spotkań było więcej. Ewuś, Asik z rodzinką, Lidzia(wiem, że czytasz ), wszystkim Wam bardzo dziękuję za ten dzień i zapraszam częściej, ale to wiecie.


____________________
Marta Jestem w polu Wizytówka- Jestem w polu
AsiaK_Z 22:20, 09 sie 2017


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
Asia jak zwykle zrobiła goooooopią minę ta to potrafi
Dziękujemy dziękujemy dziękujemy
____________________
Asia - Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies