Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Jestem w polu

Pokaż wątki Pokaż posty

Jestem w polu

Agatek 14:52, 06 wrz 2017


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 3471
wpadłam w odwiedziny
naszukałam się zdjęć ale warto było
kącik gospodarczo-roboczy super, ogród piękny a warzywnik do pozazdroszczenia
____________________
Agata - Mazury moja miłość - początki wymarzonego ogrodu
Warmia 19:59, 07 wrz 2017


Dołączył: 14 maj 2014
Posty: 8120
GosiaSamosia napisał(a)
Chciałam się przywitać.
Aktualnie również Ja mieszkam na polu, które czeka na gotowe ręce do pracy i efekty
Też mieszkam na Warmii. Na około las i pola. Po budowie pobojowisko, błoto, chwasty i tylko przed domem coś zaczyna się dziać bo w końcu po 2 latach położyliśmy kostkę przed domem i liczę na to, że już nie będzie się tak nosiło do domu

Ogród Masz piękny i widać ogrom pracy i miłości, który w niego włożyłaś. Coś pięknego. Też jestem miłośniczką traw i marzą mi się takie kłosy na zimę!

Pozdrawiam


Witam u siebie Kilka lat temu jak się zaczynaliśmy budować dookoła były tylko pola, na których hulał wiatr. Teraz krajobraz się zmienił, ale nadal mamy duźo wolnej przestrzeni. Czasami to cieszy, ale bywają chwile kiedy mocno doskwiera, chociażby w wietrzne dni, których tutaj jest dużo więcej niż tych spokojnych.
Warmia i Mazury to moje rodzinne strony, a obecnie mieszkam w Wielkopolsce.
Trawy odkryłam na forum i też je bardzo lubię. Jeżeli chcesz to mogę Ci wysłać nasiona trawy jednorocznej Pegasus. Będziesz musiała ją wysiać wiosną i potem posadzić do ogrodu lub w donice. Jak chcesz daj zanć na prv.
____________________
Marta Jestem w polu Wizytówka- Jestem w polu
Warmia 20:05, 07 wrz 2017


Dołączył: 14 maj 2014
Posty: 8120
Kokesz napisał(a)
Gdzie nie wejdę, to dziewczyny narzekają na wypalenie ogrodowe
A potem pokazują swoje cudne zdjęcia


Reniu, ja tak marudzę, bo zz tego sezonu letniego pamiętam tylko pracę w ogrodzie i może kilka chwil wolnych od niego. Dlatego też przez chwilę mieliśmy ogrodowstręt

A kwiaty, o które pytałaś to oczywiście dalie. Są bardzo ładne tylko niestety trzeba dać im podpórki, bo lubią się pokładać.
____________________
Marta Jestem w polu Wizytówka- Jestem w polu
Warmia 20:10, 07 wrz 2017


Dołączył: 14 maj 2014
Posty: 8120
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)
Jeżówki i rozchodniki w trawach w Twoim obiektywie nabierają szczególnego smaku. Piękne te różane ostatki.
A zmęczeniu się nie dziw. Przesilenie jesienne się zaczyna.


Haniu, zmęczeniu się nie dziwię. Dużo sobie narzuciliśmy w tym sezonie. Mogę powiedzieć, że większą część wykonaliśmy, ale niestety kosztem wypoczynku. Teraz musimy trochę odreagować.
____________________
Marta Jestem w polu Wizytówka- Jestem w polu
Warmia 20:15, 07 wrz 2017


Dołączył: 14 maj 2014
Posty: 8120
Agatek napisał(a)
wpadłam w odwiedziny
naszukałam się zdjęć ale warto było
kącik gospodarczo-roboczy super, ogród piękny a warzywnik do pozazdroszczenia


Hej Agatko, cieszę się, że zajrzałaś Szkoda, że na chwilkę, ale ja też ostatnio na forum jestem gościem
Pozdrawiam cieplutko
____________________
Marta Jestem w polu Wizytówka- Jestem w polu
AsiaK_Z 21:06, 07 wrz 2017


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
No fffffrrszcie jesteś Marti
____________________
Asia - Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa
Warmia 21:16, 07 wrz 2017


Dołączył: 14 maj 2014
Posty: 8120
AsiaK_Z napisał(a)
No fffffrrszcie jesteś Marti

Całyczas, tylko cichaczem
____________________
Marta Jestem w polu Wizytówka- Jestem w polu
Anda 14:27, 10 wrz 2017


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33368
Marti, cudnie masz. Najchetniej wpadlabym do Ciebie zeby zobaczyc wszystko w jesiennej odslonie i posiedziec na Twoim fantastycznym tarasie
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Gardener27 19:45, 11 wrz 2017


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
Marta koniec tego leniuchowania okraś wątek pięknymi zdjęciami wrześniowego ogrodu
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
amelia_b 22:20, 16 wrz 2017


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 12720
Tak sobie zajrzałam powoli w sen zimowy zapadamy?
____________________
Pogubiłam się po drodze
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies