Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Jestem w polu

Pokaż wątki Pokaż posty

Jestem w polu

Warmia 23:07, 29 lip 2017


Dołączył: 14 maj 2014
Posty: 8120
AsiaK_Z napisał(a)
No co tu dużo mówić bosko jest Marti i już stolik ze zlewem na swoim miejscu, ideollo
A pytanie.... ten kranik przy warzywkach to też ciastko nowość? Bo nie pamiętam go w tym miejscu
Pomidorro jak malowane


Asiu, kranik został dzisiaj zamontowany, a trawka tam stoi, bo musiałam ją podlać i jakoś tak mi się wpasowała, że chyba zrobię tam mini oczko.
Pomidorki zaczynają się czerwienić. Dzisiaj rano został skonsumowany pierwszy.
____________________
Marta Jestem w polu Wizytówka- Jestem w polu
dominika_ 07:42, 30 lip 2017


Dołączył: 07 mar 2014
Posty: 3697
No wiewióra, takie widoczki z samego rana miło pooglądać. Stolik idealnie pasuje, a pewnie też będzie pomocny
____________________
Dominika - Nadchodzi wiosna-czas na ogród
Warmia 19:45, 30 lip 2017


Dołączył: 14 maj 2014
Posty: 8120
dominika_ napisał(a)
No wiewióra, takie widoczki z samego rana miło pooglądać. Stolik idealnie pasuje, a pewnie też będzie pomocny


Przyda się na pewno Taki był plan.
____________________
Marta Jestem w polu Wizytówka- Jestem w polu
pawel_snopek 19:55, 30 lip 2017


Dołączył: 14 paź 2012
Posty: 4509
Warmia napisał(a)


Mówiąc mebelek masz na myśli blacik-stolik przy domku? Wszystko w warzywniku zrobił mój mąż. To co jest kupione to szklarnia, kompostownik i cegły na ścieżki, które układa też mój mąż. Taki zdolniacha z niego. On uwielbia bawić się w drewnie, ciąć, piłować, szlifować i kleić. Takie jego hobby. Ja tylko wymyślam co chcę, a on to robi i tylko ręce zaciera i mówi, że musi kolejną maszynę sobie kupić, żeby to zrobić.

To fajnie że On taki jest zdolny ogród wypięknieje przez to Dokładnie o tym jest mowa
____________________
Paweł - Ogród pod górą
Gruszka_na_w... 22:59, 30 lip 2017


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22090
Warmia, świetnie się prezentuje ten kącik ogrodnika. Jakby tam był od zawsze. Uroczo jest teraz w tym warzywnym zakątku. Wszystko do siebie pasuje.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Doranma 20:53, 31 lip 2017


Dołączył: 05 wrz 2015
Posty: 2372
Ojej, jak pięknie! I tak estetycznie pod wiatą. Bardzo, bardzo podobają mi się te szare, metalowe osłonki z ornamentem i uchwytami ze sznurka - takich jeszcze nigdzie nie widziałam. Kolejne zmiany cieszą oczy. A plony w szklarence obiecujące
____________________
Dorota Czubajkowy Ogród
iwka 13:03, 01 sie 2017


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
Warmia napisał(a)
i z wieczorka



jak można mieć tak pięknie się pytam ? po części znam odpowiedź na swoje głupie pytanie, w totka nie grałam i nie chodzi mi o kasę

pod wszystkimi cegłami macie matę? przy szklarni też? Jaka to? agrotkanina czy agrowłóknina

no i ten zlew .... idealnie się komponuje. Cudnie Marta
____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
Pszczelarnia 15:04, 01 sie 2017


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Piękne ujęcia okolic szklarni i skrzyń.

Warmio, jak układałaś cegłę? Czy w szklarni też ją masz?
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Pszczelarnia 15:05, 01 sie 2017


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Warmia napisał(a)
Jutro nogom i renkom nie ruszę. Narobiłam się jak głupol, ale byłam jak w transie. Ciąć i pielić, ciąć i pielić, ciąć i ....

Ale zrobiłam też kilka foteczek
Warzywniaczek jako pierwszy Mężuś się narobił, więc chwalę się nowymi ścieżkami i mężusia, że je zrobił



Chwalimy i Męża.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Warmia 17:37, 01 sie 2017


Dołączył: 14 maj 2014
Posty: 8120
iwka napisał(a)


jak można mieć tak pięknie się pytam ? po części znam odpowiedź na swoje głupie pytanie, w totka nie grałam i nie chodzi mi o kasę

pod wszystkimi cegłami macie matę? przy szklarni też? Jaka to? agrotkanina czy agrowłóknina

no i ten zlew .... idealnie się komponuje. Cudnie Marta


Iwuś, wszędzie tam gdzie jest cegła jest agromata i piach. Sam piach bez suchego betonu, bo w razie W łatwiej będzie coś zmienić.

Za komplementy dziękuję w imieniu swoim i Boba Budowniczego.
____________________
Marta Jestem w polu Wizytówka- Jestem w polu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies