Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Zielonym od linijki - ogród Ivony

Pokaż wątki Pokaż posty

Zielonym od linijki - ogród Ivony

ivo 18:25, 13 lis 2018


Dołączył: 21 lip 2013
Posty: 3134
I LISTOPAD - czyli miesiąc później mamy już jesień w pełni

____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/5905-zielonym-od-linijki-ogrod-ivony
ivo 18:33, 13 lis 2018


Dołączył: 21 lip 2013
Posty: 3134

____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/5905-zielonym-od-linijki-ogrod-ivony
ivo 18:38, 13 lis 2018


Dołączył: 21 lip 2013
Posty: 3134
Ostatnio forum bardzo opustoszało. Przynajmniej te wątki które obserwuje. W sumie sama mam mniej czasu na nie i rzadziej bywam. Ale często wspominam nasze pogawędki dyskusje i żarty. Uściski dla zaglądających.
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/5905-zielonym-od-linijki-ogrod-ivony
Jagodaa 21:07, 13 lis 2018


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 9943
Mam to samo odczucie... szkoda, bo nie mam motywacji tu bywać, choć może byłoby i co pokazać i co przedyskutować, ale już mi się nie chce, może też trochę z braku czasu, odpowiadać na pytanie "co to za trawka", bo pisałam to stronę wcześniej przepraszam za szczerość .

Było bardzo miło, często śmiałam się do łez, no i bardzo dużo się nauczyłam, choć to wciąż kropla w morzu , raźniej było ryć i kopać.

Buziaki :* masz cudnie i jak już jestem, to zaglądam.
____________________
Jagoda - Moja „przyziemna” pasja
April 11:12, 14 lis 2018


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10147
ivo napisał(a)
I LISTOPAD size=640x426]https://www.ogrodowisko.pl/uploads/p/176/1762836/original.JPG[/img]


Cudowne widoki. Fajnie, że jeszcze coś pokazujesz. Zdjęciami udowadniasz, że jak się dobrze zaplanuje rabaty to i jesień a nawet zima może być niezwykle atrakcyjna.
Przypomnij proszę co tam posadziłaś. Jakąś molinię? nie pamiętam i nie mogę odnaleźć.
____________________
April April podbija las Mazowsze
April 11:14, 14 lis 2018


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10147
ivo napisał(a)
I LISTOPAD - czyli miesiąc później mamy już jesień w pełni



sorry jeszcze raz bo coś źle zacytowałam

ps no niestety pytam co to za trawka ale próbowałam znaleźć. Ja czytałam od deski do deski.
____________________
April April podbija las Mazowsze
abiko 11:17, 14 lis 2018


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 8410
Hmm obecny problem z forum to coś innego niż odpowiadanie na pytania. Jagoda pamiętaj, że też kiedyś zaczynałaś i też pytałaś Takie życie, to trochę jak uczenie kolejnego dziecka w przedszkolu czy szkole
Ale to inna bajka
Chciałam Ci Ivo napiasać, że trawy masz wypasione, ale ścinanie ich na wiosnę to chyba mordęga
____________________
Agnieszka Ogródkowe perypetieTrzeba było zostać dresiarzem... Wizytówka
nawigatorka 11:38, 14 lis 2018


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
wydaje mi się ze to, że każdy z nas z osobna zagoniony nie jest powodem. Zawsze życie gna ale kiedys była jakaś motywacja by tu się działo mimo wszistko, to nas przecież relaksowalo, bawiło, uczyło... coś się globalnie skończyło, że powszechnie postawa się zmieniła...
ale pokazuj Ivo swój ogród choć czasmi bo miło patrzeć
a u Ciebie mam nadzieję wszytsko gra. tak z troski pytam ?

____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
anna_t 12:42, 14 lis 2018


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13458
Dla "starych" forumowiczów, ktorzy z ogrodem juz sa na ostatniej prostej lub pozostala im kosmetyka, forum napewno się zmieniło bo siedzą teraz głównie u siebie i czekają na oklaski.
A młode ogrodniczki muszą radzić sobie same.
Szkoda że każdy kto skorzystał już z porad forum teraz znika i nie zagląda z pomocą do nowych.
To jest właśnie ta Zmiana.

Iwona ogród robi wrażenie, jak zawsze!
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
Pszczelarnia 13:39, 14 lis 2018


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
nawigatorka napisał(a)
wydaje mi się ze to, że każdy z nas z osobna zagoniony nie jest powodem. Zawsze życie gna ale kiedys była jakaś motywacja by tu się działo mimo wszistko, to nas przecież relaksowalo, bawiło, uczyło... coś się globalnie skończyło, że powszechnie postawa się zmieniła...
ale pokazuj Ivo swój ogród choć czasmi bo miło patrzeć
a u Ciebie mam nadzieję wszytsko gra. tak z troski pytam ?



Nawi, nic się nie skończyło. Potoczyło się dalej. Zaczęło się nowe, inne. Jak życie. Są nowe osoby, co się teraz relaksują, bawią i uczą. A my "starzy wyjadacze" nie dostrzegamy tego, uporczywie trzymając się przeszłości.

W sytuacjach kryzysu zawsze najlepiej zapytać siebie, co zrobiłem/zrobiłam, żeby było lepiej?

Wiesz, że to nie jest personalnie do Ciebie (Tytanie pracy i objaśnień) ale w nawiązaniu do ogólnego sformułowania "kiedyś to".


Ivo, piękny masz ogród, jak możesz, pokazuj i dziel się nim, bo i Twój ogród powstał właśnie z dzielenia się. I sprawia radość Tobie i mi też. I innym.


____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies