Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » W samym słońcu

Pokaż wątki Pokaż posty

W samym słońcu

Anda 10:42, 10 lip 2020


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33279
Jeżówki ok Pewnie się jeszcze wysieją u Ciebie Za to alstroemeria już większa
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
sarenka 11:13, 10 lip 2020


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
galgAsia napisał(a)
Megi, sadzonki bardzo przyzwoite Wsadzisz do ziemi i ruszą z kopyta. Jeszcze w tym roku będziesz się nimi cieszyła
no już nie mogę się doczekac kiedy je posadzę
____________________
Magda W samym sloncu
sarenka 11:16, 10 lip 2020


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
Anda napisał(a)
Jeżówki ok Pewnie się jeszcze wysieją u Ciebie Za to alstroemeria już większa

Mam nadzieję,że będą ładne te jeżówki to pow wow white do mnie idzie 3 sztuki

Ewa, a jaka ziemię kupić do alstroemerii? Mogę ją podsadzic dzwonkiem karpackim lub runianka? Bo chciałam dać do donic te rośliny - mam taką dosyć sporą
____________________
Magda W samym sloncu
Dominika11 11:22, 10 lip 2020


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
fajne zakupy, całkiem niezłe
____________________
Ja i mój ogródek - ZAPRASZAM :)
Anda 11:44, 10 lip 2020


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33279
sarenka napisał(a)

Mam nadzieję,że będą ładne te jeżówki to pow wow white do mnie idzie 3 sztuki

Ewa, a jaka ziemię kupić do alstroemerii? Mogę ją podsadzic dzwonkiem karpackim lub runianka? Bo chciałam dać do donic te rośliny - mam taką dosyć sporą


Mojej dałam kompost i piasek. Dzwonek karpacki byłby lepszy, bo runianka to bardziej do półcienia.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
sarenka 11:49, 10 lip 2020


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
Anda napisał(a)


Mojej dałam kompost i piasek. Dzwonek karpacki byłby lepszy, bo runianka to bardziej do półcienia.
a czy może być obornik zamiast kompostu? I wtedy ta zwykła ziemię co u siebie mam dać z dodatkiem. Muszę jej tymczasowe miejsce znaleźć póki u nas taras nie będzie skończony czyli jakieś dwa tygodnie.
Podoba mi się kolor alstroemerii

Jeszcze mam pytanie- jaki może być powód że barbula nie rośnie? Może to być dlatego że za głęboko ja posadziłam?
____________________
Magda W samym sloncu
sarenka 11:50, 10 lip 2020


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
Dominika11 napisał(a)
fajne zakupy, całkiem niezłe

Nie wiem czy nie najlepsze w tym sezoni, oczywiście jeśli chodzi o byliny
____________________
Magda W samym sloncu
Anda 15:36, 10 lip 2020


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33279
sarenka napisał(a)
a czy może być obornik zamiast kompostu? I wtedy ta zwykła ziemię co u siebie mam dać z dodatkiem. Muszę jej tymczasowe miejsce znaleźć póki u nas taras nie będzie skończony czyli jakieś dwa tygodnie.
Podoba mi się kolor alstroemerii

Jeszcze mam pytanie- jaki może być powód że barbula nie rośnie? Może to być dlatego że za głęboko ja posadziłam?


A obornik jest przekopostowany?

Barbula musi sie ukorzenic. Jesli posadzilas tak jak byla w doncy to powinno byc ok. Jesli nie to ja troche wygrzeb z ziemi
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
kawa8002 16:04, 10 lip 2020


Dołączył: 20 kwi 2017
Posty: 875
sarenka napisał(a)
Przyszły roślinki. Jeżówki maleńkie, ale za tą cenę większych się nie spodziewałam. Za rok będą ładne



Uwielbiam takie przesyłki. Też dzisiaj dostałam.
____________________
Kasia między polem a lasem
Kasya 16:10, 10 lip 2020


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 41718
sarenka napisał(a)
Przyszły roślinki. Jeżówki maleńkie, ale za tą cenę większych się nie spodziewałam. Za rok będą ładne

Bardzo porządne sadzonki
Alstromeria ? Ciekawe jak się sprawdzi
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies