Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » W samym słońcu

Pokaż wątki Pokaż posty

W samym słońcu

SylwiaBe 15:28, 06 maj 2022


Dołączył: 14 kwi 2020
Posty: 854
P.S. Madziu, gdzie masz te floksy posadzone? Pokażesz z daleka z czym je skomponowałaś? Bo mi córka wybrała właśnie ostatnio w szkółce floksy no i wzięłam dla niej, a nie wiem gdzie mam je posadzić
____________________
Sylwia Pszczółkowa przygoda
LIDKA 16:27, 06 maj 2022


Dołączył: 14 sty 2021
Posty: 7046
sarenka napisał(a)


Co jest na 4 fotce ?
Ładne a nie znam.

Biale fliksy wsadzilam w donice pod tuje.
Tuje chce ciąc w spiralke kiedys.
Floksy ładne.
____________________
Lidka , lubuskie gdzieś pod Zieloną Górą Glina i zielsko na Diamentowej
sarenka 09:04, 07 maj 2022


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
LIDKA napisał(a)


Co jest na 4 fotce ?
Ładne a nie znam.

Biale fliksy wsadzilam w donice pod tuje.
Tuje chce ciąc w spiralke kiedys.
Floksy ładne.
Lidka, to obiela
____________________
Magda W samym sloncu
sarenka 09:05, 07 maj 2022


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
Powoli zaczyna kwitnąć
____________________
Magda W samym sloncu
sarenka 09:24, 07 maj 2022


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
SylwiaBe napisał(a)
P.S. Madziu, gdzie masz te floksy posadzone? Pokażesz z daleka z czym je skomponowałaś? Bo mi córka wybrała właśnie ostatnio w szkółce floksy no i wzięłam dla niej, a nie wiem gdzie mam je posadzić




Sylwia, rośliny dosadzam gdzie jest miejsce,tak żeby zagęścić rabaty żeby było mniej ziemi do parkowania
Różowe floksy mam na rabacie z trzcinnika mi,przywrotnika mi,jezowkami, sesleria,lawenda,trzmielina,śś, rozchodnika mi i pissardki
Białe mam z limelight,przywrotnika mi,cisami,jezowkami,royal burgundy,szałwia
Fioletowe to rabata pierwsza jaka robiłam więc jest w przeróbce a póki co to limelight,Red baron,klony,dwa derenie,tuje danica,dosadzona będzie sesleria
____________________
Magda W samym sloncu
sarenka 09:25, 07 maj 2022


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
SylwiaBe napisał(a)


No właśnie nie wiem, chyba je po prostu postawię w inne miejsce. Bo w tym roku kupiłam jednak pelargonie

Ja swoje przesadziłam i zmarnowały,dziś muszę kolejne przesadzić żeby supertunie posadzić już.
____________________
Magda W samym sloncu
sarenka 18:09, 10 maj 2022


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
Szukam drzewka kwitnącego,tak żeby pszczoły miały co jeść. Cos jak widać nie może być za duże.
Ewentualnie jeśli nie owocowe to co można byłoby w to wolne miejsce posadzić. To miejsce to to co widać rozkopane. Nie może być rozłożyste bo cisy będą rosły,mam nadzieję.

____________________
Magda W samym sloncu
Roocika 08:20, 11 maj 2022


Dołączył: 14 gru 2017
Posty: 7943
Magda a nie chcesz dołożyć amanogawy, nie wiem ile ich tam masz ?
____________________
Asia Ogród w dolinie Wysoczyzna Elbląska
sarenka 10:52, 11 maj 2022


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
Roocika napisał(a)
Magda a nie chcesz dołożyć amanogawy, nie wiem ile ich tam masz ?

Mam 3 amanogawy, 4 nie będzie pasowała. Chciałabym coś co da potem owoce, myślałam o kolejnej świdośliwie.

Wcześniej chciałam mieć ogród pod linijkę, teraz dosadzam co chce i gdzie chce, staram się manewrować roślinami obecnymi w ogrodzie. Chciałabym żeby ogród przynosił też jakieś plony- warzywa, owoce, stąd myśl nad czymś owocowym tutaj.
____________________
Magda W samym sloncu
Roocika 13:05, 11 maj 2022


Dołączył: 14 gru 2017
Posty: 7943
sarenka napisał(a)

Mam 3 amanogawy, 4 nie będzie pasowała. Chciałabym coś co da potem owoce, myślałam o kolejnej świdośliwie.

Wcześniej chciałam mieć ogród pod linijkę, teraz dosadzam co chce i gdzie chce, staram się manewrować roślinami obecnymi w ogrodzie. Chciałabym żeby ogród przynosił też jakieś plony- warzywa, owoce, stąd myśl nad czymś owocowym tutaj.

Rozumiem, może kolumnowy czarny bez?
____________________
Asia Ogród w dolinie Wysoczyzna Elbląska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies