Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » W samym słońcu

Pokaż wątki Pokaż posty

W samym słońcu

Mirka 21:02, 14 maj 2022


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12324
Cześć Madziu Przyszłam zobaczyć twoje floksy
____________________
Mazowsze Mirkowy ogród )
Martka 21:52, 14 maj 2022


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
Madziu, orlaya - znam tylko ze zdjęć, nie doradzę, ale werbenę posadziłabym blisko siebie, inaczej zgubisz ją. O ile mówimy o werbenie patagońskiej? Ja bym posadziła co 30-40 cm.
Agatorek 01:10, 15 maj 2022


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13039
sarenka napisał(a)

Mam 3 amanogawy, 4 nie będzie pasowała. Chciałabym coś co da potem owoce, myślałam o kolejnej świdośliwie.
.


A dlaczego miałaby nie pasować? Myślę, że jeśli drzewek jest więcej niż 2 szt, to ich liczba może być parzysta.

Werbenę posadzilabym razem, tak jak pisze Martka
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
sarenka 08:23, 15 maj 2022


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
Mirka napisał(a)
Cześć Madziu Przyszłam zobaczyć twoje floksy

Dziś zrobię zdjęcia floksom
____________________
Magda W samym sloncu
sarenka 08:24, 15 maj 2022


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
Martka napisał(a)
Madziu, orlaya - znam tylko ze zdjęć, nie doradzę, ale werbenę posadziłabym blisko siebie, inaczej zgubisz ją. O ile mówimy o werbenie patagońskiej? Ja bym posadziła co 30-40 cm.

Tak zrobię tylko muszę pomyśleć gdzie ja dać, nie wiem na którą rabatę ją posadzić, z czym połączyć...z roplenicami może?
Czy z hortensjami?
____________________
Magda W samym sloncu
sarenka 08:26, 15 maj 2022


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
Agatorek napisał(a)


A dlaczego miałaby nie pasować? Myślę, że jeśli drzewek jest więcej niż 2 szt, to ich liczba może być parzysta.

Werbenę posadzilabym razem, tak jak pisze Martka

Teraz tak pomyślałam, że nie wiem czy aż tak duży dół jak pod amanogawe bym dała wykopac bo tam nadal sporo gruzu w ziemi leży. Szukam tej balleriny online ale nie znalazłam póki co.
____________________
Magda W samym sloncu
Agatorek 08:36, 15 maj 2022


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13039
Magda, u Kalisiaka jest, ale mała sadzonka
tutaj
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Agatorek 08:39, 15 maj 2022


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13039
A w tej szkółce jest trochę większa. Kupowałam już od nich, drzewka mają ładne, tylko przysyłają bez doniczek (roślina jest wyjęta z doniczki i owinięta folią, ale bryła korzeniowa jest nienaruszona).
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
sarenka 08:42, 15 maj 2022


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
Agatorek napisał(a)
Magda, u Kalisiaka jest, ale mała sadzonka
tutaj

A dziękuję, że chciało Ci się poszukać
Ten sklep jest w miarę niedaleko i właśnie przeglądałam ofertę, znalazłam też inna śs bo ballerina to docelowo ma 6 m średnicy, więc by wystawała dużo nad podjazd i automatycznie owoce brudziłyby go.
____________________
Magda W samym sloncu
sarenka 08:42, 15 maj 2022


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
Agatorek napisał(a)
A w tej szkółce jest trochę większa. Kupowałam już od nich, drzewka mają ładne, tylko przysyłają bez doniczek (roślina jest wyjęta z doniczki i owinięta folią, ale bryła korzeniowa jest nienaruszona).

Tu właśnie jeszcze nic nie kupowałam, mają spory wybór, ale jakoś się obawiałam. Jak jesteś zadowolona to popatrze co tam mają i może się skusze
____________________
Magda W samym sloncu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies