Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród od nasionka... z widokiem na Lanckoronę

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród od nasionka... z widokiem na Lanckoronę

margaretka3 11:04, 30 lip 2015


Dołączył: 26 lut 2014
Posty: 5348
Kondzio napisał(a)
Oglądnąłem fotki piękne miejsce do popisu Grab jak najbardziej warzywnik masz bardzo podobny do jednej dziewczyny z forum wyślę ci linka do niej


Kondziu, warzywnik będzie na środku, w tym roku nie zdążyłam. Grab już rośnie na obrzeżach, choć nie wszędzie jeszcze, lato za szybko przyszło... Na przedziałkę też pójdzie, fajnie mnie nakierowaliście. Jasność widzę Podsyłaj.
____________________
Gosia - Ogród od nasionka z widokiem na Lanckoronę
Kondzio 11:08, 30 lip 2015


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
margaretka3 napisał(a)


Kondziu, warzywnik będzie na środku, w tym roku nie zdążyłam. Grab już rośnie na obrzeżach, choć nie wszędzie jeszcze, lato za szybko przyszło... Na przedziałkę też pójdzie, fajnie mnie nakierowaliście. Jasność widzę Podsyłaj.
http://www.ogrodowisko.pl/watek/1621-wydzielenie-warzywniaka ten mi się podoba i myślę żeby pasował
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
margaretka3 11:14, 30 lip 2015


Dołączył: 26 lut 2014
Posty: 5348
Ooo, widziałam go wiele razy Też mi się podoba. No właśnie coś w tym stylu będzie, ale przerobiony na moje
____________________
Gosia - Ogród od nasionka z widokiem na Lanckoronę
renatamama3 13:05, 30 lip 2015


Dołączył: 26 sie 2012
Posty: 5071
margaretka3 napisał(a)

Cześć, Juziu! Szybko mnie znalazłaś!
Dla Ciebie stipa z Twoich nasionek i krwawnik wysiewany w marcu:


A ,mi krwawnik zjadły ślimaki ,na szczęście odrasta .Śliczny .
____________________
Ogród przy lesie - początek 2012/2013
renatamama3 13:08, 30 lip 2015


Dołączył: 26 sie 2012
Posty: 5071
margaretka3 napisał(a)


Ja zaszalałam z pomidorami w tym roku, wysiałam ponad 40 odmian, ale cóż oznaczenia wiatr mi pourywał, a niektóre nazwy wyblakły od słońca Ale kilka metek się zachowało, więc dobre i to.
Będę pamiętać o nasionkach dla Ciebie.

Obiecane górki. Ten widok niestety zasłaniają mi domy, trzeba przejść kawałek, żeby go podziwiać.



Może ,ta działeczka jest na sprzedaż ? Piękny bym miała widok z tarasu.
____________________
Ogród przy lesie - początek 2012/2013
margaretka3 13:12, 30 lip 2015


Dołączył: 26 lut 2014
Posty: 5348
renatamama3 napisał(a)


A ,mi krwawnik zjadły ślimaki ,na szczęście odrasta .Śliczny .

Reniu, mam kilka odcieni różowego i kremowego krwawnika. Marzy mi się pomarańczowy ale chyba taki się nie trafi. Jeszcze nie wszystkie zakwitły, wypartuję nowych kolorów.
____________________
Gosia - Ogród od nasionka z widokiem na Lanckoronę
margaretka3 13:16, 30 lip 2015


Dołączył: 26 lut 2014
Posty: 5348
renatamama3 napisał(a)



Może ,ta działeczka jest na sprzedaż ? Piękny bym miała widok z tarasu.

Może i jest, kto wie. Zapytać by trzeba było Po lewej stoi dom w stanie surowym, budują go już kilka lat, może sprzedadzą? Widok do pozazdroszczenia, choć bałabym się, czy dom kiedyś nie zjedzie, bo tuż obok bardzo ostra skarpa.
____________________
Gosia - Ogród od nasionka z widokiem na Lanckoronę
renatamama3 13:52, 30 lip 2015


Dołączył: 26 sie 2012
Posty: 5071
Pomarańczowego Krwawnika widziałam niedawno u Hajdrowskich ,a z działką żartuję ,chodź pić kawę z takim widokiem to bajka ,dla mojego M tamte okolice odpadają ,musiało by nie być Zakopianki. Tak sobie marzymy ,że kiedyś sobie kupimy działeczkę z jakimś cudnym widokiem i postawimy domek letniskowy .pozdrawiam
____________________
Ogród przy lesie - początek 2012/2013
Makao_J 15:07, 30 lip 2015


Dołączył: 06 cze 2015
Posty: 12810
margaretka3 napisał(a)

Aniu, ta bordowa to rudbekia. Kusiła i skusiła


Oj sorki pomyliłam. Masz rację chodziło mi o tą Cherry Brandy. Ale to nie zmienia faktu że to ona mi się bardzo podoba
____________________
Ania Anna i Ogród ... i ciągłe poszukiwania własnego idealnego raju:)
Makao_J 15:13, 30 lip 2015


Dołączył: 06 cze 2015
Posty: 12810
Wiecie taki delikatnie różowy krwawnik rośnie mi dziko na trawniku. I nie wiem co z nim zrobić więc na razie rośnie. Ogólnie za płotem mam mnóstwo krwawników żółtych i białych i dlatego za nimi nie przepadam.
____________________
Ania Anna i Ogród ... i ciągłe poszukiwania własnego idealnego raju:)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies