Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród od nasionka... z widokiem na Lanckoronę

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród od nasionka... z widokiem na Lanckoronę

alinak 23:55, 21 lip 2015


Dołączył: 31 sie 2010
Posty: 7524
Gosia uradowałam się że założyłaś wątek ,wszak będziem cie nawiedzać teraz wirtualnie ,ale ostrzegam ...ja za ta drugą górką, i w realu zrobię najazd
____________________
zapraszam do ogrodu u stóp klasztoru- pozdrawiam Alina ++wizytówka ++przebudowa przedogródka ++OGRÓD U STóP KLASZTORU CZ.II ++-http://ogrodustopklasztoru.blogspot.com/?spref=fb
Mala_Mi 07:09, 22 lip 2015


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Ja się piszę na nasionka tego pomidora. Ladne grona. Ale ja o pomidory za malo dbam i sa jakie sa..... zdziczałe.
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Iwk4 08:22, 22 lip 2015


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Witaj Gosiu. Znalazłam twój wpis u Mirki i zaraz przybiegłam się przywitać w twoim wątku. Cieszę się, że będę mogla do ciebie zaglądać. Mikołajek od ciebie jest moim ulubieńcem
____________________
Ogródek Iwony II
margaretka3 09:29, 22 lip 2015


Dołączył: 26 lut 2014
Posty: 5348
alinak napisał(a)
Gosia uradowałam się że założyłaś wątek ,wszak będziem cie nawiedzać teraz wirtualnie ,ale ostrzegam ...ja za ta drugą górką, i w realu zrobię najazd


Alinko, szczęściara ze mnie, że mam blisko takich wspaniałych ogrodników! Już na Ciebie czekam! Czuj się zaproszona, choć i wpraszać też się możesz, kiedy tylko zechcesz!

Dalie na rabacie ognistej.
____________________
Gosia - Ogród od nasionka z widokiem na Lanckoronę
margaretka3 09:39, 22 lip 2015


Dołączył: 26 lut 2014
Posty: 5348
Mala_Mi napisał(a)
Ja się piszę na nasionka tego pomidora. Ladne grona. Ale ja o pomidory za malo dbam i sa jakie sa..... zdziczałe.


Ja zaszalałam z pomidorami w tym roku, wysiałam ponad 40 odmian, ale cóż oznaczenia wiatr mi pourywał, a niektóre nazwy wyblakły od słońca Ale kilka metek się zachowało, więc dobre i to.
Będę pamiętać o nasionkach dla Ciebie.

Obiecane górki. Ten widok niestety zasłaniają mi domy, trzeba przejść kawałek, żeby go podziwiać.
____________________
Gosia - Ogród od nasionka z widokiem na Lanckoronę
margaretka3 09:54, 22 lip 2015


Dołączył: 26 lut 2014
Posty: 5348
Iwk4 napisał(a)
Witaj Gosiu. Znalazłam twój wpis u Mirki i zaraz przybiegłam się przywitać w twoim wątku. Cieszę się, że będę mogla do ciebie zaglądać. Mikołajek od ciebie jest moim ulubieńcem


Cześć Iwonko, zmobilizowałam się do wątku, mam nadzieję, że podałam czasowo.

Szersza perspektywa ognistej. Muszę nad nią jeszcze popracować, trawa nn nieplanowo wyrosła na ponad 80 cm, trzeba ją dać na tyły. Ostatnie nawałnice ją potarmosiły.
____________________
Gosia - Ogród od nasionka z widokiem na Lanckoronę
margaretka3 09:57, 22 lip 2015


Dołączył: 26 lut 2014
Posty: 5348
Zaczęły wreszcie dzielżany. Wysiewane w marcu ubiegłego roku, były idealne: miały wysokość ok. 100 cm, duże kwiaty, kwitnące od lipca do przymrozków.
W tym roku mnie rozczarowują, wyciągnęło je na co najmniej 150 cm, a kwiat dwa razy mniejszy niż w tamtym roku, nawet 4 cm nie ma. Nie wiem, co może być przyczyną takiej małej średnicy kwiatów.
Dzielżan Helena Red.




Helena Gold.
____________________
Gosia - Ogród od nasionka z widokiem na Lanckoronę
Juzia 10:39, 22 lip 2015


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38239
Masz ceglany domek???
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
margaretka3 11:20, 22 lip 2015


Dołączył: 26 lut 2014
Posty: 5348
Nie, to sąsiada. Jest koszmarnie wysoki i zasłania nam ładne widoki.

____________________
Gosia - Ogród od nasionka z widokiem na Lanckoronę
Gabriela 11:32, 22 lip 2015


Dołączył: 25 lut 2011
Posty: 8072
Lanckorona, rabata ognista, dalie, nasiona, "nie ścianam kwiatostanów", pomidory - to wszystko sugeruje mi bliskie ogrodowo poglądy.
Serdecznie pozdrawiam i zapowiadam odwiedziny.
____________________
Ogród w budowie nieustającej
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies