Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród od nasionka... z widokiem na Lanckoronę

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród od nasionka... z widokiem na Lanckoronę

margaretka3 08:15, 31 lip 2015


Dołączył: 26 lut 2014
Posty: 5348
renatamama3 napisał(a)
Pomarańczowego Krwawnika widziałam niedawno u Hajdrowskich ,a z działką żartuję ,chodź pić kawę z takim widokiem to bajka ,dla mojego M tamte okolice odpadają ,musiało by nie być Zakopianki. Tak sobie marzymy ,że kiedyś sobie kupimy działeczkę z jakimś cudnym widokiem i postawimy domek letniskowy .pozdrawiam


Wiem, że żartujesz, przecież dopiero co dom wybudowaliście i w ogród serce włożyliście. Damki letniskowe są w okolicy

Krwawnik pomarańczowy był też w Jaworniku, nie kupiłam, bo czekałam, aż moje zakwitną. Wysiewałam z mieszanki kolorów, nie wiedziałam, jakie kolory się trafią.
____________________
Gosia - Ogród od nasionka z widokiem na Lanckoronę
margaretka3 08:29, 31 lip 2015


Dołączył: 26 lut 2014
Posty: 5348
Makao_J napisał(a)
Wiecie taki delikatnie różowy krwawnik rośnie mi dziko na trawniku. I nie wiem co z nim zrobić więc na razie rośnie. Ogólnie za płotem mam mnóstwo krwawników żółtych i białych i dlatego za nimi nie przepadam.

Ha ha Aniu, doskonale Cię rozumiem. Bo u mnie jak się sam wysiewał krwawnik biały, to go wyrywałam i nie lubiłam, ale teraz jak się przy nim napracowałam i kolor biały się trafił w tych wysiewanych, to już lubię
Jutro przytargam do ogrodu roślinkę, która rośnie nieopodal w rowie. Muszę pod osłoną nocy to zrobić, żeby nikt dziwnie na mnie nie patrzył... haha Kwitnie przepięknie, to jakiś kłosowiec. Kondzio też go na rabaty zaprosił.
____________________
Gosia - Ogród od nasionka z widokiem na Lanckoronę
margaretka3 09:31, 31 lip 2015


Dołączył: 26 lut 2014
Posty: 5348
Wysiałam w tamtym roku nasionka i wyrosło mi takie coś. Czy ktoś wie, co to może być?
____________________
Gosia - Ogród od nasionka z widokiem na Lanckoronę
07_Rene 09:38, 31 lip 2015


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5269
margaretka3 napisał(a)

Ha ha Aniu, doskonale Cię rozumiem. Bo u mnie jak się sam wysiewał krwawnik biały, to go wyrywałam i nie lubiłam, ale teraz jak się przy nim napracowałam i kolor biały się trafił w tych wysiewanych, to już lubię
Jutro przytargam do ogrodu roślinkę, która rośnie nieopodal w rowie. Muszę pod osłoną nocy to zrobić, żeby nikt dziwnie na mnie nie patrzył... haha Kwitnie przepięknie, to jakiś kłosowiec. Kondzio też go na rabaty zaprosił.



Motywujesz mnie do wykopania trway a`la proso rózgowate Czekam na fotke tegoz nabytku

edit: ja tego nie poznaje... Czytałam, że ponoc u Aliny to widziałam Masz jeszcze jakieś fotki?
____________________
Renata Buszując w zbożu i kukurydzy
margaretka3 09:55, 31 lip 2015


Dołączył: 26 lut 2014
Posty: 5348
Reniu, idąc wczoraj przez łąkę obok mojej działki rozmyślałam nad tym prosem, o którym pisałaś Jak sie będzie rozsiewać za bardzo, to eksmitujesz, spróbować można. Nabytek jest w kolorze ciemnoróżowym
Nio, tak mówiłaś, że widziałaś Fotki tej roślinki? Nie, wlaśnie też się zdziwiłam, że zrobiłam tylko jedno. Jak nikt nie rozpozna, zrobię więcej zdjęć.
____________________
Gosia - Ogród od nasionka z widokiem na Lanckoronę
10:13, 31 lip 2015
zrób więcej zdjęć... chyba ze ktos akurat dobrze sie zna

a to czasem jakies astry nie są?
margaretka3 11:03, 31 lip 2015


Dołączył: 26 lut 2014
Posty: 5348
sylwia_slomczewska napisał(a)
A ja właśnie lubię te kolorki troszkę pomieszać, w tedy jest bardziej naturalnie- a podpatrując naturę to miesza wszystko i ze wszystkim


Też lubię naturalne nasadzenia, ale jak się samemu chce tak posadzić, to nie zawsze wychodzi

____________________
Gosia - Ogród od nasionka z widokiem na Lanckoronę
margaretka3 11:04, 31 lip 2015


Dołączył: 26 lut 2014
Posty: 5348
eee_taam napisał(a)
zrób więcej zdjęć... chyba ze ktos akurat dobrze sie zna

a to czasem jakies astry nie są?


Hmm, astry... chyba nie. Mam astry, te niepodobne do nich. Nowe fotki wrzucę w poniedziałek.
____________________
Gosia - Ogród od nasionka z widokiem na Lanckoronę
renatamama3 11:58, 31 lip 2015


Dołączył: 26 sie 2012
Posty: 5071
margaretka3 napisał(a)


Wiem, że żartujesz, przecież dopiero co dom wybudowaliście i w ogród serce włożyliście. Damki letniskowe są w okolicy

Krwawnik pomarańczowy był też w Jaworniku, nie kupiłam, bo czekałam, aż moje zakwitną. Wysiewałam z mieszanki kolorów, nie wiedziałam, jakie kolory się trafią.


Gosiu ,nie całkiem ,ale jakbym miała się przenosić ,czasem o tym myślimy ,to tylko tam gdzie mieszkałam .Dodatkowo jakieś letnisko w ciszy i z pięknymi widokami ,konie ,krowy pasące się na łące.
____________________
Ogród przy lesie - początek 2012/2013
margaretka3 12:41, 31 lip 2015


Dołączył: 26 lut 2014
Posty: 5348
Reniu, konie i krówki na łąkach to teraz z lornetką szukać... Nasz sąsiad miał krówkę i sprzedał na wiosnę (a mleko od niego kupowaliśmy), a teraz najbliższa krowa we wsi to nie wiem gdzie, ale na pewno daleko, bo nigdzie nie widać...
____________________
Gosia - Ogród od nasionka z widokiem na Lanckoronę
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies