Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród od nasionka... z widokiem na Lanckoronę

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród od nasionka... z widokiem na Lanckoronę

paniprzyroda 23:01, 05 paź 2018

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Zaglądam i oczom nie wierzę, są foty I na nich wszystko, co kocham Pięknie.
____________________
Dwa ogrody
tulucy 00:51, 06 paź 2018


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12895
Gosiu dzięki Ci choć za tę odrobinę
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
zoja 03:03, 06 paź 2018


Dołączył: 31 sty 2016
Posty: 12471
Pieknie
____________________
zoja Ukojenie, wizytówka
Wendy79 09:07, 06 paź 2018


Dołączył: 25 mar 2015
Posty: 3203
No, w końcu!
____________________
Agnieszki i Maćka Księżycowy... Założyć ogród to uwierzyć w jutro. Audrey Hepburn
ivo 10:52, 06 paź 2018


Dołączył: 21 lip 2013
Posty: 3134
margaretka3 napisał(a)
Ogrodowe bajanie - zimą koniecznie.
Ale że do zimy jeszcze trochę, a dziś mam luźniej, to chociaż zostawię kilka wrześniowych zdjęć.
Na pytania, które ciągle cierpliwie - albo może już nie - oczekują na odpowiedź, odpiszę w przyszłym tygodniu.

We wrześniu ten kącik najbardziej mój wzrok przyciągał, cudowna persikaria orientalis, miskant Kleine Fontane oraz miłka Wind Dancer.





To różowe toż to cudo jakieś. Gdzie nabylas? Napisz coś więcej o tym cudzie. Jak wysoko rośnie?
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/5905-zielonym-od-linijki-ogrod-ivony
Agania 19:02, 06 paź 2018


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Gosiu Twoje zwiewne bylinówki są nr 1

U mnie królowala papryka i cukinia, na pomidory mi zaraza poszła, już chcę zapomnieć.

Bakłażany uwielbiam...próbowałaś zrobić grecką musacę?...o nasionka Twoich bakłażanów poproszę...też je uwielbiam

U mnie dzisiaj była kwaśnica i duszonki z ogniska
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
sierika 19:37, 06 paź 2018

Dołączył: 14 sie 2016
Posty: 573
Jeśli te bakłażany są tak łaskawe to-o ile to nie kłopot-mogę 2 nasionka? napisz mi czym mogę odwdzięczyć się, pamiętam o Bergamo....
____________________
EwaSierika
Karoandherga... 18:40, 23 paź 2018


Dołączył: 26 cze 2017
Posty: 64
margaretka3 napisał(a)
Ogrodowe bajanie - zimą koniecznie.
Ale że do zimy jeszcze trochę, a dziś mam luźniej, to chociaż zostawię kilka wrześniowych zdjęć.
Na pytania, które ciągle cierpliwie - albo może już nie - oczekują na odpowiedź, odpiszę w przyszłym tygodniu.

We wrześniu ten kącik najbardziej mój wzrok przyciągał, cudowna persikaria orientalis, miskant Kleine Fontane oraz miłka Wind Dancer.


A jak obok jest jeszcze aminek i stipa z ukrytymi dodatkami, to chyba już nic więcej nie trzeba. I do tego zamierzam dążyć...



Przepięknie
Trawy ze zwiewnymi bylinami, po prostu cudne.
No i słonce w tle.
Dziś próbowałam zrobić jakieś zdjęcie w ogrodzie i takie ponure i czarne zdjęcia, że żadne się nie nadaje....
____________________
Karolina - Ogród, który stał się moją pasją
sylwia_slomc... 19:15, 23 paź 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81906
Gosia wrzesień cudny, ale pokaż co teraz przed deszczem cieszyłoJesień była piękna, a wiem, że masz sporo chryzantem, dawaj jak cykałaś
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Urszulla 19:59, 23 paź 2018


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21804
margaretka3 napisał(a)
Nowa rabata brzozowa robiona wiosną obecnie prezentuje się tak:


Czyli zielono, bujnie, zielono i jeszcze raz zielono
Czyli tutaj jesieni zupełnie nie widać. Pewnie za sprawą obfitej obfitości w ziemi: 30 cm kompostu + obornik.



Pod brzozą jaka rośnie roślinka? Dziewanna może?

Fotki dałaś niezłe cudne widoki z okna a warzewniak imponujący
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies