Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Sprzeczność w ogrodzie

Pokaż wątki Pokaż posty

Sprzeczność w ogrodzie

margaretka3 10:43, 10 sie 2015


Dołączył: 26 lut 2014
Posty: 5348
Jana, rozchodników nie trzeba okrywać na zimę. Na wiosnę, jak ruszą, możesz podzielić kępy, albo urwać łodyżki i wsadzić do ziemi, będziesz ich mieć więcej.
Malwy masz dorodne, nie łapią Ci rdzy? U mnie ciągle ją mają, nawet teraz mimo suszy.
Pomidorki odratowałaś? Jeśli jeszcze tego nie zrobiłaś, to oberwij im wszystkie zarażone liście. Ja obrywam liście od dołu do pierwszego grona, żeby od ziemi nie łapały wilgoci i staram się nie podlewać po 18.00.
____________________
Gosia - Ogród od nasionka z widokiem na Lanckoronę
Momoko 21:27, 10 sie 2015


Dołączył: 22 lip 2015
Posty: 19
Super warzywniak,piękne malwy.
____________________
Jana 19:38, 11 sie 2015


Dołączył: 23 mar 2015
Posty: 4511
margaretka3 napisał(a)
Jana, rozchodników nie trzeba okrywać na zimę. Na wiosnę, jak ruszą, możesz podzielić kępy, albo urwać łodyżki i wsadzić do ziemi, będziesz ich mieć więcej.
Malwy masz dorodne, nie łapią Ci rdzy? U mnie ciągle ją mają, nawet teraz mimo suszy.
Pomidorki odratowałaś? Jeśli jeszcze tego nie zrobiłaś, to oberwij im wszystkie zarażone liście. Ja obrywam liście od dołu do pierwszego grona, żeby od ziemi nie łapały wilgoci i staram się nie podlewać po 18.00.
super, że rozchodniki nie muszę okrywać. Zobaczę w takim razie jak przezimują. Nie wiedziałam, że tak łatwo je można rozmnożyć. Zresztą muszę przyznać, że dopiero tu na Ogrodowisku dowiedziałam się, że wiele roślin można w łatwy sposób pomnożyć. Malwy niestety co roku łapie mi rdza, próbowałam obrywać liście, na jesień palić zarażone, niestety... Jeszcze nie odkryłam jak im pomóc ale będę walczyć dalej. Na szczęście zaraza nie objęła wszystkich pomidorów, o dziwo te na zewnątrz ładnie wyglądają
____________________
Sprzecznosc w ogrodzie
Jana 19:41, 11 sie 2015


Dołączył: 23 mar 2015
Posty: 4511
Momoko napisał(a)
Super warzywniak,piękne malwy.
dziękuję.... lubię iść do ogrodu i zerwać sobie coś na co mam ochotę. Niestety wiem ile przy tym zachodu, ale przynajmniej mam pewność, że nie pryskane. Bardzo lubię malwy, choć niestety trzeba je obwiązywać bo się kładą...
____________________
Sprzecznosc w ogrodzie
Jana 21:17, 12 sie 2015


Dołączył: 23 mar 2015
Posty: 4511
W lipcu miałam okazję zobaczyć EXPO w Mediolanie. Polska wystawa mnie bardzo rozczarowała za wyjątkiem ogrodu jaki stworzono na jednym z poziomów. Podoba mi się taki gąszcz w ogrodzie, kiedy ja się takiego doczekam?
____________________
Sprzecznosc w ogrodzie
Jana 21:17, 12 sie 2015


Dołączył: 23 mar 2015
Posty: 4511
____________________
Sprzecznosc w ogrodzie
Jana 22:07, 12 sie 2015


Dołączył: 23 mar 2015
Posty: 4511
____________________
Sprzecznosc w ogrodzie
Jana 22:08, 12 sie 2015


Dołączył: 23 mar 2015
Posty: 4511
____________________
Sprzecznosc w ogrodzie
Karol99 22:09, 12 sie 2015


Dołączył: 01 mar 2014
Posty: 11801
Jana napisał(a)
W lipcu miałam okazję zobaczyć EXPO w Mediolanie. Polska wystawa mnie bardzo rozczarowała za wyjątkiem ogrodu jaki stworzono na jednym z poziomów. Podoba mi się taki gąszcz w ogrodzie, kiedy ja się takiego doczekam?


Nawet się nie obejrzysz i ogród migiem urośnie.
____________________
Karol- Ogród tworzony z pasją *** Wizytówka
Jana 22:09, 12 sie 2015


Dołączył: 23 mar 2015
Posty: 4511
____________________
Sprzecznosc w ogrodzie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies