Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Sprzeczność w ogrodzie

Pokaż wątki Pokaż posty

Sprzeczność w ogrodzie

deszczowymaj 18:05, 07 sie 2015


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
Jana napisał(a)
Nie umiem przejść obojętnie obok roślin zawsze przypadkiem kupię coś nowego kupiłam rozchodniki w ilosci 3 sztuk, teraz jak zawsze ukrywam je przed mężem a potem mu będę wmawiać gdzie to wsadzić



Super zakup u mnie też od kilku dni gości rozchodnik ( na szczęście eM sam mi kupił i z niczego nie trzeba się tłumaczyć )
____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
Momoko 18:42, 07 sie 2015


Dołączył: 22 lip 2015
Posty: 19
Witam,ja też uwielbiam aksamitki-turki-śmierdziuchy,u mnie rosną nawet w warzywniaku



będę wpadała z wizytą.
Pozdrawiam.
____________________
Jana 22:06, 07 sie 2015


Dołączył: 23 mar 2015
Posty: 4511
AgaeM napisał(a)
W szwecji praktycznie w kazdym ogrodku w centralnej czesci stoi jablon. Nie wiem czy to dla nich jakis symbol, czy wzgledy praktyczne, ale tak sobie przypomnialam

Nie słyszałam o tym. Duży sentyment mam do starego kilkusetletniego dębu, który rośnie niedaleko od naszej działki, postaram się go kiedyś pokazać, jest piękny, zwłaszcza jesienią....
____________________
Sprzecznosc w ogrodzie
Jana 22:09, 07 sie 2015


Dołączył: 23 mar 2015
Posty: 4511
Momoko napisał(a)
Witam,ja też uwielbiam aksamitki-turki-śmierdziuchy,u mnie rosną nawet w warzywniaku



będę wpadała z wizytą.
Pozdrawiam.

Zapraszam rozgość się.... Ja śmierdziuchów nie mam w warzywniaku (jeszcze) ale na rabatkach - owszem. Są bardzo trwałe prawda ? i pięknie wyglądają, zwłaszcza jako obwódki rabatek.
____________________
Sprzecznosc w ogrodzie
Karol99 22:12, 07 sie 2015


Dołączył: 01 mar 2014
Posty: 11801
Jana napisał(a)
Nie umiem przejść obojętnie obok roślin zawsze przypadkiem kupię coś nowego kupiłam rozchodniki w ilosci 3 sztuk, teraz jak zawsze ukrywam je przed mężem a potem mu będę wmawiać gdzie to wsadzić


Piękny. Uwielbiam rozchodniki.
____________________
Karol- Ogród tworzony z pasją *** Wizytówka
Jana 22:15, 07 sie 2015


Dołączył: 23 mar 2015
Posty: 4511
deszczowymaj napisał(a)



Super zakup u mnie też od kilku dni gości rozchodnik ( na szczęście eM sam mi kupił i z niczego nie trzeba się tłumaczyć )


Właśnie, muszę jednak zmienić zdanie co do mojego M (no cóż tylko krowa nie zmienia poglądów)... Dziś zażartowałam z niego, że na szczęście nie widzi co kupuję do ogrodu, a on na to, czy mam na myśli to co wsadziłam, pokazując mi przy tym miejsce gdzie faktycznie ulokowałam rozchodniki... Ale i tak jestem pewna, że jeszcze nie wie,że na działce mam posadzoną brzozę i jarzębinę, które zabraniał mi wsadzać gdyż jego zdaniem są za wysokie. Pewnie się dowie, że jak zacznę je przesadzać....Rozchodniki mam pierwszy raz w życiu, nawet nie wiem jak się rozrosną, zobaczymy.
____________________
Sprzecznosc w ogrodzie
Jana 22:24, 07 sie 2015


Dołączył: 23 mar 2015
Posty: 4511
Karol99 napisał(a)


Piękny. Uwielbiam rozchodniki.

Karol, dziękuję, tu właściwie są trzy. To moje pierwsze rozchodniki w życiu, czy trzeba je okrywać na zimę?
____________________
Sprzecznosc w ogrodzie
deszczowymaj 22:24, 07 sie 2015


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
Jana napisał(a)


Właśnie, muszę jednak zmienić zdanie co do mojego M (no cóż tylko krowa nie zmienia poglądów)... Dziś zażartowałam z niego, że na szczęście nie widzi co kupuję do ogrodu, a on na to, czy mam na myśli to co wsadziłam, pokazując mi przy tym miejsce gdzie faktycznie ulokowałam rozchodniki... Ale i tak jestem pewna, że jeszcze nie wie,że na działce mam posadzoną brzozę i jarzębinę, które zabraniał mi wsadzać gdyż jego zdaniem są za wysokie. Pewnie się dowie, że jak zacznę je przesadzać....Rozchodniki mam pierwszy raz w życiu, nawet nie wiem jak się rozrosną, zobaczymy.



Czyli wychodzi na to,że Ci nasi eMowie i tak wiedzą (widzą) co my tam sadzimy i nie mają ku temu żadnych sprzeciwów zatem musimy sadzić ile wlezie

Rozchodniki pięknie nabiorą masy i ślicznie kwitną
____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
Jana 22:47, 07 sie 2015


Dołączył: 23 mar 2015
Posty: 4511
deszczowymaj napisał(a)



Czyli wychodzi na to,że Ci nasi eMowie i tak wiedzą (widzą) co my tam sadzimy i nie mają ku temu żadnych sprzeciwów zatem musimy sadzić ile wlezie

Rozchodniki pięknie nabiorą masy i ślicznie kwitną

Pewnie tak, ale mój to tak przy tym ponarzeka, że już wolę robić to za jego plecami...
____________________
Sprzecznosc w ogrodzie
Jana 18:37, 08 sie 2015


Dołączył: 23 mar 2015
Posty: 4511
Dobrze mieć warzywniak i wiedzieć z jakiego źródła są warzywa.... mamy m.in. własne ziemniaki, sałatę, pomidory, marchewkę, seler, fasolkę, bób, koper, ogórki, cukinię. Obleciałam warzywniak, zebrałam co się dało. Będziemy robić ogórki !
____________________
Sprzecznosc w ogrodzie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies