Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Moje małe królestwo

Pokaż wątki Pokaż posty

Moje małe królestwo

olga80 22:17, 29 lip 2018


Dołączył: 11 sie 2015
Posty: 5523
Iwk4 napisał(a)
Jesteś
Super trafiłam na pokaz ogrodu.
Buziaki zostawiam i życzę, byś więcej czasu na wytchnienie miała


Iwonka właśnie buszowałam w Twoim ogrodzie.Pewnie nie będę miała więcej czasu ale i tak chłonę każdą chwilę w nim spędzoną u mnie jeszcze sporo pracy druga część ogrodu jest do dokończenia,ale to co już osiągnęłam i tak mnie cieszy a jak przyjemnie jak goście chwalą.
____________________
Teresa Moje małe królestwo
Iwk4 22:20, 29 lip 2018


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Tereniu, jak okolice twojego kamienia żródełka wyglądają teraz? zrobisz fotki?
Teraz jest tak gorąco, ze mi by się nie chciało zakładać rabat. Dziś w cieniu było 34 stopnie.
____________________
Ogródek Iwony II
Ewa777 09:03, 30 lip 2018


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18272
Zdjęcia pokazują, jak ładnie i kwitnąco jest u Ciebie Pogoda sprzyja, by wypić kawę w ogrodzie, a pochwały gości cieszą
Bardzo ładny jest ten sadziec. Długo kwitnie?
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
olga80 08:47, 31 lip 2018


Dołączył: 11 sie 2015
Posty: 5523
Iwk4 napisał(a)
Tereniu, jak okolice twojego kamienia żródełka wyglądają teraz? zrobisz fotki?
Teraz jest tak gorąco, ze mi by się nie chciało zakładać rabat. Dziś w cieniu było 34 stopnie.


Iwonko nie wszystko tam mi się podoba muszę więcej traw dpsadzić zdjęcie robiłam dzisiaj rano 49
____________________
Teresa Moje małe królestwo
olga80 08:49, 31 lip 2018


Dołączył: 11 sie 2015
Posty: 5523
Ewa777 napisał(a)
Zdjęcia pokazują, jak ładnie i kwitnąco jest u Ciebie Pogoda sprzyja, by wypić kawę w ogrodzie, a pochwały gości cieszą
Bardzo ładny jest ten sadziec. Długo kwitnie?

Sądzie to fajna roślinka nawet jak nie kwitnie to jego bordowe łodygi ładnie wyglądają zaczął kwitnąć jakieś 2 tygodnie temu 8 w sumie do jesieni jest dekoracyjny. Jak chcesz to na jesień mogę się z Tobą podzielić.
____________________
Teresa Moje małe królestwo
Ewa777 09:52, 31 lip 2018


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18272
olga80 napisał(a)

Sądzie to fajna roślinka nawet jak nie kwitnie to jego bordowe łodygi ładnie wyglądają zaczął kwitnąć jakieś 2 tygodnie temu 8 w sumie do jesieni jest dekoracyjny. Jak chcesz to na jesień mogę się z Tobą podzielić.


Śliczny jest, ale to duża roślinka i nie mam już na nie miejsca
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
Anusia 10:02, 01 sie 2018


Dołączył: 27 sty 2013
Posty: 6078
Tereniu nie narzekaj. Pięknie jest. Hortensjowa dobrze się prezentuje. Nie myślałam nigdy o sadzcu by mieć go w swoim ogrodzie. Czas najwyższy pomyśleć o nowych roślinach.
____________________
Skandynawia po krzyżacku
Ewa777 18:22, 04 sie 2018


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18272
Tereniu, mam nadzieję, że się nie obrazisz.
Wczoraj będąc na wycieczce w ogrodzie pokazowym tak na żywo spodobał się sadziec, że kupiłam 3 sadzonki
Chciałaś się ze mną podzielić, a ja nie mogłam wytrzymać jak je zobaczyłam
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
MirellaB 21:09, 04 sie 2018


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Bardzo ładny ten sadziec Widziałam w szkółce, ale trochę duży rośnie i nie kupiłam.

Mojego hibiskusa po zimie chciałam wywalić, bo myślałam, że nie przetrwał mrozów. Zbyszek pisał, żeby dać mu czas i miał rację - one późno startują. Potwierdza się to i u Ciebie.

Tereniu pięknie masz w ogrodzie
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
olga80 09:26, 28 sie 2018


Dołączył: 11 sie 2015
Posty: 5523
Anusia napisał(a)
Tereniu nie narzekaj. Pięknie jest. Hortensjowa dobrze się prezentuje. Nie myślałam nigdy o sadzcu by mieć go w swoim ogrodzie. Czas najwyższy pomyśleć o nowych roślinach.


Aniu nie narzekam,ale ogród w tym roku umęczony upałami nie zachwyca tak jak zawsze
____________________
Teresa Moje małe królestwo
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies