Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Moje małe królestwo

Pokaż wątki Pokaż posty

Moje małe królestwo

iwka 11:21, 19 sie 2015


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
widziałaś moje, limki też mam na słońcu i świetnie sobie radzą
____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
olga80 11:48, 19 sie 2015


Dołączył: 11 sie 2015
Posty: 5523
iwka napisał(a)
widziałaś moje, limki też mam na słońcu i świetnie sobie radzą


widziałam są piękne, popatrze na allegro albo u mojego ulubionego pana , ma taka malutką szkółkę i fajne rośliny , hortek też ma sporo i to w cenie 20 zł za sztukę myślę, że to niedrogo tylko nie wiem jakie trawy tam wybrać
____________________
Teresa Moje małe królestwo
Iwk4 16:36, 19 sie 2015


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Byłaś dziś na wątku hortensjada?
Rano Bożenka mi odpowiedziała, jakie wybrać hortensje na rosnące pojedyńczo. Wkleiła fotki. Ma śliczne.
Do zieleni hortensji i jej kwiatów ładnie by wyglądał gracilimus albo morning light. Ma kaskadowo rozkładające się trawy. Gracek jest większy.
____________________
Ogródek Iwony II
olga80 18:19, 19 sie 2015


Dołączył: 11 sie 2015
Posty: 5523
Iwk4 napisał(a)
Byłaś dziś na wątku hortensjada?
Rano Bożenka mi odpowiedziała, jakie wybrać hortensje na rosnące pojedyńczo. Wkleiła fotki. Ma śliczne.
Do zieleni hortensji i jej kwiatów ładnie by wyglądał gracilimus albo morning light. Ma kaskadowo rozkładające się trawy. Gracek jest większy.


przeglądałam watek hortensjada, ale dziś wszystko u mnie jak na wariackich papierach więc dopiero jak ogarnę sytuację to obejrzę
____________________
Teresa Moje małe królestwo
olga80 08:42, 20 sie 2015


Dołączył: 11 sie 2015
Posty: 5523
Wczoraj prawie nic w ogrodzie nie tknęłam totalny brak czasu a wieczorem goście ale załatwiłam sobie transport ziemi do ogrodu i obornik więc "owocne spotkanie " poczytałam o przesadzaniu budlei i trochę się zmartwiłam podobno ona tego nie znosi, przesadzę ją dopiero we wrześniu jak już zakończy kwitnienie i może trochę popada bo u mnie suuuusza. Mam jeszcze pytanie o macie przeciw chwastowej Danusia jej nie poleca , ale co mam położyć pod kamień ozdobny ?
____________________
Teresa Moje małe królestwo
Marga 09:57, 20 sie 2015


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 4122
Witaj Olga
Jak nie ma być roślinek to daj matę
Wpadnę jeszcze później bo musze lecieć


____________________
Ogród dla moich synków
Iwk4 20:04, 20 sie 2015


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Olga, tam gdzie będą roślinki, przygotuj dobrze grunt i zrób duże dziury dla roślin. Pod kamień połóż agrowłókninę tam, gdzie nie będzie roślin. Ona przepuszcza wodę. Sprawdzałam
Nie życzę ci potem wybierania kamienia z ziemi, jak nic nie podłożysz.
W sprawie hortek napiszę do ciebie wieczorkiem na pv
____________________
Ogródek Iwony II
olga80 21:17, 20 sie 2015


Dołączył: 11 sie 2015
Posty: 5523
Iwk4 napisał(a)
Olga, tam gdzie będą roślinki, przygotuj dobrze grunt i zrób duże dziury dla roślin. Pod kamień połóż agrowłókninę tam, gdzie nie będzie roślin. Ona przepuszcza wodę. Sprawdzałam
Nie życzę ci potem wybierania kamienia z ziemi, jak nic nie podłożysz.
W sprawie hortek napiszę do ciebie wieczorkiem na pv




Grunt miałam przygotowany, przerobiony obornik z ziemia z worka i z pola taką żyzną Moim zamiarem było wyłożenie tego geowłókniną i wysypanie kamienia. Jak skończę pokaże efekt.
____________________
Teresa Moje małe królestwo
Iwk4 01:31, 21 sie 2015


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
No i dobrze. Tak zrób.
Czy już wiesz, jakie byś chciała hortki?
Rano ci napiszę co i jak.
Dziś nie wyszło
____________________
Ogródek Iwony II
olga80 06:51, 21 sie 2015


Dołączył: 11 sie 2015
Posty: 5523
Iwk4 napisał(a)
No i dobrze. Tak zrób.
Czy już wiesz, jakie byś chciała hortki?
Rano ci napiszę co i jak.
Dziś nie wyszło


Wczoraj kupiłam limki i 2 miskanty, ale jeszcze bedę potrzebowała limek wieć namiar się przyda, dziś pokaże miejsce nad którym pracowałam wcześniej , mam nadzieję, że będzie się podobać . Miłego dnia
____________________
Teresa Moje małe królestwo
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies