Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Doświadczalnia bylinowo-różana

Pokaż wątki Pokaż posty

Doświadczalnia bylinowo-różana

Anda 20:20, 24 mar 2019


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33594
frezja napisał(a)
Ewa, u Ciebie świdośliwa Obelisk..tak mi się wydaje. Czy wysokośc zamierzasz regulować ? jakieś mam obawy, ale ona raczej pokrój krzaczasty ma ??


Tak, to Obelisk. Nie, wysokości na razie nie zamierzam regulować. Na razie ma ok. 2 m. Szerokość to pewnie niecały metr. Pokrój bardziej kolumnowy. Moje hibiskusy są szersze, a to mniejsze krzewy jednak.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Margerytka40 20:25, 24 mar 2019


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
A moje cebulice w donicach czekają aż znajdę im miejsce, w zeszłym roku wyzbierałam cebulki z przerabianej rabaty
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
SlonecznyOgrod 20:32, 24 mar 2019


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
Super kwiatuszki wiosenne u Ciebie
Miodunka juz kwitnie, no to szybko.
____________________
DarciaSłoneczny Ogród
abiko 20:32, 24 mar 2019


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 8413
No i znowu trzeba coś kupić, bo jak nie mieć takich cebulic cudnych
____________________
Agnieszka Ogródkowe perypetieTrzeba było zostać dresiarzem... Wizytówka
Kasia_CS 20:33, 24 mar 2019


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Świdośliwa wygląda przepięknie!! Gęściutka, "smaczniutka" Ale poleciałaś po LO! Ja nie cięłam aż tak drastycznie, ale też sporo poskracałam - zostawiłam jednak prawie całe nowe pędy z zeszłego sezonu, żeby rozpiąć na ogrodzeniu i teraz rozmyślam, czy choć trochę ich nie ciachnąć
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Anda 20:40, 24 mar 2019


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33594
Margerytka40 napisał(a)
A moje cebulice w donicach czekają aż znajdę im miejsce, w zeszłym roku wyzbierałam cebulki z przerabianej rabaty


Doczekają się na pewno. One się fajnie mnożą. W ogóle stwierdziłam, że jeśli moje tulipany nie dadzą rady, to przejdę na cebulowe, które się mnożą właśnie, czyli cebulice, śnieżyce i podobne, występujące na dziko w lasach.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Anda 20:41, 24 mar 2019


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33594
SlonecznyOgrod napisał(a)
Super kwiatuszki wiosenne u Ciebie
Miodunka juz kwitnie, no to szybko.


Uwielbiam te kwiatuszki zmieniające kolor. Ślicznie wyglądają.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Anda 20:41, 24 mar 2019


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33594
abiko napisał(a)
No i znowu trzeba coś kupić, bo jak nie mieć takich cebulic cudnych


No koniecznie trzeba kupić, koniecznie
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
AsiaK_Z 20:45, 24 mar 2019


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
Cudne kwiatuszki prawdziwa wiosna!
____________________
Asia - Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa
Anda 20:46, 24 mar 2019


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33594
Kasia_CS napisał(a)
Świdośliwa wygląda przepięknie!! Gęściutka, "smaczniutka" Ale poleciałaś po LO! Ja nie cięłam aż tak drastycznie, ale też sporo poskracałam - zostawiłam jednak prawie całe nowe pędy z zeszłego sezonu, żeby rozpiąć na ogrodzeniu i teraz rozmyślam, czy choć trochę ich nie ciachnąć


Smaczniutka bardzo, dżem z owoców naprawdę dobrze smakuje i ma bardzo dużo witaminy C (stosunkowo)

LO musiałam odmłodzić. Najstarszy pęd już był bardzo gruby. Zobaczymy, czy wypuści młode i ile Końcówki musiałam wszystkie przyciąć, bo były brzydkie.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies