Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Doświadczalnia bylinowo-różana

Pokaż wątki Pokaż posty

Doświadczalnia bylinowo-różana

vita 22:28, 29 sty 2022


Dołączył: 03 wrz 2012
Posty: 4029
Ando, trochę trudno tu do Ciebie dołączyć, tyle spraw i pytań, tyle wiedzy. Wątek aż prosi się o podzielenie, aby szybciej można było go poznać. Doceniłam wreszcie rolę wizytówki (przy dwu tysięczno którejś stronie)
Ach, nie miej za złe. To, co zobaczyłam zachwyciło. Wspaniale komponujesz na rabatach róże i masz o nich imponującą wiedzę.
Mam jeszcze takie pytanko, czy udało się za pomocą octu pozbyć odrostów jeżyny?
____________________
Wiktoria Przy ścieżce aktualny Wzdłuż ścieżki, jak po sznurku... Cardiocrinum giganteum
Anda 11:07, 30 sty 2022


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33358
daszum napisał(a)
Ewa dzięki za szybki odzew

Mary Rose widziałam u Gruszki i stąd znalazła się u mnie
U Hani jest bardzo okazała i długo kwitnie.
Zobaczymy, jak będzie u mnie.


Będzie dobrze, na pewno
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Anda 11:14, 30 sty 2022


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33358
vita napisał(a)
Ando, trochę trudno tu do Ciebie dołączyć, tyle spraw i pytań, tyle wiedzy. Wątek aż prosi się o podzielenie, aby szybciej można było go poznać. Doceniłam wreszcie rolę wizytówki (przy dwu tysięczno którejś stronie)
Ach, nie miej za złe. To, co zobaczyłam zachwyciło. Wspaniale komponujesz na rabatach róże i masz o nich imponującą wiedzę.
Mam jeszcze takie pytanko, czy udało się za pomocą octu pozbyć odrostów jeżyny?


Vito, czytasz w moich myślach Właśnie przygotowuję się do podzielenia wątku. Co prawda ogród wiele się nie zmienił, spektakularności brak, ale wątek już jest stanowczo za długi.
Nie mam nic za złe. Cieszę się, że spodobały Ci się kompozycje. Niestety, ogródek malutki i poszaleć nie ma gdzie.

Co do jeżyny to częściowo tylko udało się ją usunąć. Ocet nie podziałał tak efektywnie jak sobie życzyłam. Jest jej jednak już mniej. W zeszłym sezonie wyrósł tylko jeden bat pośród malin. Postaram się go niedługo wyrwać z jak największą ilością korzenia.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Anda 11:47, 30 sty 2022


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33358
Zapraszam do nowego wątku

Doświadczalnia bylinowo-różana2

____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
mirkaka 12:10, 30 sty 2022


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9510
Anda napisał(a)
Zapraszam na wycieczkę

https://www.ogrodowisko.pl/watek/11307-arboretum-park-harle-w-bonn-oberkassel



Ewo, byłam w tym wątku, zadałam tam pytanie o sosnę, może znasz jej nazwę?
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
Anda 12:14, 30 sty 2022


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33358
mirkaka napisał(a)


Ewo, byłam w tym wątku, zadałam tam pytanie o sosnę, może znasz jej nazwę?


Mirko, odpowiedziałam tamże Niestety nie znam.

Zapraszam do nowego wątku

Doświadczalnia bylinowo-różana 2

____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies