Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z koniczynką

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z koniczynką

Rumianka 19:53, 01 mar 2019


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10233
Haniu, ja żadnych roślin nie przykrywam na zimę...ciemierniki były schowane pod liśćmi nawianymi przez wiatr. Nawet nie były widoczne, ale po rozgarnięciu ucieszył mnie taki widoczek... z kwiatami.
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
GorAna 20:33, 01 mar 2019


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16100
Elisko, Twoja magnolia ma większe pąki niż moja. Widocznie jakaś wcześniejsza odmiana.
Widzę, że i Ciebie cieszy choćby najmniejszy kwiatek
____________________
Ania Wizytówka **** W kamiennym kręgu od początku
Aurelllia 21:04, 01 mar 2019


Dołączył: 07 lut 2017
Posty: 6092
Rumianka napisał(a)
Dwa dni były słoneczne i już cichutko zapukała do mnie wiosna...


Przeurocze Oznajmiły koniec zimy !!!
Ja mam, ale tej odmiany Woronowii, bo nigdzie zwykłego nie mogłam dostać.... i on jakiś taki kaprawy - nie kwitnie i same liście wyłażą i to może z 4 ? hahahah
____________________
Aurelia Ogrodowe kreacje, Wizytówka
Kasiolaaa 21:24, 01 mar 2019


Dołączył: 08 gru 2016
Posty: 5727
jejus masz ty racje ja takiego smietniska nie potrzebuje dodatkowego mam dosc lisci z debow z lasu lecą jesienia mam ogrom prac z tym zwiazanych tez rynny musze przetykac
____________________
KasiolaaaKasiolaaa
anpi 21:59, 01 mar 2019


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8139
Rumianka napisał(a)


Uwielbiam róże cięte w takim kolorze
Ładniutka dekoracja w tym serduszku.Ja odlałam sobie betonowe serduszko w pudełku po walentynkowych cukierkachZ myślą o rojnikach albo ewentualnie poidełku dla ptaków ,a u ciebie zobaczyłam że i dekorację mogę w nim zrobić póki stoi w domu
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
Rumianka 11:01, 02 mar 2019


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10233
GorAna napisał(a)
Elisko, Twoja magnolia ma większe pąki niż moja. Widocznie jakaś wcześniejsza odmiana.
Widzę, że i Ciebie cieszy choćby najmniejszy kwiatek
Wszelakie kwiatki o tej porze roku cieszą najbardziej, bo później , jak jest już więcej zieleni, to cieszy wszystko...Pozdrawiam.
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
Rumianka 11:04, 02 mar 2019


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10233
Aurelllia napisał(a)

Przeurocze Oznajmiły koniec zimy !!!
Ja mam, ale tej odmiany Woronowii, bo nigdzie zwykłego nie mogłam dostać.... i on jakiś taki kaprawy - nie kwitnie i same liście wyłażą i to może z 4 ? hahahah

Ty rzucasz nazwami, a dla mnie to jest po prostu przebiśnieg...
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
Rumianka 11:05, 02 mar 2019


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10233
Kasiolaaa napisał(a)
jejus masz ty racje ja takiego smietniska nie potrzebuje dodatkowego mam dosc lisci z debow z lasu lecą jesienia mam ogrom prac z tym zwiazanych tez rynny musze przetykac

Ktoś mi już dawno powiedział, że przed posadzeniem drzew trzeba się grubo zastanowić i rozważyć jego zalety i wady...
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
Rumianka 11:08, 02 mar 2019


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10233
anpi napisał(a)

Uwielbiam róże cięte w takim kolorze
Ładniutka dekoracja w tym serduszku.Ja odlałam sobie betonowe serduszko w pudełku po walentynkowych cukierkachZ myślą o rojnikach albo ewentualnie poidełku dla ptaków ,a u ciebie zobaczyłam że i dekorację mogę w nim zrobić póki stoi w domu

Róże limonkowe nie trafiają się często, a te są śliczne...
Serduszko betonowe sprawdza się w każdej aranżacji...a Ty Anuś bardzo pomysłowa jesteś i potrafisz zrobić coś z niczego...Brawo...
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
Rumianka 18:09, 02 mar 2019


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10233
Dziś przyświeciło słoneczko i od raz krokusy ruszyły do słonka...
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies