Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój ogród - trudne początki - Paula

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój ogród - trudne początki - Paula

basia3 19:43, 26 gru 2015


Dołączył: 03 maj 2013
Posty: 1329
____________________
JEST DOBRZE :D
MirellaB 13:39, 11 sty 2016


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Paula co u Ciebie?

Odpoczywasz od Ogrodowiska?

Ja już wróciłam
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
Dominika11 17:11, 11 sty 2016


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
też miałam pytać - hej hej co tam słychać w Nowym Roku
____________________
Ja i mój ogródek - ZAPRASZAM :)
frezja 00:44, 12 sty 2016


Dołączył: 01 kwi 2014
Posty: 11313
Paula...halo
____________________
Ewa - Ogrodowy song
katarzynkak 10:06, 25 sty 2016


Dołączył: 18 lip 2013
Posty: 1678
Paulinko.
Pisze do ciebie w nawiązaniu do wątku dotyczącego wymiany roslin.

Jeśli nadal aktualne, to z chęcią zaadopotwałabym hosty z białaymi obrzezami Jesli masz jakies liliowce w kolorze róz, fiolet to też bardzo chętnie. z cebulowych poszukuje lili.
A co moge Tobie wysłac? Mam duzo bylin: rozchodniki okazałe, rudbekie, jezyczke pomaranczowa, paprocie, liliowca stella d'oro, lawende 2 rodzaje, kocimietke, szałwie fioletową, nasiona jednorocznych- głownie aksamitki w 2 rodzajach, małe ukorzenione bukszpany, trawy. Popatrz na moim wątu moze cos Ci wpadnie w oko.

pozdrawiam.
____________________
katarzynkak- Ogród z tatarakiem w tle
paula23 11:54, 27 sty 2016


Dołączył: 22 mar 2013
Posty: 1011
Dominika11 sylwia_slomczewska MirellaB Mira104 dominika_ bql3 basia3 frezja

Dziękuje Wam za zaglądanie do mnie i życzenia. Mam nadzieje że nowy roku również i Wam przyniósł co najlepsze

Trochę mnie nie było bo zaganiały mnie sprawy urzędowe niestety akurat w święta, muszę przyznać że gdyby nie to że byli u nas rodzice to chyba byśmy nawet choinki nie ubrali.

Ale nie ma tego złego udało mi się dostać dofinansowanie na otwarcie własnej firmy i tym sposobem od dnia 21 stycznia (2 ur synka) jestem "na swoim" Dzielnie przebrnęłam przez zusy, skarbówki i wszystkie inne urzędy, teraz już mam trochę luzu.

A i kiedy pogoda pozwoliła dzielnie walczyłam z ogrodem.Do niedokończonej rabaty świerkowej dosadziłam tulipanki co by wiosną nie straszyła i co najlepsze udał mi się uporać z bajzlem za domem więc wiosną będę działać.

Przed zimą udało mi się zacząć rabatkę o której tu z Wami jeszcze pisałam.



Niestety w między czasie zrujnowali mi mój przechowalnik:

Na poczet studni głębionej:


I z takich niepociesznych informacji to już dowiedziałam się czemu w większości przypadków szczepieniem drzew zajmują się Panowie, bo to tego to siły trzeba
Zakupiłam super nożyk do szczepień i załatwiłam palca do samej kości na szczęście z góry więc nic poważnego.
____________________
Paula Moje trudne początki
paula23 11:56, 27 sty 2016


Dołączył: 22 mar 2013
Posty: 1011
katarzynkak napisał(a)
Paulinko.
Pisze do ciebie w nawiązaniu do wątku dotyczącego wymiany roslin.

Jeśli nadal aktualne, to z chęcią zaadopotwałabym hosty z białaymi obrzezami Jesli masz jakies liliowce w kolorze róz, fiolet to też bardzo chętnie. z cebulowych poszukuje lili.
A co moge Tobie wysłac? Mam duzo bylin: rozchodniki okazałe, rudbekie, jezyczke pomaranczowa, paprocie, liliowca stella d'oro, lawende 2 rodzaje, kocimietke, szałwie fioletową, nasiona jednorocznych- głownie aksamitki w 2 rodzajach, małe ukorzenione bukszpany, trawy. Popatrz na moim wątu moze cos Ci wpadnie w oko.

pozdrawiam.


Oczywiście zamiana aktualna ale wiosną bo teraz nie odnajdę tych host w stanie bezlistnym
____________________
Paula Moje trudne początki
AnnaCh 15:16, 29 sty 2016


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Paula, jak tam Twoje hurtowe ilości pelargonii?
____________________
Ania - Malutki pod lasem
paula23 16:39, 29 sty 2016


Dołączył: 22 mar 2013
Posty: 1011
a nie najgorzej ostatnio przycięłam te wybujałe i dostały nawozu jak tylko się w sklepach tu u mnie pokażą planuje zakupić inne kolorki i też podzielić
____________________
Paula Moje trudne początki
AnnaCh 13:15, 30 sty 2016


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Też ostatnio robiłam porządki z moimi, popodcinałam, dostały też nawóz.
Teraz tylko czekać do maja i wystawiać do skrzynek
Jak pomyślę ile kasy bym musiała co roku wydawać na pelargonie, to aż mi słabo, a tak dużo jest co roku i gratisowo
____________________
Ania - Malutki pod lasem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies