Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Moje małe wielkie marzenie

Pokaż wątki Pokaż posty

Moje małe wielkie marzenie

dominika_ 13:35, 31 sie 2016


Dołączył: 07 mar 2014
Posty: 3697
Siem mi podoba
____________________
Dominika - Nadchodzi wiosna-czas na ogród
ag_zie 21:26, 31 sie 2016


Dołączył: 07 sie 2014
Posty: 3579
Rabata pięknie wygląda i roślinki takie już wypasione są! A co masz za trawki przed berberysem - takie kosmate.
____________________
Pozdrawiam, Agnieszka U Agi czyli słońce i piach
alis 12:09, 01 wrz 2016


Dołączył: 17 wrz 2015
Posty: 3928
Domi, dzięki

Aga, przed berberysami są rozplenice, tylko, ze tak różniasto porosły, ta większa to ma metr średnicy niemalże. Razem kupione w tej samej szkółce a tak różnie porosły. Ta część do reorganizacji jednak będzie, nie myślałam, że takie kolosy będą.
____________________
Pozdrawiam, Alicja-Moje małe Wielkie marzenie
Toszka 12:20, 01 wrz 2016


Dołączył: 02 sty 2013
Posty: 14436
Rozplenice to są kolosy, zwłaszcza ta duża, większa od Hameln. Hameln to min. 1m średnicy (w trzecim roku). Pod warunkiem dbania o nią

Dlatego polecam wszystkie Little (Boy, Bunny etc). Zamień na nie
____________________
Kto szuka ten znajduje, kto pyta ten dostaje:-)
alis 14:35, 01 wrz 2016


Dołączył: 17 wrz 2015
Posty: 3928
Toszka napisał(a)
Rozplenice to są kolosy, zwłaszcza ta duża, większa od Hameln. Hameln to min. 1m średnicy (w trzecim roku). Pod warunkiem dbania o nią

Dlatego polecam wszystkie Little (Boy, Bunny etc). Zamień na nie


Toszka a skąd to wiedzieć jaka to rozplenica, kiedy w szkółce szczyt szczęścia jak podpisana jest, zazwyczaj tylko ,,trawa".

Nr 1 największa ma 110 cm szerokości


Nr 2-70 cm


Nr 3-80 cm



Tosia potrafisz je rozróżnić?
____________________
Pozdrawiam, Alicja-Moje małe Wielkie marzenie
alis 14:44, 01 wrz 2016


Dołączył: 17 wrz 2015
Posty: 3928
I jeszcze jedno, jakiś ptaszek rozgrzebuje mi zrębki na rabacie (co widać powyżej), co posprzątam to znowu porozrzucane. Pierwsze podejrzenie padło na Niko, że to on sobie chadza między roślinkami, kiedy nikt nie widzi, ale ptaszysko zostało przyłapane na gorącym uczynku, niestety zanim dobiegłam śladu po nim nie było, a eM nie potrafił powiedzieć co to za jegomość był.
Powinnam się martwić, ze są tam jakieś robale czy jak?

Gdzieś u którejś dziewczyn na wątku czytałam już ze ptaki rozrzucały korę, ale nie pamiętam u kogo to było.

Niewiniątko me
____________________
Pozdrawiam, Alicja-Moje małe Wielkie marzenie
anbu 14:46, 01 wrz 2016


Dołączył: 19 sie 2014
Posty: 7839
Ali nie wiem co to za ptaszysko Was nawiedza ale te trawy (rozplenice?) masz boskie!
____________________
Ania Ogród Ani :)
Dominika11 14:47, 01 wrz 2016


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
trawa piekna
____________________
Ja i mój ogródek - ZAPRASZAM :)
Mira104 14:53, 01 wrz 2016


Dołączył: 13 mar 2015
Posty: 1919
Pewnie ptaszek się "kąpie" w korze, czas na basen dla ptaków
Trawa śliczna Nikuś boski.
____________________
Mira- Ogród Nowicjuszki
Toszka 15:35, 01 wrz 2016


Dołączył: 02 sty 2013
Posty: 14436
Prawdopodobnie rozplenica jest z siewu i dlatego różni się pokrojem i wielkością.
Czekaj, uzbrój się w cierpliwość, to może (daj boże) w przyszłym roku u naszej Polinki będziemy się zaopatrywać A ponieważ sama jestem zauroczona małymi rozplenicami (efekt ten sam, a można je wszędzie upchnąć, bo mniejsze) to namówiłam Polinkę na maluchy Jest nadzieja wielka na dobre sadzonki Jej trawy są najlepszą wizytówką Sama czekam i przebieram nogami
____________________
Kto szuka ten znajduje, kto pyta ten dostaje:-)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies