Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Osiedlowy ogródek

Pokaż wątki Pokaż posty

Osiedlowy ogródek

Kokesz 11:41, 30 wrz 2019


Dołączył: 20 paź 2015
Posty: 6690
Aaa, nie wiem, czy widzicie tą biedną śliwkę, która straszy na środku.
Będzie trzeba ją wywalić. eM chce z korzeniami.
Na razie nie mam nic w zastępstwie.
Czy jest możliwe wycięcie wokół niej trawnika i później ponowne jego położenie, tak, jak się robi np przy zakładaniu nawadniania?
____________________
Renata Osiedlowy ogródek
Helen 19:27, 30 wrz 2019


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8312
Renia, czy mogę zapytać o tę kostkę - jakiej jest firmy? Faktycznie jest bardzo fajna
____________________
Helen - Hortensjowo
Kokesz 19:48, 30 wrz 2019


Dołączył: 20 paź 2015
Posty: 6690
Helen napisał(a)
Renia, czy mogę zapytać o tę kostkę - jakiej jest firmy? Faktycznie jest bardzo fajna


Napisałam na PV.

Podobała mi się bardziej taka jasna, piaskowa ale u mnie pod wiśnią bardziej by się brudziła. Albo z kostki granitowej ale eM się bał, że będzie nierówno.
Wygrały względy praktyczne. Ciemne plamy po spadających owocach nie były tak widoczne na tym kolorze i bardzo łatwo dały się spłukać wodą z węża.
____________________
Renata Osiedlowy ogródek
Zuzka25 21:22, 30 wrz 2019


Dołączył: 23 paź 2015
Posty: 1007
Renia, nie będę oryginalna, jak napiszę, że masz cudny ogród. Wszystko pięknie się rozrosło, rabata pod modrzewiem bujna, a cały ogród z placykiem prezentuję się po prostu ślicznie.
Mnie też jeszcze czeka sadzenie cebulek..
____________________
Zuzka25 Ogrodowe dylematy czyli jak stworzyć mały ogródek
BasiaLT 13:00, 01 paź 2019


Dołączył: 19 sty 2016
Posty: 7414
Reniu masz przepiękny ogród. Kosztował cię masę pracy ale efekt jest niesamowity.
____________________
Basia Tu narazie jest ściernisko...
Kokesz 23:23, 01 paź 2019


Dołączył: 20 paź 2015
Posty: 6690
Zuzka,Basia ogródek dziękuje

Mam nadzieję zrobić jeszcze w tym roku mega cienistą rabatę z lewej strony kasztanowca. Są tam funkie i tawułki ale bez ładu i składu posadzone.
Jest to najgorsza rabata w moim ogródku
____________________
Renata Osiedlowy ogródek
Kasia_CS 12:42, 03 paź 2019


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Reniu, rozpisałam się u siebie odrobinkę z tą lawendą, zrobiłam foty - później wstawię. Masz korę wysypaną przy lawendach?
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
hankaandrus_44 14:16, 05 paź 2019


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7200
Reniu, pytałaś o nasionka laka bordowego. Niestety nie mam. Też szukam. Jeżeli mi się uda go namierzyć, dam znać,
____________________
Sezon 2017-u Hanusi {ogrodek hanusi jeszcze jeden sezon 2016}
Kokesz 14:55, 05 paź 2019


Dołączył: 20 paź 2015
Posty: 6690
hankaandrus_44 napisał(a)
Reniu, pytałaś o nasionka laka bordowego. Niestety nie mam. Też szukam. Jeżeli mi się uda go namierzyć, dam znać,


Bardzo ładnie wyglądają z tulipanami
Podoba mi się odmiana "Vulcan"- bordowa i "Ivory White" - ecru.
Są dostępne na angielskich stronach ale wychodzą trochę drogo i nie opłaca się wysyłka
Widziałam u nas, że mix ma Legutko i chyba kupię, posieję gdzieś na przechowalniku o ile nie jest za późno i spróbuję wiosną wyodrębnić kolory

____________________
Renata Osiedlowy ogródek
Basilikum 18:03, 05 paź 2019


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21735
ale pieknie u Ciebie, jak w bajce
podziwiam jezowki u Ciebie, bo mi sie zostaly tylko dwie (w duzej masie) prawie wszystkie odimanowki alo padly albo przestaly byc odmianowe
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies