Gdzie jesteś » Forum » Spotkania » Gardenia 2016

Pokaż wątki Pokaż posty

Gardenia 2016

Gardener27 23:41, 27 lut 2016


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
Właśnie wróciłem naładowany pozytywną energią choć mocno zmęczony do domu i mogę coś skrobnąć na spokojnie bo w pociągu telefon mi padł
Zdjęć nie robiłem bo wiedziałem że na dziewczyny można liczyć

Chciałbym wszystkim obecnym serdecznie podziękować za mile spędzony czas Stanowczo za krótko było nasze spotkanie i nie z każdym mogłem porozmawiać ale będą ku temu jeszcze okazje
Gardenia jak widzieliście na załączonych fotach była na bogato Każdy znalazł coś dla siebie, wystawcy nie zawiedli W wielu halach prowadzone były wykłady z których można było skorzystać
Mai Popielarskiej nie widziałem więc sorry Łukasz autografu Ci nie załatwiłem
Widok na bazarek z góry bezcenny Byliśmy tam i nie było aż tak źle

Szczególne podziękowania dla Asi i Marty Buziaki dla Was dziewczyny


Upraszam o nie wstawianie zdjęcia na pszczółce, choć siedzenie na niej było bardzo przyjemne i jeszcze w takim towarzystwie
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
AnnaCh 00:16, 28 lut 2016


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
amelia_b napisał(a)
Fajnie was wszystkich widzieć zazdroszczę troszkę,ale tylko troszkę żeby nie było że okrutnie
Ja też okrutnie zazdroszczę Gorzej mam niż Amelka, bo ona daleko, a ja na własne życzenie nie pojechałam, bo sobie gości na dzisiaj sprosiłam
____________________
Ania - Malutki pod lasem
Lukasz2013 03:42, 28 lut 2016


Dołączył: 28 cze 2013
Posty: 4984
Gardener27 napisał(a)
Właśnie wróciłem naładowany pozytywną energią choć mocno zmęczony do domu i mogę coś skrobnąć na spokojnie bo w pociągu telefon mi padł
Zdjęć nie robiłem bo wiedziałem że na dziewczyny można liczyć

Chciałbym wszystkim obecnym serdecznie podziękować za mile spędzony czas Stanowczo za krótko było nasze spotkanie i nie z każdym mogłem porozmawiać ale będą ku temu jeszcze okazje
Gardenia jak widzieliście na załączonych fotach była na bogato Każdy znalazł coś dla siebie, wystawcy nie zawiedli W wielu halach prowadzone były wykłady z których można było skorzystać
Mai Popielarskiej nie widziałem więc sorry Łukasz autografu Ci nie załatwiłem
Widok na bazarek z góry bezcenny Byliśmy tam i nie było aż tak źle

Szczególne podziękowania dla Asi i Marty Buziaki dla Was dziewczyny


Upraszam o nie wstawianie zdjęcia na pszczółce, choć siedzenie na niej było bardzo przyjemne i jeszcze w takim towarzystwie


Heja. Dzięki za chęci trudno sam muszę ją dopaść co do fotek super są a Ciebie kolego nie poznałem na grupowym pozdrawiam. Czas spać, właśnie po disco jestem nóg nie czuje CU
Katkak 06:56, 28 lut 2016


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Przemo chwal się co kupiłeś .
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Katkak 06:57, 28 lut 2016


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
AnnaCh napisał(a)
Ja też okrutnie zazdroszczę Gorzej mam niż Amelka, bo ona daleko, a ja na własne życzenie nie pojechałam, bo sobie gości na dzisiaj sprosiłam

Kurcze, faktycznie troche strzeliłaś sobie w kolano .
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Gardener27 09:13, 28 lut 2016


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
Lukasz2013 napisał(a)


Heja. Dzięki za chęci trudno sam muszę ją dopaść co do fotek super są a Ciebie kolego nie poznałem na grupowym pozdrawiam. Czas spać, właśnie po disco jestem nóg nie czuje CU


Łukasz powiem Ci że ciężko było czasem poznać nawet tych z którymi od dawna się piszę a ja podobno w realu młodziej wyglądam
Pozdrawiam
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
amelia_b 09:20, 28 lut 2016


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 12720
Przemek ja cię na tym zdjęciu nie poznałam tak się zastanawiałam co to za przystojniak na Marcie zerka
____________________
Pogubiłam się po drodze
Gardener27 09:21, 28 lut 2016


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
Katkak napisał(a)
Przemo chwal się co kupiłeś .


Kasiu zakupów nie zrobiłem żadnych Wszędzie były piękne ciemierniki ale albo już sprzedane albo cena taka że lepiej u siebie kupić
Mi bardzo się podobały carexy w wielodoniczkach Było bardzo dużo nowości których ze świecą szukać w szkółkach Oczywiście jak pytałem czy coś można kupić wszyscy odpowiadali ... już sprzedane

Jedną rzecz zrobiłem spontanicznie gdy zobaczyłem stoisko Legutko Złożyłem reklamacje partii nasion które w tamtym roku od nich kupiłem i okazały się czymś innym niż powinny być Pan mydlił oczy jak tylko mógł ale powiedział że się sprawą zajmą i wziął namiary W następnym tygodniu mają się kontaktować
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
lojalna_ 09:24, 28 lut 2016


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Fajne te Wasze pogadanki po.....takie spotkania to sama przyjemnsc i dobra zabawa ) Przemek bogaty bedziesz malo kto Cie rozpoznal ja tez na fotce zupnie nie skojarzylam ))
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
Gardener27 09:27, 28 lut 2016


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
amelia_b napisał(a)
Przemek ja cię na tym zdjęciu nie poznałam tak się zastanawiałam co to za przystojniak na Marcie zerka


Tak to ja Przemielony po długiej podróży ale ja
Marta fajna babeczka więc jakoś mi tak wzrok poleciał
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies